Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyíregyházi orvosokról kinek mi a tapasztalata? fórum

Nyíregyházi orvosokról kinek mi a tapasztalata? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
301. juccogo (válaszként erre: 281. - Erycicus)
2008. nov. 27. 21:20
Örülök, hogy rátok találtam :). Amikor én is vártam a babámat nagyon sok kérdésem volt, csak akkor még nem fórumoztam, így sikerült is néhány dologba beleugranom pl: cumisüveg- bébiétel melegítő. Néhány próba után maradt a mikró. Látom még írtatok a textilpelusról is: először én is 10-et vettem, de ez kevésnek bizonyult, vettem még 10-et, de elfért volna még 10 is :).
2008. nov. 27. 16:59
Oké akkor én sem veszek ilyet.A tesóm sogornője nem adott cumit se cüveget a babájának rögtön kiskanalat használt és pohárból itatta.Mondjuk én fogok adni neki cumit ha nem fogok tudni mit csinálni és sír:)
299. Korni24
2008. nov. 27. 16:53
Én nem veszek semmi cumisüveg melegítőt. Egy cumit és egy cumisüveget veszek, hogy legyen. Ha majd kell az később is ráérünk venni többet.
298. Korni24 (válaszként erre: 295. - Erycicus)
2008. nov. 27. 16:52

Előszörr mérte a súlyát, és a gép számolta ki. Nem értek nagyon hozá, de megmérte a has körfogatát és úgy kapta meg a súlyát, ha jól figyeltem.

Megmutatta nekem végre hogy kisfiú lesz:)

Az én súlyomat is mérte(64,5kg). Három hét alatt most másfél kg-t híztam. Azt mondta, hogy ha nem hízok sem baj, mert a baba szépen fejlődik. A hosszát nem mondta, és a szülésről is csak annyit beszéltünk, hogy mivel még nem fordult be, lehet hogy császár lesz.

2008. nov. 27. 16:40
A védőnői szolgálat üzenőfalán/faliújságján vannak hirdetések, ott láttam valami tornát mag jógát. De egyetértek Kornival, ha terhesség előtt is tornáztál, akkor érdemes most is, ha nem, akkor szerintem ne erőltesd erycicus!
2008. nov. 27. 16:39
Igen én is hallottam ilyeneket a tornáról,de végső elkeseredésemben gondoltam egy könnyű felügyelettel végzett tornára.(tudod a súlyom miatt)
295. erycicus (válaszként erre: 294. - Korni24)
2008. nov. 27. 16:38
Szia tényleg ügyesen megjártad!Jaj de jó így tudod a súlyát:))Sokáig tartott míg kiszámolta a doki?Most mért ugye elöször baba súlyt?Neked mérte a súlyod,mondott rá valamit?Szülést nem beszéltél vele?Azt nem mondta kb hány centis a baba?És megmutatta mi lesz ha nagy lesz??Ja még valami Te szerinted kell venni cumisüvegmelegítőt?(elektromosat láttam)Jó pihenést
294. Korni24
2008. nov. 27. 15:47

Szia!

Most értem haza. Már 3előtt elkezdte a rendelést, úgyhogy szerencsém volt. Minden rendben hála Istennek. Szépen növekszik és már 2kg 22dekát nyom. Engem majd 23-ra hívott vissza.

Tornát én nem tudok, de én nem is ajánlanék senkinek. Sok rosszat hallottam már róla. Voltak sokan akik kinyíltak tőla. de te tudod.

Na velünk minden oks. Remélem veletek is. Pussz.

293. erycicus (válaszként erre: 292. - Korni24)
2008. nov. 27. 09:58
Szia nem még nem jelentkezett a bnőm azóta,védőnőtől kérdeztem de ő nem tudta azt mondta,hogy inkább érdeklődjek a kismamák körében. Viszont azt mondta a hogy vegyek 10Db textil pellust és ebből 5DB-ot vágassak el 6vagy 8 részre szegessem be a szélét és az jó lesz büfiztetésre használni,hmm szerintem nem rossz ötlet,de vagy csak 2-3-at fogok elvágni max.Más érdekeset nem mondott 4d Uh-ba ,terhes tornába se tudott segíteni jó helyett mondani :( Te nem tudsz vmi jó tornázó helyett,egyet néztem itt örökösföldön de drágálom,majd még nézelödök. Várom hogy írjál este,hogy MIT láttál ott neki:)Szia Vigyázz az úton
292. Korni24
2008. nov. 27. 09:14

Jó reggelt!

Sehol senki már megint.

Erika: megtudta a barátnőd, hogy a vajudás alatt ha bent akarom, hogy legyen a férjem, akkor is kell-e menni felkészítőre,

Már teljes lázban égek, hogy ma megyünk a dokihoz. Sajnos a párom ma nem tud velem jönni, mert dolgoznia kell. Holnap meg a kórházba kell mennem uh-ra. Vmelyik csak meg mondja mi van a lábaközt:)

291. Korni24
2008. nov. 26. 15:07
Én hála Istennek nem vagyok kívánós. Nagyon ritkán eszembe jut vmi, akkor megcsinálom, mint most a halászlé. Hű ha én kívánós lennék, akkor már lehet hogy 30kg-nál járnék:)
2008. nov. 26. 14:48
Megnyugtató amit írtatok!!Köszi Én ráadásul még kívánós is vagyok :) Természetesen a baba a legfontosabb most.
289. Korni24
2008. nov. 26. 13:47

Helyes!!:)

Én is éhes vagyok mondjuk 2-3 óránként és ha nem eszek rosszullét jön rám, vagy a vérnyomásom szarakodik.

A férjem is, meg a szüleim is megölnének ha én most diétáznék. Jó nem lépek át a túlzások határán, de ami jól esik azt meg is eszem:)

Na és most hogy ezt így jól kitaglaltuk megyek oda teszem a halászlevet főni és eszek is vmit:)

Nemsokára jövök!

288. 0c89f979f8 (válaszként erre: 285. - Erycicus)
2008. nov. 26. 13:36
Egyetértek Kornival! Szerintem ne kezdj diétázni! Nyugodtan edd meg azt, ami jólesik!!!!! Én pl. eddig 17 kilót híztam és rajtam sem látszik! Nem is foglalkozom vele! Én 2-3 óránként éhes vagyok és nem vagyok hajlandó sanyargatni magam, sőt, még az édességet is megeszem, ha megkívántam! :D
287. Korni24
2008. nov. 26. 13:31
Én mindig vacsizok, és ha 8kor vagyok éhes akkor eszem vmit.
286. Korni24
2008. nov. 26. 13:30

Szia!

Hétfőn már én is kérek egy listát. Bár már nem sok minden hiányzik.

Ne törődj azzal hogy híztál, én már 15kg-nál járok. Nekem is azt mondták, hogy diéta, meg 6után egy alma, vagy joghurt. Kenyeret is hanyagoljam, meg ilyen hülyeségek. rajtam sem nagyon látszik, de engem nem is érdekel. Ami jól esik meg fogom enni, akár 6után is. Amit én kívánok azt a baba is kívánja. És most az ő egészsége a legfontosabb, meg az hogy jól fejlődjön.

Régen nem volt ilyen hülyeség, hogy megszabták mennyit lehet hízni. És aki 30kg-t hízik???

2008. nov. 26. 13:09
Sziasztok Voltam a védőnőnél meghallgatuk a kisszivét, megkaptam a listát hogy mit kell venni a babaérkezésére, és megmérte a súlyomat:(:(Teljesen le vagyok törve, 53Kg-osan kezdtem a terhességet és MOST 60kg vagyok, azt mondta ez nagyon sok, vigyázzak a nasival mert hogy még most kezdödik a hízásos időszak. Nem látszik rajtam asok plussz kiló de ott van mégis, elszomorodtam. Megpróbálok este csak gyümit joghurtot enni 7-től.Ti vacsizni szoktatok rendesen?Mindig felkell póckolni a lábat?Nagyon szomorú vagyok:(Mi lesz velem nélkületek,ha már meglesz a babátok,kitől fogok én megtudni ilyen sokmindent?
284. Korni24
2008. nov. 26. 12:58

Ja, hát az nekem is nehéz. Meg a cipő felhúzás sem megy már olyan egyszerűen. Sőt azt vettem észre hogy ha ülök és nincs felpóckolva a lábam egy kis rosszullét jön rám:)

Á én sem siettetem, csak legalább tudnánk pontosan hogy mi lesz a kis jövevény. Holnap megyek dokihoz, hátha megmondja. Már megvettünk neki mindent ami szín függő, úgyhogy mostmár megmutathatja magát:)

283. 0c89f979f8 (válaszként erre: 282. - Korni24)
2008. nov. 26. 12:38

Ó, nekem nem kell sétálnom, elég, ha fel- vagy leveszem a nadrágomat és már alig kapok levegőt! :D


Már én is várom, hogy mikor születik meg, de siettetni nem akarom. Nektek is hamar eljön az időtök!!! :)

282. Korni24
2008. nov. 26. 11:40

Sziasztok!

Hogy eltűnt mindenki:)Hogy bírjátok a hideget?

Pannika olyan jó neked, hogy nemsokára láthatod már a babácskát:) Nekem úgy tűnik, mintha soha nem akarna eljönni a január. Bár már annak is örülnék, ha Karácsony lenne.

Ha sétáltok, ti is hamar kifulladtok? Én olyan vagyok, mint egy kiskutya, csak szuszogok:)

281. erycicus (válaszként erre: 280. - Juccogo)
2008. nov. 25. 18:37
Köszi,hogy megosztotad velünk a tapasztalatodat:)
280. juccogo (válaszként erre: 272. - Erycicus)
2008. nov. 25. 16:04
Szia! Tejtartóból létezik az a. márkájú, ami elég drága, viszont sokáig tudod használni, mert később bébiétel is tehető bele, ha előre megfőzöl tudod benne tárolni, vagy utazáshoz is jó. A tejtároló zacskó is elég drága, én azzal sokat bénáztam, nehéz volt beletölteni a tejet, utána lezárni, az edény jobban bejött. Viszont nem vettem meg ezeket előre csak akkor amikor már otthon voltunk és kiderült, hogy sok a tejem. Mellszívóról: más és más a tapasztalat. Nekem nem volt jó, begyulladt tőle a mellem, mert nem szívta le eléggé, kénytelen voltam megtanulni kézzel fejni. Ezt megspórólhatod, ha megkéred a szoptatósnővért, hogy tanítson meg kézzel fejni (és persze a mellszívó árát is). Gyors és könnyű szülést Nektek :)
279. Korni24
2008. nov. 25. 11:49
Én mellszívót és ilyen poharat, vagy zacskót csak akkor veszek ha szükség lesz rá. A védőn is azt mondta, hogy előre felesleges megvenni. De ti tudjátok:)
278. 0c89f979f8 (válaszként erre: 273. - Erycicus)
2008. nov. 25. 11:23
Nekem is csak sima fehér van. De te tudod, ha nagyon tetszik, akkor vegyél! Mikor máskor, ha nem most???? :D
277. 0c89f979f8 (válaszként erre: 274. - Korni24)
2008. nov. 25. 11:22
Kesztyűm nekem is van. Szintén viszek be.
276. 0c89f979f8 (válaszként erre: 272. - Erycicus)
2008. nov. 25. 11:22

Még nincs ilyen edényem. Ez nekem is hátra van. De hallottam már tejtároló zacskóról is. Ha tudok valamit, akkor szólok! :)


Általában fél 6 és 6 között kelek! :D Persze olykor délelőtt vagy délután szunyókálok egy kicsit! :D

275. Korni24
2008. nov. 25. 09:14
Sima fehér textilpelust vettünk.
274. Korni24 (válaszként erre: 271. - 0c89f979f8)
2008. nov. 25. 09:13

Szia!

köszi a választ és a tippeket. Már felszereltem magam textilpelussal, de a biztonság kedvéért, majd viszek be eldobhatósat is. Meg vettünk kis kesztyűt, hogy ki ne marja magát.

2008. nov. 25. 09:00
Ti vettetek textil pelusból mintásat??Nekem azok úgy tetszenek!!!
272. erycicus (válaszként erre: 271. - 0c89f979f8)
2008. nov. 25. 08:59
Szia De korán kelltél Pannika:)minden napra van egy pár kérdésem:)Jelen pillanatban az foglalkoztat:Hogy te/ti milyen tároló műa edénykét vesztek a lefejt tejcsinek??Én láttam a Média M-ban,vmilyen ismert márkájú volt,de olyan drága.Hol kell vásárolni ilyet?gyógyszertár?Ebből csak ez a márkás létezik vagy van olcsóbb változata is?Köszi a segítséget ismét!
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook