Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nyilas férfi - Ikrek nő párkapcsolat fórum

Nyilas férfi - Ikrek nő párkapcsolat (beszélgetős fórum)


9. moonlight13 (válaszként erre: 8. - C114183a1c)
2013. dec. 15. 15:29
:)
8. c114183a1c (válaszként erre: 7. - Moonlight13)
2013. dec. 15. 09:47

Én sem látom értelmét a horószkópnak. Engem, mint ikreket pl. úgy ír le, hogy szórom a pénzt.

Gazdasági vezető vagyok. :D Ott fogom a szervezet pénzét és persze a sajátomét is, ahol csak tudom. :D


És ez csak egy olyan jellemzés, ami nem nem állja meg a helyét. Amikor egyszer egy családi összejövetelen felolvastam, mindenki jót mosolygott. :)

7. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Yvone)
2013. dec. 14. 21:42
Ennek semmi értelme! Az én házasságom a horoszkóp szerint a legjobb párosítás volt, és mégis elég hamar csúnyán véget is ért!
2013. dec. 14. 20:26

Köszi, de nem az internetes leírásra vagyok kíváncsi, ezeket már olvastam....

Amúgy 100%-ban nem hiszek, de van benne valami...

Minden ember más és mások a tulajdonságok is, de vannak közös sajátosságok a csillagjegyeknek...

2013. dec. 14. 20:22

Egyébként itt van:


Nyilas férfi és Ikrek nő


A Nyilas csillagjegyében született férfit biztosan érdekli az Ikrek nő kétféle arca. Amikor először találkoznak, akkor az Ikrek lesz az, aki el akarja csábítani a bájával, és a kislányos naivitásával, ez pedig a Nyilas férfit nagyon vonzani fogja. Az Ikrek csillagjegyében született nőt, olyan férfiak vonzzák, akik intelligensek, megvannak az ideáljaik, amelyekért ki is tudnak állni. Ezeket a tulajdonságokat valószínűleg a Nyilas férfiben meg is találja. Az Ikrek nem tudnának egy tanulatlan, tapasztalatlan férfibe beleszeretni. A Nyilas és az Ikrek közti kapcsolat nagyon lassan fejlődik ki, lépésről lépésre ismerik meg egymást. Ez pedig azért van, mert az Ikrek nagyon ritkán engedi meg, hogy a partnere belelásson, és megismerje az igazi énjét. Mivel az Ikrek elég gyakran változtassa a hangulatát, és néha maga sem tudja, hogy mit akar, így a Nyilas férfiak gyakran képmutatással vádolhatják. A Nyilasok nagyon őszinték, és őszinteséget várnak el másoktól is, viszont a szavaikkal néha nagyon megsérthetik a szeretteiket. Még ha nem is kellemes az igazság, akkor is nagyon nagyra értékelik. Épp az őszinteség, és az igazmondás miatt lehet megzavarva a kompatibilitásuk, és problémáik lehetnek. Ha Ők ketten összevesznek (ami elég gyakran megtörténhet), akkor nagyon nehezen békülnek ki, és bocsátanak meg a másiknak. Az Ikrek nő szívesen álmodozik, egész napon át képes a fantáziája világában maradni, és vele szárnyalni. Ellenben a Nyilasok javíthatatlan realisták, és nem értik meg az álmodozást, és nem is akarják megérteni, mert nem látják értelmét. A kapcsolatukon segítene, ha ez a férfi gyakrabban bele tudná magát képzelni a partnere bőrébe, és megpróbálná megérteni a gondolkodásmódját. A szexuális életükben nagyon jól kijönnek egymással, nehezen találni még két csillagjegyet, akik ezen a téren ennyire összhangban lennének, mint Ők ketten. Mindketten úgy veszik a szexet, mint egy játékot, és szinte egyesülnek testileg, és lelkileg is, és olyan dolgokat élnek át, amilyet mások el sem tudnak képzelni. A terület, ahol problémájuk lehet, az a kommunikáció. Gyakran vannak hangos, és hosszú veszekedéseik, és általában az Ikrek az, aki elveszíti az érdeklődését, és hamarabb elmegy, minthogy a partnere befejezné a mondanivalóját. Így a kommunikáció terén még van mit javítaniuk, ami évekig is eltarthat nekik. A Nyilas és az Ikrek szívesen olvasnak, beszélgetnek, és ezek azok a dolgok, amik összekötik őket. Ami pedig megkülönbözteti őket, az a világnézetük, és véleményük a világ dolgairól. Az Ikrek mindent szebbnek lát, és tele van tervekkel, a Nyilas pedig reálisan néz a dolgokra, és tele van ideálokkal. Ha összefognak, és megpróbálják egymás álmait és ideáljait teljesíteni, akkor nagyon boldogok lehetnek.

2013. dec. 14. 20:21
Egy kicsit offolnék... Te hiszel a párhoroszkópban?
2013. dec. 14. 20:15
Engem 1,5 hónapja egy nyilassal hozott össze a sors :) Tudom, hogy nem ez a döntő csak kíváncsi vagyok a tapasztalatokra....
2013. dec. 14. 20:13
Látod, én ikrek nő vagyok, de még nem volt nyilas Párom...
2013. dec. 14. 20:10
Kinek mi a tapasztalata? :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook