Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nutritiv allergia fórum

Nutritiv allergia (beszélgetős fórum)


6. a7eb88768b (válaszként erre: 5. - F8db0709b8)
2019. máj. 31. 19:16
Annyit szeretnék kérdezni hogy ha a húszas panelbe egyszer meg volt a tojás,liszt,tej miért csinálják újra a negyvenesbe? Abba a panelcsomagba is benne van,ugyanazt nézik kétszer?
2019. máj. 31. 05:40

Az én kislányomnak a 46 panelest csinálták meg,itt nálunk 25000ft körül van,de a dokitól kaptunk kedvezményes kupont ..mi se élünk nagylábon,de az érdek azt képviselte ki kell fizetni.

Ki is bukott,hogy tej,teljes tojás,élesztő és búza allergiája van..

Szerintem csináltasd meg,jobb tudni mi az amit nem ehetsz,mint találgatni.

4. Nyamitörp (válaszként erre: 3. - A7eb88768b)
2019. máj. 30. 22:12
Kérjél beutalót a háziorvosodtól allergológiára.
3. a7eb88768b (válaszként erre: 2. - AppIe)
2019. máj. 30. 18:18

Nagyon kicentizett az életem úgyhogy nem igazán áldozhatok rá.

Na de valamitől rosszul vagyok,és konkrétumot nem tudok hogy mitől ez picit aggasztó.

Viszont nem alaptalan mert eddig azt mondtàk a stressz,viszont ha valami 25 ig jó eredményben és nekem 520 akkor biztos van valami amitől ilyen eltérést produkál a szervezetem.

2. AppIe (válaszként erre: 1. - A7eb88768b)
2019. máj. 30. 18:03

A polleneknel kapsz egy fasza kis kereszt listat, hogy milyen zoldsegeket, gyummolcsoket kerulj.

En tobbfele teszten voltam tobb ev elteressel, az a helyzet, hogy egyik eredmenye sem olyan tuti, hogy biztosat fogsz tudni mindenrol, kb. mindegyik csak kiindulasi alap egy onteszthez.


Szerintem, ha megengedheted magadnak (es hacsak nem nagyon-nagyon-nagyon kicentizett az eleted anyagilag), aldozz ra!


Jobbulast!

2019. máj. 30. 17:51

Nutritiv allergia vizsgálat?

Emésztési problémák miatt orvoshoz fordultam ahol most többrétüen kivizsgálnak.

Vérvizsgálaton néztek 20 panelt ami ingyenes ezekből minden negativ lett ételallergia szempontból.

De adtak még egy papirt amin az szerepel total ige 520 lett az eredmény és 25 ig jó.

Rákerdeztem és azt mondta a hölgy hogy lehet ételallergiám de az az első 20 panelba nincs benne hanem a 40-be lehet .

Megnéztem a negyvenes panelt itt sok ugyanugy fel van sorolva mint a húszasba pl tej,tojás akkor ugyanazt nézik?

Illetve azt is mondta hogy ez lehet pollen is de azért szintén fizetni kell.

Melyik a valószinübb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook