Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nyári szerelem, vagy a fene se tudja mi ez :) fórum

Nyári szerelem, vagy a fene se tudja mi ez :) (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nyári szerelem, vagy a fene se tudja mi ez :)

1 2
2013. szept. 22. 06:47

Ezt nem én írtam ide a barátnőm volt !!

Ő nincs ide be regizve így az enyémről mesélte el !!

2013. szept. 11. 17:38
Én ugyan így a badoon ismerkedtem meg 1 férfival 2 évvel ezelőtt Ugyan ez volt a szitu minden nap beszéltünk órákat késő este is volt úgy hogy hajnal 3-ig beszéltünk sms-en , Találkoztunk jól éreztük magunkat ! Bele szerettem :( Ha vissza lehetne menni az időben soha nem regiznék be arra az oldalra , csak szenvedek olyan miatt aki nem érdemli meg :( Hogy mindenki meg értse hogy miért Hazudott nekem 2 éven keresztül ! FELESÉGE volt és én nem tudtam :( Nem rég tudtam meg az igazat :(
29. 4b33a5ad37 (válaszként erre: 1. - Hanna3x)
2013. aug. 30. 23:30
Te jó ég...Ebben kár fetrengened.Nem hiszem,hogy tudod,mi a szerelem.Ez nem az.Szimplán sajnálod a lehetőséget,ami kimaradt.Ennyi.Ez persze azt is jelenti,hogy nem döntöttél rosszul.Most viselkedsz "rosszul".Lépj tovább.
28. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 24. - 18e79e1970)
2013. aug. 30. 10:36
Nem olyan furcsa. Higadtabb vagy, attudod erezni ami a sorok mogot van, olvasod azt is ahogyan nem csak amit ir.Sot volt olyan,hogy a hallgatasa " beszelt".Jobban odatudsz figyelni a masikra. Ha melletem let volna, elindult volna a kemia es nem hiszem , hogy let voln lehetosegem ugy megismerni egymast ahogy megismertuk. Igy keves-nagyon keves meglepetesben volt reszunk.Sot reszemrol mondhatnam , nem is volt meglepetes, hisz azt is tudtam amire nem adot konkret valaszt.
27. catswd (válaszként erre: 26. - Sanyinak)
2013. aug. 30. 09:26

Az nem. De a cikkben nem szimpla másokkal is beszélgetésről volt szó. Hanem hogy egy kapcsolatban szarul érezte magát és ahelyett hogy arra fordított volna energiát hogy szétnézzen a saját háza táján, hogy mi a baj és MITŐL van a baj, inkább felütötte a netes herceges könyvet. Talált is egy mesebeli herceget, aki meglebegtette (ugyan hazudozva neki merthát már volt hercegnője), hogy valóra váltja álmait ha találkoznak, de arra se fordított energiát a kislány, hogy találkozzon vele.


Szóval szerintem időpocsékolás volt, akárhogy nézem. Mert csak arra jött rá, amit eddig is tudhatott: hogy a fizikai világban képtelen döntéseket hozni, vállalni a baját/akaratát , bármit. Illetve, bocsánat, erre se jött rá. Csak arra hogy AKARJA a szőke herceget, aki közben lelépett a valós-régi királykisasszonyával.


Mellesleg a neten való fórumozás, csetelés szerintem nem beszélgetés, csak "eszmecsere" a szó szó szerint vett értelmében. Beszélgetni nem csak szavakkal szoktunk ugyanis, sokkal összetettebb interakció, mint egy gép előtt ülve "mondani a magadét" a másiknak.


Ha találkoztak volna, lehet mind a kettő futva menekült volna :) a másiktól.

26. sanyinak (válaszként erre: 25. - Catswd)
2013. aug. 30. 09:07
Szerintem az nem energiapocsékolás, ha másokkal is beszélgetünk...
25. catswd
2013. aug. 30. 08:42

A fórumindító cikkhez: ez nem szerelem, csak a manapság "szokásos" netes flört. Tipikus, hogy ha egy kapcsolat kicsit nyüglődik, vagy valami épp akkor nincs benne rendben, akkor azt egyik (vagy van ahol mindkét fél) odafordul a csetre, facebookra, egyéb ismerkedős csatornákra, és "bebizonyítja" magának, hogy ha itthagynám a páromat, lám másnak is azonnal kellenék.

Rengeteg időt és energiát elvesz az életből, amely energiákat lehetne arra is fordítani, hogy a JELENLEGI kapcsolatot helyretegye, tisztázza az ember, magában is és a párjával is.

Az ilyen netes flörtök hátulütője, hogy ennek követkeményeként viszont tönkremehet az egyik vagy esetleg mindkét kapcsolat, és akkor a problémák megbeszélése helyett ott van a végén 4 kiábrándult/becsapott/átvert/ ember.... És aztán lehet sírni a neten, hogy milyen szar egyedül és minden férfi/nő egy rohadék.


Eleve számomra elfogadhatatlan ha valaki MELLETT ismerkedik az ember. Ha a beszélgetés elején kiteregeti mindenki hogy amúgy együttél/van barátja/barétnője, akkor általában teljesen másképp fog alakulni a netes enyelgés is, senki nem fogja magát belevarázsolni egy totálisan elképzelt álomkép karjaiba.


Olyan ez, mint amikor régen a kislány elképzelte a mese után, hogy majd őérte is eljön a fehér herceg szőke lovon :), álmaiban beszélt vele, vágyait rávetítette, és ha megkérdezték, akkor válaszolt, hogy ő az ilyenmegilyen herceg felesége lesz. Most ezt a mesét "játsszák" a felnőtt emberek a virtuális térben egymással. Szerepe ugyanez a "vágyálom" kiélése - azt hiszik hogy következmények nélkül, csakhogy a képernyő mögött élő emberek vannak, így néha/sokszor mégiscsak van fájdalmas következménye is a net által rajzolt mesének....


Mellesleg - ezt nem lehet nem észre venni, hogy valakivel éjjel nappal online a párom, tehát a bizalom biztosan sérült mindkét kapcsolatban... csak itt a herceg fickó a saját kapcsolatában megpróbálta helyreállítani azzal, hogy össze is költözött a VALÓS párjával és szerelmével. Az álom királykisasszony - a cikkíró - meg mehet vissza a mesébe, irogathat másnak, ha egyszersem volt képes megjelenni a betűk és kommunikációs FELÜLETEK mögül a valóságban.

24. 18e79e1970 (válaszként erre: 23. - 2f661e7cc5)
2013. aug. 30. 07:49
De furcsa :) De vannak kivételek úgy látszik :). Nekem nem menne, hogy interneten keresztül legyek "csak" szerelmes.
23. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 22. - Pasionella)
2013. aug. 29. 15:08
Cafolom.Olyan embernek vagyok a felesege 10 eve, akit mielot igent modtam nem is lattam.Igy visszanezve, sokal inkabb azt mondom ez a szerelem biztosabb volt mint az ahol a pasit a valos eletben ismertem meg.Sokal tobb mindenre oda lehet figyelni, ahol nem kavar be a"hu de jol csokol".
2013. aug. 29. 10:23

Ez nem szerelem...nem is lehet az ember olyanba szerelmes akivel még nem is találkozott soha személyesen, ez hülyeség.

Gondold át inkább a mostani kapcsolatodat, ezt meg felejtsd el...

21. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 20. - Krisz42)
2013. aug. 28. 12:50
Nem tudom, lehet nem tisztazodot le nalla mit akar.Bar ezt nehez mar elkepzelni. Nem tudom, ha egyut elnek nehez.Nem tudom.Csak igy kivul allokent en nem mondanek sem jot sem roszat. Folleg , hogy nem tudjuk mi volt a tortenet elott es mi volt uttana.
20. Krisz42 (válaszként erre: 18. - 2f661e7cc5)
2013. aug. 28. 11:51
Ez a baj,h akarnak,nem pedig éreznek.Egyértelmű,h a lánynak nem elég jó,ami most van,de akkor minek van vele együtt?Viszont a másik nem hülyítette,a lâny nem akart találkozni vele,nekem se lenne elêg a ciber-szerelem.Egy kapcsolatban nem is a hűségről van szó,hanem arròl,miért hiteti el a másikkal,h szerelmes belé,mikor másra vágyik.Ez szimplán hazugság.
19. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 17. - 231907c22d)
2013. aug. 28. 09:01
Nem fogadnek.
18. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 16. - 130454e42d)
2013. aug. 28. 08:57
Huseg? Kihez? A papir azt jellenti feleloseget vallaloka masikhoz.A papir azt jellenti, hogy az ove vagyok.Egy kapcsolat csak anyit jellent, hogy most a tied vagyok, de barmikor elmehetek. Ok en most feleseg vagyok, de a mai fejjemel nem kezdenek olyan ferfival akinek a felesege nem lehetek, nem lenek.De ugye ez mar mas tema. Itt 2 emberol van szo, vagy inkabb 3 rol,akik nem biztosak abban mit is akarnak.
2013. aug. 28. 07:36

Ez csak egy fellángolás. Amilyen hirtelen jött, olyan hirtelen el fog múlni. Viszont a barátoddal való kapcsolatodat kéne átgondolnod inkább, mert ha ilyen érzéseket vált ki egy másik srác, akkor tényleg problémák vannak.

Sok sikert!

16. 130454e42d (válaszként erre: 15. - 2f661e7cc5)
2013. aug. 28. 07:20

Egy kapcsolatban alap a hűség. Akinek ehhez papír kell az szánalmas. Sose kezdenék olyan férfiimitátorral aki így gondolkodik.

Az más, ha tisztázták, hogy szabad a vásár, de itt nem erről van szó.

2013. aug. 28. 07:17
Menyi roszat ossze tudtok irni 2 emberol akirol semit nem tudtak. Lehet hogy atvagtak ezt aa not,lehet hogy nem.Lehet, hogy kilepet volna a masik kapcsolatbol, lehet hogy nem.Lehet, hogy boldogoklenenek egut , lehet hogy nem.Minden lehet. Egy dollog amit tudok: a baratja nem a ferje, nem eskudot orok huseget.Egy kapcsolat nem arra van, hogy az ember "jol ellegyen benne"
14. githaj
2013. aug. 28. 07:12
Felejtsd el!!!
2013. aug. 27. 22:14
Mindenkinek szüksége van néha egy kis izgalomra, én nem tudlak elítélni ezért. Csak tudni kell helyén kezelni a dolgokat. Ez nem szerelem, csak egy fellángolás volt az ismeretlen iránt. Velem is előfordult már hasonló... elvarázsol a hangja, az intellektusa, utána jön a hideg víz :-)
12. 400d5a1cec (válaszként erre: 1. - Hanna3x)
2013. aug. 27. 21:22
A szerelem ennél nyilvánvalóbb érzés, nem kérdéses. Ez inkább irigység és sérelem.
2013. aug. 27. 19:47

Én anno voltam hasonló helyzetbe.... sokat örlődtem. Majd mérlegeltem a kapcsolatom, kerestem az okát, hogy miért alakulhatott így. Rájöttem, hogy részben bennem van a hiba.

Egy kapcsolat akkor működik jól, ha mindig van valami új és közös esemény benne. ezt úgy értem, hogy először megismerkedtek... majd jön a csók futtok pár kört... Eljön az ideje a szexnek, majd ismét tovább kell lépni, akár össze költözés, vagy házasság, majd gyerek. Abban az esetben ha bizonyos időn belül nem léptek tovább a kapcsolat fejlődése megáll. Mondhatni "megrohad" ellaposodik... jön a kiábrándulás stb. stb. Mindig kell legyen valami közös cél!!! Amiért érdemes együtt, párként küzdenetek!!! Én így meg tudtam menteni a kapcsolatom, és összeteszem a 2 kezem, hogy nem adtam fel!

10. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 8. - Sindelne)
2013. aug. 27. 18:38
Nem írom le még egyszer ugyanezt, mert én is ezeket gondoltam. Semmi értelme a dolognak, és a saját kapcsolatot kellene rendbe tenni vagy lezárni.
2013. aug. 27. 13:55

Az az ember egy kamu! Soha nem fog veled járni, csak a saját hiúságának esik jól, hogy járnál vele!!! Esze ágában sincs kilépni a kapcsolatából miattad! Amint Te lépnél, ő is lépne, csak nem feléd, hanem ki az életedből. Ez van.


A párod hogy nem vett észre ebből az egészből semmit?

2013. aug. 27. 13:24
Jaj kislány, ez a pasi csak hülyített végig, nyilván jó pár "szerelme" volt/van/lesz még a neten. Te meg ábrándozol a párod mellett másról, szállj le a földre és tedd rendbe az életedet. A párodat ne hülyísd már! Ha veled csinálnák ugyanezt akkor meg itt síránkoznál, hogy "jaj a párom idegen nőkkel chetel a neten, mit tegyek, jaj...".
2013. aug. 27. 11:40
Zárd le a dolgot!
6. adfa0d8bdb (válaszként erre: 1. - Hanna3x)
2013. aug. 27. 11:17
Majd elmúlik!
2013. aug. 27. 11:08
Ez nem szerelem. Szerintem inkább jó volt a lelkednek, és persze a büszkeségednek, hogy legyezgették egy kicsit. ami nem baj :-) nekem is volt ilyen, de én elmondtam az elején a srácnak, hogy részemről semmi nem lehet, mert nem jön be. Viszont a mostani kapcsolatodon el kellene gondolkozni..
4. Petra95 (válaszként erre: 1. - Hanna3x)
2013. aug. 27. 10:08
Se a részedről,se az ő részéről nem volt tisztességes ez a dolog,viszont ha nem vagy boldog,és ebbe belementél,akkor a Párodnak el kellene mondanod,mert így ki tudja,mikor fordul elő ez máskor is. Fő az őszinteség,viszont ez úgy tisztességesebb lett volna,hogy előtte átgondolod mit szeretnél,aztán a döntést közlöd a Pároddal,akár lett volna ez az új fiú tényezőként,akár nem. Így tiszta.
3. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Hanna3x)
2013. aug. 27. 09:29
Nem hiszem,h lenne mit a szemère vetned,hiszen neked is van barátod,sőt...Nem èrtem mièrt nem lèptèl ki a kapcsolatodból,ha nem vagy boldog,őt pedig mièrt akarod,ha egy hatàrt nem lèpsz àt.Szerintem kicsit durva,h hülyíted szegènyt,teljesen igaza van,h màssal van,veled mègis mit kezdene?Nem vagy kicsit beteges?A virtuàlis szerelem mèg manapság sem elèg egy normális kapcsolathoz.Mit vàrsz tőle?Otthon vàrja,h mikor írod azt,végre leereszkedsz,találkozhat veled,addig meg csak epekedjen utânad addig,ameddig a szeszélyed ùgy kívànja?
2013. aug. 27. 09:13
Pedig jó lenne, ha elfelejtenéd, mert átvágott (a párját méginkább) és ráadásul a barátnőjével készül összeköltözni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook