Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ok nélküli szakítás fórum

Ok nélküli szakítás (beszélgetős fórum)


1 2
2012. jún. 20. 23:03
Köszi mindenkinek a válaszokat, segítettetek több nézőpontból is átgondolni a dolgot, és úgy látom mostmár, hogy ennek a kapcsolatnak véget kellet érnie.
2012. jún. 19. 10:40
Ez mindenkinél másként zajlik, ezért nem is lehet okosat írni szerintem. Minden ember más, másként él meg dolgokat.
2012. jún. 17. 12:25
Nem gondoltam arra, hogy még együtt lehetünk. Éltem az életemet, kerestem azt, akivel boldog lehetek, de csak nem találtam. Közben ugye ő is jelen volt, tehát nem vesztettem el szem elől, tudtam, hogy rá mindig számíthatok. Csak aztán valahogy előjöttek az érzések:)
54. 1dc16653d6 (válaszként erre: 53. - Gomboc7)
2012. jún. 17. 12:15
:)) és amikor külön voltatok,akkor gondoltál arra a 4 év alatt,hogy vele leszel egyszer, vagy teljesen elengedett,úgymond a reményt is?
2012. jún. 17. 11:56
Igen, teljes mértékben igazak a soraid. Mi is tudjuk, hogy ennek így kellett lennie, mind a ketten átéltük azt, milyen is a rossz kapcsolat, így egyébként is jobban megbecsüljük egymást. Enélkül is, de azok az emberek csak megtanítottak nekünk dolgokat. Hálásak lehetünk nekik, amiért megkeserítettek 1-2 évünket...:)
52. 1dc16653d6 (válaszként erre: 51. - Gomboc7)
2012. jún. 17. 11:51
Lehet,hogy kicsit furcsán fog hangzani,de szerintem a lelki fejlődésetekhez, az egyéni tapasztalatokhoz kellett az a 4év,így vagytok ti most kerek egész.Van úgy,hogy az emberek rossz időben találkoznak,és még kell nekik a külön út.Nem lehetett könnyű neked kitartani,de megérte,és csakis ez számít.Szerintem nagyon fontos tapasztalat az életben az,hogy eltudsz olyan embert engedni akit szertsz,és nem feltétlenül az az igaz szerelem,ahol magad mellett tartod az illetőt.
2012. jún. 16. 23:06

Szia!

Velem is ugyanez történt, még 4 éve. Mi majdnem 6 hónapig voltunk együtt, szerettük is egymást. Egyszer csak közölte velem, hogy vége. Nem tudtam felfogni, bőgve jöttem haza. Az után is beszéltünk, és (mivel ő hagyott el) tudta, hogy szeretem. Akkoriban összejártunk, mert én nem tudtam csak úgy elengedni, mindenképpen vissza akartam "szerezni". Pár hónapig még találkozgattunk, beszélgettünk, és hát nemi életünk is volt. Na, ennél éreztem én azt, hogy csak kihasznál, hagyjuk ezt, semmi értelme. Azóta eltelt kerek 4 év. Együtt vagyunk, boldogok vagyunk!:)

Igaz, hogy mi a 4 év alatt is összetalálkoztunk, megbeszéltük párkapcsolati, családi, munkaügyi dolgainkat, mint a jó barátok. Elnyomtuk magunkban az érzéseket, mind a ketten féltünk megosztani a másikkal, féltünk, hogy elveszítjük egymást.

Tudom, hogy nagyon nehéz, de vagy megléped azt, hogy eléállsz, megkérdezed, hogy miért tette ezt veled. Vagy vársz, és az idő mindent megold. Én nem bánom, hogy vártam, talán ha 4 évvel ezelőtt nekiesek, akkor ma nem mellette ébrednék szinte kivétel nélkül. Másrészről elrepült az a 4 év, ami közös lehetett volna.

Neked kell tudnod, mit lépsz, és hogyan. Csak szerettem volna, ha tudod, hogy én is átérzem azt, amit most te, és lásd, hogy nincs veszve semmi! Sok sikert, kitartást, és minden jót kívánok Neked!

50. Lhara (válaszként erre: 49. - Crimson)
2012. jún. 16. 22:25

Túl messzire gondolsz... ne agyalj! Nem eszik olyan forrón azt a bizonyos kását.

Még hogy tudod, hogy nem lesz örökre veled... Ezt senki sem tudhatja.

Ha meg agyalsz és tényleg akarod vele a kapcsolatot, miért nem azt mantrázod magadban, hogy "minden rendben... szeretjük egymást... túl leszünk ezen is". Minden okod meg van rá!

49. Crimson (válaszként erre: 46. - 91d4989ab9)
2012. jún. 16. 22:15

Voltak kapcsolatai, de az első normális kapcsolata elmondása szerint velem volt, és velem volt a leghosszabb ideig.

Tudom, hogy ebből az következik, hogy nem lesz örökre velem(nem is vártam ezt 22 évesen)

48. simple (válaszként erre: 1. - Crimson)
2012. jún. 16. 22:12
Nincs ok nélküli szakítás, max. nem mondta meg neked az okot.
2012. jún. 16. 22:11
ami még esetleg segíthet, hogy próbálj meg kivirulni. Mutasd neki meg, hogy mit veszt, ha nem csinálja vissza a dolgot. Legyél jó nő, és minél szexisebb... éslégy vele aranyos, dene nyomulj. Várj, míg újra megéhezik :))))
46. 91d4989ab9 (válaszként erre: 44. - Crimson)
2012. jún. 16. 22:09
volt már hosszabb kapcsolata? vagy te vagy neki az első?
45. 91d4989ab9 (válaszként erre: 41. - Crimson)
2012. jún. 16. 22:09

egyszer azon sértődött be mert valami idióta nagydarab ránézésre is verekedősnek látszó pasi kötözködésénél mondtam neki hogy nem kéne vele verekedni ugyhogy huzzunk innen, még mielőtt begőzöl



ebból ő azt szürte le hogy én gyengének tartom őt


és besértődőtt ezen:DDDDDDD

44. Crimson (válaszként erre: 43. - 91d4989ab9)
2012. jún. 16. 22:07
22. Ő 21.
2012. jún. 16. 22:06
hány éves vagy?
42. 91d4989ab9 (válaszként erre: 41. - Crimson)
2012. jún. 16. 22:06
hagyj neki időt légy vele normális és várj
41. Crimson (válaszként erre: 34. - Nyecsus)
2012. jún. 16. 22:01
Igazatok van...nem zavar, hogy ilyen, én szeretem őt mindennel együtt. Csak úgy felidegesítettük egymást abban a vitában, hogy ez kicsúszott. És bocsánatot is kértem, úgy gondoltam megérti, hogy ez csak a vita hevében volt. Nem gondoltam volna, hogy ez így megbántja, azután is, ha tényleg bocsánatot kértem, és éreztettem vele, hogy fontos nekem.
40. 91d4989ab9 (válaszként erre: 38. - Nyecsus)
2012. jún. 16. 21:58

ezt ne mondjátok a pasitoknak de igazából nem bonyolultabbak egy modernebb mosógépnél, csak nem adnak melléjük használati utasitást igy az elején nekünk kell feltérképezni hogy hogyan irányitható a "gép".


pl vannak olyan mondatok amikért iszonyat hálás ha mondom, pl neki közbejön valami, igy ugrik valami előre megtervezett de annyira nem fontos program, akkor csesztethetném de sokkal hatékonyabb annyit mondani hogy oké, meg hogy semmi gond, nem haragszom, ugyis ezt meg azt kell nekem is csinálnom legalább lesz rá időm:D


meg van még ezer ilyen:D


egyszer mondta is hogy ugy szeretem amikor azt mondod hogy oké:D kis dilis, imádom:D

2012. jún. 16. 21:54
te lány idősebb vagy mint a pasi?
38. nyecsus (válaszként erre: 36. - 91d4989ab9)
2012. jún. 16. 21:53
Igen, és még mi vagyunk hisztisek....meg nekünk van külön logikánk...pfff
37. 91d4989ab9 (válaszként erre: 34. - Nyecsus)
2012. jún. 16. 21:53
az is lehet hogy a szüleidtől is tart:D
36. 91d4989ab9 (válaszként erre: 34. - Nyecsus)
2012. jún. 16. 21:52
és az a szar hogy ezeket ők megjegyzik ám:D és emlékszik az összes ilyenre:D rosszabbak mint mi:D
35. 91d4989ab9 (válaszként erre: 30. - Crimson)
2012. jún. 16. 21:49

az én fickom 30múlott és azért nem szolt hozzám két napig mert megkérdeztem viccesen hogy szivem mióta vagy te ilyen primitiv, amikor belecuppogott csámcsogott a teloba azután is hogy szoltam neki szépen hogy ezt rossz hallani (cukrot szopogatott)


máskor ezen röhögött volna egyet ismerem, de akkor feszült volt egy vizsga miatt és fáradt, letette a telót és két napig semmi, még annyi se hogy hagyjam vagy dobva vagyok vagy akármi:D


szerencsére már ismerem az ilyen játszmázását, tök jól elfoglaltam magam ezzel azzal , utána meg hivott és mintha mise történt volna teljesen nyugiba beszéltünk, rájot hogy nem leprimitiveztem hanem csak egy sima kérdés volt, na mindegy, mondjuk ha megváltozna dijjaznám, de tudom hogy nem fog:D

34. nyecsus (válaszként erre: 30. - Crimson)
2012. jún. 16. 21:48

Szia!

7 év együttélés, 5 év házasság után, elmondom neked, hogyigen, ilyen apró dolgokon múlik a dolog. Igen, meg tudnak sértődni egy-egy ilyen megjegyzésen legalább úgy, mint egy durcás kisgyerek. Legközelebb, ha valaminem tetszik, amit a párod csinál, ne degradáldle, hogy gyerekes, meg ne viselkedjen így, hanem meg lehet kérni szépen is, hogy észre semveszi, és irányítod. Mondok egy példát: Neked melyik tetszene jobban, ha az ő helyében lennél? Az ha azt mondaná, ugyanmár,ne viselkedj már ilyen gyerekesen, hát milyen komolytalan, ahogy itt puffogsz az utcán mint egy kisgyerek...hát ilyet ne csinálj már a szüleim előtt, mert meg lesz a véleményük. Vagy az tetszene inkább hogy: Édes, úgy szeretlek. Megtennél nekem valamit? tudod, fontos nekem ez a pofavizit, ami most lesz, és szeretném, ha a szüleim egy komoly, férfias párt látnának benned, amilyen igazából vagy. Kérlek, tartsuk a hülyéskedést távol a szüleimtől. Oké? Na, melyiket fogadnád szívesebben?????

33. 91d4989ab9 (válaszként erre: 32. - Crimson)
2012. jún. 16. 21:43
besszus ti nem is szakitottatok, simogatta a hajad együtt csináltok prezit csokoloztok:D
32. Crimson (válaszként erre: 28. - 91d4989ab9)
2012. jún. 16. 21:35
Igen, és én támogatom is, segítek neki (pl szakítás utáni két nappal ott ültem nála és segítettem neki a prezentációt jól megcsinálni, mert megígértem neki egy hónapja) Direkt nem is mutatom neki, hogy fáj, nem beszélek neki erről, mert tudom, hogy neki az államvizsga a fontos.
31. Katinkaboszi (válaszként erre: 25. - 91d4989ab9)
2012. jún. 16. 21:34

Mi a bántás abban, hogy elmondja, ez nem tetszik neki, ahogy viselkedik, az utcán?

Megjegyzem, úgy gondolod, hatan vagyunk? :DDDDDDD


Fjordítva történt édesem, a lány mondta a fiúnak, és igazad van, ha így nem jó, máshogy sem jó és máskor sem.

Ebből levonta a srác a következtetést.


Azért szeretném tudni, hogy a lány hány éves?:)

30. Crimson (válaszként erre: 25. - 91d4989ab9)
2012. jún. 16. 21:33

Nem ezt mondtam neki. Többször kértem tőle bocsánatot, megmondtam, hogy szeretném megoldani, hogy fontos nekem.

Nem gondoltam, hogy 21 évesen egy 15 éves tinilány szintjén lenne lelkileg, hogy egy összekapáson, egy vitán elhangzott dolog miatt vérig sértődjön, és ezt egy szakításal oldja meg.

Ha tényleg ilyen, ha nem tudja túltenni magát ezen, azok után h próbáltam megbeszélni vele, ha ennyin múlik neki az, hogy együtt maradunk-e, akkor nem vagyunk egymáshoz valók.

29. nyecsus (válaszként erre: 28. - 91d4989ab9)
2012. jún. 16. 21:31
jaja, ez igaz...szerintem szeresd, és legyél minél türelmesebb vele
2012. jún. 16. 21:28

sose fogja megbocsáttani ha államvizsga előtt hagyod magára , most kéne még biztositani a támogatásodról



utána már késő lesz csajszi

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook