Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Okozhat-e a fog góc torokfájást, fülviszketegséget, levertséget, fáradékonyságot, lehangoltságot? fórum

Okozhat-e a fog góc torokfájást, fülviszketegséget, levertséget, fáradékonyságot, lehangoltságot? (tudásbázis kérdés)


2012. szept. 8. 12:02
Mivel a gócos fog gennykeltő baktériumokat tartalmaz, fenntarthat egy gyulladást a szevezetben. A hajhulláson kívül okozhat még szívizom gyulladást,izületi gyulladást is egy gócos fog, sőt nőgyógyászati betegségeket,asthmát és bőrbetegségeket is./ekcéma, csalánkiütés...stb/ Góc bármely szervben kialakulhat /mandulák,vese, prostata, orrmelléküregek/
11. 1e76158442 (válaszként erre: 7. - F303be5590)
2012. szept. 8. 10:34

nyugodtabb köszi!

amúgy most is járok fogorvoshoz!Ő mondta a gyökér kezeléssel nem múlt el,tehát majd ha valamilyen problémát okoz mondjuk elkezd hullani a hajam akkor muszáj lesz kihúzni.Mivel a hajam nem hullik és nem tudom a hajhulláson kivül mit okozhat még tehát feltettem egy kérdést.

2012. szept. 7. 19:07

igen.


nagyon sok panaszt tud okozni.

2012. szept. 7. 19:02
Igen!A fog rengeteg bajnak lehet okozója! Feltétlenül menj el vele orvoshoz!
8. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - 1e76158442)
2012. szept. 7. 18:42
Siman! Menj dokihoz mindenkepp,mert sok minden mast is okozhat!
2012. szept. 7. 18:28

okozhat

nyugodtabb vagy?


miért nem mész fogorvoshoz

2012. szept. 7. 18:18
Igen, az is okozhat. Attól, hogy kihúzzák a rossz fogat, ameddig "helyre áll" a szervezet egyensúlya, a tünetek megmaradhatnak. De érdemes laborvizsgálatot is kérni /vércukor érték/ és/ vagy még bőrgyógyász tanácsát is kikérni
2012. szept. 7. 18:17
én konkrétan tudom,hogy van a gyökéren góc,már évek óta,gyökér kezelték,de nem segitett a köv.lépés a foghúzás
2012. szept. 7. 18:11
-p :)
2012. szept. 7. 18:10

Erre én is kíváncsi vagyok.

Azt gondoltam nekem is attól van. De két hónapja kihúzták. Fogammal semmi gond, mind rendben van. De a fülem azóta is sebes. Viszket és folyton kaparom. Fél éve nem hordok fülbevalót, ékszert. Kappok rá antibioptikumos cseppet, a kezelés alatt javul, aztán még egy hét és kezdi elölről.

2012. szept. 7. 18:09
nekem az allergiám csinálja ezeket a tüneteket, ugy viszker belül a fülem, és olyan vagyok mint egy kifacsart citrom.
2012. szept. 7. 18:05
Okozhat e a fog góc torokfájást, fülviszketegséget, levertséget, fáradékonyságot, lehangoltságot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook