Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Okosabb az egészséges étellel táplált gyermek? fórum

Okosabb az egészséges étellel táplált gyermek? (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 6. 13:45

Sziasztok!

Látom már régen nem járt itt senki,de ez a téma igen is nagyon fontos!

2 gyermekes anyukaként,nagy hangsúlyt fektetek hogy egészséges ételek kerüljenek az asztalra!

De igen elszomorító "tény"ami nem kezelt,ami nem "méreggel"dúsított"(sonkák,szalámik,felvágottak.....)mind mind Drága!!! Sőt...nem igazán lehet hozzáférni üzletekbe..!!!

A zöldségeket meg ki tudja honnan hozzák???

Mert nálunk a mezőgazdaság halódik,de minden más országból minden""szart megveszünk""aztán nem tudjuk mitől jönnek egyre másra a betegségek amikről eddig még hallani sem hallottunk!!!

2010. jan. 26. 18:58

sziasztok

24 éves létemre minden féle betegségem van, amit a cukornak és társainak köszönhetek

imádom az anyukámat, de soha nem figyelt oda arra, hogy a káros ételeket kerüljem, vagyis, hogy pici korom óta arra nevelt volna

én biztos vagyok benne, hogy ezt a hibát nem fogom elkövetni a gyerekeimmel

2010. jan. 26. 17:32
én is nagyon odafigyelek mi kerül az asztalra.megvannak a tuti helyeim ahol beszerzem az alapanyagokat.
3. etikat (válaszként erre: 1. - Judith13)
2010. jan. 26. 17:25
Egyértelmű :)
2010. jan. 26. 15:53
pl. füstölt kolbász, erősen rákkeltő
2010. jan. 26. 15:44

Sokan nem is sejtjük,hogy mennyit árthatunk azzal amit az asztalra teszünk.

Bebizonyított és orvosilag igazolt,mind fizikailag,mind szellemileg sokkal fejlettebb az a gyermek akinek édesanyja nagy hangsúlyt fektet az egészséges étkezésre.

Sokáig magam sem figyeltem erre,sokszor engedtem olyan anyagokból készült ételt megegenni,amiről némi rosz sejtelmem azért volt.

Elkezdtem alaposan beleásni magam ebbe a témába és rákellett jönnöm mekkorát hibáztam.

Felelősek vagyunk,hogy gyermekeink majdani egészségügyi problémáit megelőzzük,mert ennek súlyos hatásai csak később jelentkeznek.

Azóta boldogabb és sokkal nyugodtabb család lettünk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook