Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Okos mérleg - tapasztalatok fórum

Okos mérleg - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


14. perdus (válaszként erre: 10. - Sanyinak)
2022. jan. 14. 05:31
Olvass utána ha érdekel, a neten rengeteg leírás van róluk.
13. perdus
2022. jan. 14. 05:31
Köszönöm szépen mindenkinek!
2022. jan. 13. 01:49
Nekem sosem mért pontosan. Fitnesz terembe, ahova régen jártam volt baromi jó testelemzö gép, mezítláb kellett ráállni és kézzel is kellett fogni. Na, az szerintem pontos volt. De az már akkor több milla lehetett.
2022. jan. 13. 01:41

Az elozo munkahelyemen olyan szaraz volt a kezem folyton, hogy az erintokepernyok sokszor nem erzekeltek a gombnyomasom.


A labam is hajlamos erre, de foleg rengeteg bort termel, amit naponta reszelgethetek. Amikor ugy 10-15 eve "jatszottunk" ilyenekkel hulyeseget is mutatott.

2022. jan. 12. 20:35

Az okos mérleg mit tud? Megmutatja hol kell fogynod?

Vagy szól, ha túl sok cukrot akarsz tenni a sütibe?

9. Bichi (válaszként erre: 1. - Perdus)
2022. jan. 12. 19:07
A testzsírszázaléknak amit mutat köze nincs a valósághoz..
2022. jan. 12. 14:34

Én kb a súlyom monitorozására használom, testzsírt nagyon ritkán mérek vele.

Arra jó, hogy nem kell külöm leírni a súlyom, hanem bluetooth-on keresztül egyből küldi az app-ba a telefonomra utána meg grafikonon látom a változást.

Nekem a Lidl-ből talán a medisana v silvercrest mérleg van, hozzá a vitadock app-ot használom, amit a használati útmutatóban írtak.

Amúgy a hagyományos testzsír mérőket is számos dolog befolyásolja, szóval a mérleg mérőjére se adok túl sokat.

7. Csillagszem38 (válaszként erre: 5. - Alnisa)
2022. jan. 12. 14:19
Igen, azt is, hogy milyen fizikai aktivitást végzel, de sztem akkor sem pontos, csak egy saccperkábé érték, azt én is tudom :DD
6. vigyefene (válaszként erre: 5. - Alnisa)
2022. jan. 12. 14:08
Igen, Van egy pár amelyiket lehet szabályozni, de utána azok is általánosítanak.
5. Alnisa (válaszként erre: 3. - Vigyefene)
2022. jan. 12. 14:02

Ezeken ezeket pont be lehet állítani.

Férfi vagy nő, korod, magasságod.

Szerintem kiinduló támpontnak jók.

4. vigyefene (válaszként erre: 1. - Perdus)
2022. jan. 12. 13:47
A szomszédod véleménye pontosabb.
3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Perdus)
2022. jan. 12. 13:46

Ezek az okosnak becézett mérlegek nagyon buták. Általánosítanak. Pl. gyerekeknem nem is ajánlott. Nem mindegy hogy nő vagy férfi vagy, hol van a felesleg, mennyi idős vagy, terhes vagy nem, magasságod, stb.

Melyik a jó márka? A amelyik többet tud eladni, másszóval amelyik több embernek tud gyereket beszélni a hasába.

2. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Perdus)
2022. jan. 12. 13:36
Nekem van, de nem használom, sztem nem pontos.
2022. jan. 12. 13:32

Sziasztok!


Okos mérleg vásárlását tervezem, de tanácstalan vagyok. Kinek és milyen tapasztalatai vannak? Engem leginkább a testzsírszázalék - mérés érdekelne, de nem tudom, hogy mennyire pontos, mennyire megbízható. Nem vagyok versenysportoló, így nem baj, ha nem 100%-os az eredmény, de azért jó lenne, ha minél pontosabb lenne.


Tudtok ajánlani jó márkát, jó terméket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook