Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nyilvános megszégyenítés? fórum

Nyilvános megszégyenítés? (beszélgetős fórum)


1 2 3
23. michelle.r (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 12. 12:10
Szuper! 💕
22. PöttyösPanka (válaszként erre: 19. - Michelle.r)
2023. szept. 12. 12:07

Sajnos vannak ilyenek. Bár szerintem a Rubint Réka eset más kategória. Hiszen sajnos ott alapból a szülők kezdték kiárusítani a saját gyerekeiket. Nem szoktam nyomon követni celebeket és dolgaikat. De láttam azt a nagy port kavart képet, amit a saját apja csinált, és tett közzé a tizenéves kislányról. Bikiniben, hátulról, alulról készített kép. De nagyon eltértem a témától.

Itt még csak nem is a szülők tették ki a képet. Az sem biztos, hogy beleegyeztek.

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Michelle.r)
2023. szept. 12. 12:02
Nem, az igazgatónak fogok. És kérek nyílvános bocsánatkérést a poszt alatt
20. michelle.r (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 12. 11:41
Írtál már a tanárnak?
19. michelle.r (válaszként erre: 11. - Utolsó betyár)
2023. szept. 12. 11:40
Bár igazad lenne, de hidd el, vannak ilyen agyhalott taplók, akik képesek ezért gúnyolódni még egy gyereken is. Rubint Réka gyerekeit se kímélték soha.
2023. szept. 12. 10:57
Most nem tudok hasznos tanácsot adni. De ha a szülőtársakban lenne legalább annyi együttérzés, mint benned, akkor a komment íróját már szár másik kommentben elküldték volna melegebb éghajlatra. De sajnos mindig csak annak van bátorsága nyilvánosan írni a témában, aki nem halad meg alapvető szintet.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Greeneyed)
2023. szept. 12. 10:50
Így van. Ahogy valaki írta is, nagyon sok mém szól erről (Szia Uram!). Azt is tudja mindenki, hogy ez kikről szól, és kiket figuráz ki. Azzal pedig, hogy hozzátette a barna szőrmemellényt, egyértelműen beazonosíthatóvá tette szegény kisfiút.
2023. szept. 12. 10:47
Wow. Alapból nem tűnne fel a kisfiú, a komment miatt tűnik fel. És igen, ezek szerint van olyan gondolkodású felnőtt, aki ha ránéz egy osztályképre, akkor ilyen gondolatok jutnak az eszébe. Én csupán megnéztem egy osztálykirándulós képet, és elolvastam a hozzászólásokat. Ott futottam bele ebbe. Az, hogy maga mit feltételez vagy hisz el, nem az én dolgom, de valahol szomorú a megkérdőjelezés.
15. Greeneyed (válaszként erre: 11. - Utolsó betyár)
2023. szept. 12. 10:40
Nem a mellényre fókuszált, hanem a kisfiú romaságára, csak ezt nyíltan felvállalni mégiscsak ciki, ezért a vélelmezett anyagi helyzetébe, családi hátterébe kötött bele.
14. libikóka (válaszként erre: 11. - Utolsó betyár)
2023. szept. 12. 10:40
Nem kell töprengeni hogy valós vagy nem,,a vélemény attól még egyöntetű akkor is ha csak elméletben beszélünk róla.
13. 69fcad429e (válaszként erre: 11. - Utolsó betyár)
2023. szept. 12. 10:35

Aki bele akar kötni valakibe az addig mereszti a gülü szemeit amíg nem talál valamit a képen, nem kell ide kacsalábú unikornisos póló.


Sajnos én is "belefutottam" olyan tanárnak nevezett élőlénybe aki még pártolta is egy gyerek kiközösítését, szóval én elhiszem, hogy valós a fórum.

12. andi6020 (válaszként erre: 11. - Utolsó betyár)
2023. szept. 12. 10:34

:D

Anyám mondta mindig ezt, hogy ezer bocs és egy anyamedve

2023. szept. 12. 10:28

Az Úr bocsásson meg nekem, de ez megint olyan fórum, amit vagy hiszek, vagy nem. Én nem. (Ezért bocsásson meg.)

Adott egy kép, ahol van egy viseltesebb mellényben egy kisfiú. Nekem ez fel sem tűnne, hacsak egy kacsalábú, nyúlfarkú, malacfejű unikornis nem lenne rajta látható, ami felhívja a mellénykére a figyelmet.

Tényleg van olyan, aki a képet nézve a mellényre fókuszál? Nem hiszem.

Ez pusztán valami miatt, csak a pedagógusokat lejárató fórum szeretne lenni, véleményem szerint.Ha tévedek, ezer bocs és két anyamedve.

10. andi6020 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 12. 10:22
Ne vívódj, intézkedj. Jóédes anyukáját az ilyennek.
9. michelle.r (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 12. 10:09

Akkor ne vívódj, ez nem megszégyenítés, ez annál sokkal komolyabb. Ki se rakhat nyilvános fotót, ha az érintett beleegyezése - kiskorú lévén szülői - beleegyezés híjján. Az már csak hab a tortán, hogy még asszisztál is ahhoz, hogy kigúnyolják. Ott helyben a poszt alatt követeld, hogy azonnal törölje. Egy órája van rá, utána mész az igazgatóhoz, a tankerülethez, a 'jóistenhez.


Se szeri, se száma a neten az olyan írásoknak, mémekhez, hogy micsoda rideg, elhidetült a világ, senki nem törődik senkivel. Neked most itt a lehetőség, hogy rácáfolj.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2023. szept. 12. 09:56
Igen, ez az amin vívódom. Nem az én gyerekemről van szó, de nagyon bántja a szememet, hogy felnőtt emberek így nyilvánulnak meg egy gyerekkel kapcsolatban. Egyértelmű, hogy szegény kissrácra ment az utalás. És a tanárnő nemhogy letörölte volna ezt a hozzászólást, hanem még be is lájkolta.
7. semleges (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2023. szept. 12. 09:53
Az! Elkeserítő:(
2023. szept. 12. 09:37
De őszintén, ha nagyon bedurranna az agyam akkor is az igazgatóhoz mennék, ha nem az én gyerekemről lenne szó.
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 12. 09:35
Amennyiben az én gyerekemről lenne szó, bemennék, és beszélnék a tanárnővel, eredménytől függően mennék tovább az igazgatóhoz, ha kell.
2023. szept. 12. 09:14

Gusztustalan, elítélendő.

Ez az 1 komment elcseszheti a gyerek egész életét, ha nincs aki ezt megbeszéli vele, hogy nem vele van a baj, hanem a rohadt világgalm a hülye felnőttekkel.

3. tien (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 12. 09:08

A tanító néni nem való a pedagógusi pályára.

Sajnos mint sok helyen itt is felhígult a szakma.

Mondjuk nem csoda ennyi fizetésért,de ha már ezt választotta hivatásul , legalább némi empátia szorult volna bele.


Rohadt világ ez ,hogy felnőttként ilyen f@sságokat kommenteljenek egy gyerek fényképe alá.

Abszolút nem vicces , inkább szánalmas.

2. 69fcad429e (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 12. 09:06
A kommentet kellene jelenteni rasszizmus miatt. A fogyatékos F...book valószínűleg nem venné le de attól ez még megszégyenítés.
2023. szept. 12. 08:58

Sziasztok!


A szituáció a következő: tanító néni kitett egy fényképet az osztályáról (budapesti iskola), amin szerepel egy roma kisfiú is mellénykében. Nem a mai divatos pufi mellény, hanem egy régebbi, kicsit viseltesebb. Ennek a tanárnőnek egy ismerőse odakommentelte az alábbit: "Szia Uram! Barna szőrmemellény nem érdekel?" Ezt a kommentet a tanárnő belájkolta, más valaki viccesnek találta. Ti adott szituációban mit tennétek? Ez szerintem nyilvános megszégyenítés, a tanító néni részéről pedig egyáltalán nem példamutató magatartás....

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook