Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Olasz férje van valamelyikőtöknek?Milyen az élet Olaszországban?Olaszfanatikusok ide :) fórum

Olasz férje van valamelyikőtöknek?Milyen az élet Olaszországban?Olaszfanatikusok ide :) (beszélgetős fórum)

1 2
3. MFPI
2009. aug. 9. 19:04
Bár az én férjem nem olasz,olasz mániás vagyok.Imádok ott lenni,ha tehetem kimegyek,mert ott is vannak gondok,nem mindegy a mentalitás!!!
2009. aug. 9. 19:01
hú hűt nekem volt.méghozzá szicilábol,de nem férj csak barát---most lett vége.én montam meg mert elegem volt ,nahgyon fájt amit müvelt.uh sajna én nem irok nagyon erröl mert rossz emlék de amugy hajrá.... ! :) sok sikert,jófejek stb,ha sikerül kimenned,remekül fogod maagd érezni énis imádom öket...amugy voltam nála 2szer,,,jo lett volna odaköltözni stb,,nem igy hozta az élet.
2009. aug. 9. 18:56

Régóta érzem hogy roosz helyre születtem...MEgállás nélkül Olaszországról álmodozom és az ottani életemet tervezgetem :)

Bár eddig még nem sok jót hallottam az olasz pasikról,de szó ami szó veszettül jól néznek ki :)

Bár ez nem minden...Meséljetek olasz férjek magyar feleségei...milyen az életetek?Hol ismerkedtetek össze?Milyen az élet Itáliában?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook