Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nyelvpiercinggel kapcsolatban mik a tapasztalatok? fórum

Nyelvpiercinggel kapcsolatban mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)

11. genlips (válaszként erre: 9. - Cippora)
2010. dec. 16. 22:14
pont a nyelvpiercingnek van értelme az összes többivel szemben, fiúnak-lánynak egyaránt. a többi csak mutatós, de ez meg hasznos is...
10. b73e24f31f (válaszként erre: 2. - 58e2b5699a)
2010. nov. 7. 11:16
Nekem fájt! És be is dagadt a nyelvem, de aztán elmúlt és nem volt vele baj. Kivettem mert mindig kocogtattam a fogamhoz és nem akartam, hogy tönkremenjenek.
9. Cippora (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2010. nov. 7. 09:27
Remélem nem :S Ezért nincs semmi értelme a nyelvpiercingnek.De semmi!A többi legalább látszik (kivéve az intimet,meg a mellbimbót persze) 18 év alatt szülői beleegyezés kell,de én még úgy sem engedélyezném.
8. andi6020 (válaszként erre: 7. - Cippora)
2010. nov. 7. 08:20

16 éves, gyerek még.

Nyilván ki fogja dugdosni, meg mutogatni fogja mások előtt, hisz ebben a korban ezért csinálják. Gondolom.

7. Cippora (válaszként erre: 2. - 58e2b5699a)
2010. nov. 6. 22:23
Nem fog fájni a szúrás,mert kap érzéstelenítőt.Majd utánna.Tejterméket ne fogyasszon,mert be fog neki gyulladni.Cataflam szerintem felesleges,azért nem egy olyan nagy kariberű dolog ez,hogy szükség legyen rá,na meg ha akarja ennyire akkor tűrjön egy kicsit ;) A kamillával inkább öblögessen,mint igya (az sem árt,csak előtte tartsa bent a szájában) Majd cseréni kell neki rövidebbre (most hosszú lesz bent,mert picit megduzzad a nyelve) és könyörgöm mond meg neki,hogy ne dugdossa majd ki a szájából,meg játszon vele mások előtt,mert az nevetséges,meg szánalmas is.Véleményem szerinte felesleges is,de hát fiatalság,bolondság...
6. andi6020 (válaszként erre: 2. - 58e2b5699a)
2010. nov. 6. 22:14
Szerencsém van, hogy az én kölyköm nem talál ki ilyen baromságokat. :))
2010. nov. 6. 22:01
Ja,és,ha minden rendben,akkor 2-3 hónap múlva cserélje ki a fémet műanyagra,mert az nem teszi tönkre a fogát,ha hozzá koccan!!
2010. nov. 6. 21:51

Nekem egyrészt fájt, másrészt begyulladt, a 3. napon a párom vetette ki velem, mert már alig kaptam levegőt a nyelvemtől. Tudtam, hogy fémérzékeny vagyok, de hogy az orvosi fémre is... Megpróbáltam azóta még egyszer, de inkább feladtam :D Nem nekem való... És azóta is ott van egy kis göb a nyelvemben...

De ez ÉN voltam :D Másoknak másmilyen...

2010. nov. 6. 21:49

Nekem is van páromnak is van!

Igazából semmi extra,csak itt nagyon figyelni kell,nehogy annyira bedagadjon a nyelve,hogy eltűnjön a golyó!!!!!3-4 napig nem tud majd rendesen beszélni,és nagyon enni sem!Ne beszéljen sokat,és sztem pénteken csináltassa,hogy a suliban már ne legyen vele annyi gond!!Kicsit fog fájni,de túlélhető:):):):)Sok sikert neki!!!

2010. nov. 6. 21:08
A 16 éves fiam a jövőhéten piercinget csináltat...szeretném hallani a tapasztalatokat fájni fog neki?Vettünk neki kamillateát,h majd igya meg cataflamot a fájdalomra!Valaki valamit mondana ezzel kapcsolatba valamit?Akár privátba is!Köszönöm!
2010. nov. 6. 21:07
Nyelvpiercinggel tapasztalatok?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook