Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » November 12-től leadok 30 kilót és feljavítom az életemet fórum

November 12-től leadok 30 kilót és feljavítom az életemet (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. nov. 11. 07:17

Én is csatlakozok hozzátok, lányok. Az igazat megvallva már szeptemberben nekifogtam, de nem ment. Most bízok benne, hogy talán a társaság ösztönző hatással lesz rám; tudom, nekem is erősnek kell lennem, és maradnom is.

25 kg feleslegem van, ezt szeretném lassan, de biztosan ledolgozni.

Hajrá, lányok!:)

Szép napot mindenkinek! :)

41. tnde
2012. nov. 11. 07:13
Jó reggelt minden fogyózónak.Ma is szép nap lesz.Tegnap és ma szabadnapos vagyok.De mivel tegnap töltött káposztát főztem,igaz pulykahúsból,na jó egy picike füstölt szalonna volt benne,lecsúszott három darabka,de én elégg piciket töltök.És sütöttem tortaformában kakaós csigát,amit ugye a leánykám annyira dicsért igy"hát anyu ahogy öregszel egyre jobb sütiket csinálsz"muszály volt megkostólni.De nov.16-ig vagyok,illetve addig nagyon-nagyon jönnie kell annak a kattanásnak.És jönni fog,egyszer már megcsináltam.SIKERÜLNI FOG.
40. Mohika
2012. nov. 11. 06:10
Én is jövök! Már fogytam jó sokat de még folytatom! Lányok mindenkinek üzenem meglehet csinálni és nincs majd hanem ma van.És igen ne hadjuk el magunkat egy kis hajformázás,szemspirál meg jó kedv mosoly csodákra képes.Én a fogyással nőiességemet is visszakaptam és a jó kedvemet van képem fönt a fürdőruhás első képen talán még a világra is haragszom.Pedig nyaraltam.Szóval hajrá és mosoly!Mondom én akinek 29-év után első munkahelyem dec 1-én megszünik a munkahelye.(egészségügy)Felező diétával kezdtem mindent ettem csak kevesebbet.Aztán minden kialakult.Nincs csudabogyó rendelt étel nem is bírnám anyagilaf.És itthon tornázom dvd-re.Sok sikert mindenkinek!
39. verem (válaszként erre: 21. - Kailynwyatt)
2012. nov. 10. 23:31
Kitartást! Nagyon ügyes vagy! Az a lényeg, hogy minden nap tégy valamit amitől azt érzed, hogy most jobbá tetted az életed. A fiókpakolás pl. tökéletes. Drukkolok neked. Az sem baj, ha felírod, mégha gyerekesen is hangzik, hogy ma pl. kitakarítottam a ruhás szekrényt, ablakot mostam, stb., mert sokszor úgy tűník, mintha semmit se csinálnák, pedig igen.
2012. nov. 10. 23:23
Itt a helyem! ;)
37. sh42
2012. nov. 10. 22:41

Sziasztok!


Jövök én is, ha lehet! Pedig már egyszer úgy döntöttem, hogy soha többet fogyis topik, de Titeket olvasva visszaregisztráltam a Hoxa-ra! :)


Hogy miért is?


1: Rajtam is nagyon sok van: 25 kg plusz! Mondjuk én igazán vékony sosem voltam, mindig volt rajtam 5-7 kg felesleg, szóval ha 18-20 kg lemegy, boldog leszek!


2. Én is stresszevő vagyok. Vizsgaidőszak nálam is mindig pluszkilók tömkelege volt. Jaj, régi szép idők! :)


3. Nekem is ezer más ponton is rendbe kéne tennem az életem. Pl. pénzügyi, helyzet, emberi kapcsolatok, csak úgy a teljesség igénye nélkül.


4. Nyárra én is inkább ketten lennék (vagy még inkább hárman), mint karcsú. :) Persze attől még elkezdem most a fogyit, mert amióta én nem fogyózom, mert hamarosan úgyis terhes leszek, előtte meg minek leadni azt a pár kilót, úgyis visszajön, hát azóta már bőven lefogytam volna a régi súlyomra...


5. Az én lakásomban is kupi van!!!! :)


Szóval igazán idetartozónak érzem magam, és remélem megmarad ez a csapat! :) Meg persze még bővül is, persze, nem kg-ban, létszámban.:)


A kezdődátumnak amúgy is nov 15-öt tűztem ki, nemcsak fogyi kezdődátumul, hanem

úgy, hogy összeírtam egy 8 pontos listát arról, miket szeretnék elérni a következő 4 évben (egyik a 0 kg súlyfelesleg), és nov 15-től mindennap teszek valamit ezekért.

36. kailynwyatt (válaszként erre: 35. - Sookye)
2012. nov. 10. 22:23

Ugyan úgy lettél meg minden és mégis fogytál? Az tényleg fura lenne, bár gondolom azért stresszeltél is :-/

Én most asszem egy jó könyvvel és egy levendulás fürdőolajjal elvonulok, lehet, hogy még gyertyát is gyújtok :-)

35. sookye (válaszként erre: 33. - Évanéne)
2012. nov. 10. 22:01

Ezzel én is így voltam :) Jaj, azok a 40 centis melegszendvicsek! :Q

Most se magamtól fogytam, biztos volt valami gond a szervezetemben, szegény babuci a legrosszabbkor akart jönni :( Szerintem ki is kéne vizsgáltatnom magamat...

34. kailynwyatt (válaszként erre: 33. - Évanéne)
2012. nov. 10. 21:59
Ááá, egyetemet ne is emlegesd, pont fent volt a régi lakótársam valamelyik nap, akivel annak idején közös ruhatárunk volt, kábé, és 32 kilóval könnyebb nálam. Rettenetes élmény volt, de legalább ez is motivál.
33. évanéne (válaszként erre: 32. - Kailynwyatt)
2012. nov. 10. 21:49

Hihi:-)

Az egyetemen az egész csoport fogyott vizsgaidőszakban, de mi, ketten a barátnőmmel kilókat voltunk képesek hízni egy szigorlatnál, gyakorlatilag a büfében töltöttük a vizsgaidőszakot :-)))))

Baromira tudom irigyelni, aki nem tud enni idegességében... nekem olyan bajom még soha nem volt, amitől enni ne tudtam volna :-P

2012. nov. 10. 21:28

Ó, nagyon sajnálom lányok :-(

Nekem "csak" egy elhelyezési perem lesz nem sokára, de amiatt híztam asszem 3 hét alatt 5 kilót (igen, még ennyi haszna sincs, hogy idegességemben fogynék, mert idegességemben hízok. blöe.)

31. évanéne (válaszként erre: 30. - Sookye)
2012. nov. 10. 21:00

Engem kedden műtöttek, azt hiszem, lesz még pár mélypont. Van, hogy sírdogálok, ma speciel a düh dominált leginkább... a pokol bugyrait egy baba elvesztése bizony megnyitja, ez ellen nincs mit tenni.

De a gyerkőcöd, s a majd megszülető gyerkőcöd - merthát lesz, ez nem vitás- segít kilábalni, és újra kisüt majd a nap!!!!!

30. sookye
2012. nov. 10. 20:45

Évanéne: sajnos ugyanabban a cipőben járok én is, de én pont emiatt fogytam az elmúlt 3 hónapban 3 kilót, nem jókedvemben :(

Bár nekem már van egy kislányom, ő erőt ad a folytatáshoz, de mellette nehéz is magamra időt szakítanom.

Számomra sajnos ez a hét volt a mélypont, azt hiszem, nekem innen már csak jobb jöhet...

29. kailynwyatt (válaszként erre: 28. - Korteforma)
2012. nov. 10. 20:19
Fú, nagyon-nagyon-nagyon ügyes vagy! Egyáltalán nem szeretném elsietni a dolgot, a magam részéről, inkább minden kis változásnak örülni fogok, ez azt hiszem sokkal jobb stratégia, mintha csak kornyadoznék amiatt, hogy még mindig nem vagyok nádszál kisasszony :-D
28. korteforma (válaszként erre: 1. - Kailynwyatt)
2012. nov. 10. 20:09

33 kg leadása után az a tapasztalatom, hogy a fogyáshoz életmódváltás /étkezés, mozgás/ kell és mellette legalább ennyire fontos a problémákkal való szembenézés (külsős segítség sokat jelent.)


Nem szabad azt várni, egyik napról a másikra fogyjál le. Nekem ez majdnem két év alatt ment le és volt közben fél év szünet, amikor nem szedtem vissza a leadott súlyt.


Azóta sokat változtam nem csak külsőleg, belsőleg is.


Szóval hajrá, érdemes belevágni!

Nagyon sok kitartást kívánok mindenkinek!

27. kailynwyatt (válaszként erre: 25. - Évanéne)
2012. nov. 10. 19:52
Haha, nekem ez nem a szingli-lakásom :-) Vagyis az, de amikor egyedül éltem, akkor a padlóról lehetett enni, mert alapvetően szeretem a rendet. Most már van mellé egy fiam is, úgyhogy szépen elfogyott a rendrakásra jutó idő és elegánsan mindent bedobáltam a fiókokba. Ezt akarom most felszámolni, de elég hosszú projekt lesz. Időt meg úgy csinálok rá, hogy minden nap max 20-30 percet pakolok, az nem sok és simán megoldom, bármennyi dolgom is van.
26. kailynwyatt (válaszként erre: 23. - Tnde)
2012. nov. 10. 19:42

Igen, de pont ezt nem szeretném, nem akarom, hogy ne legyen kedvem élni. Élni jó meg csajosnak lenni is, legalábbis én élveztem régebben, nagyon.

Annyira régóta vagyok magam alatt, hogy már szeretném egy kicsit újra élvezni az életet. Szerintem megérdemeljük. És szerintem jókedvűen energikusabb az ember és sokkal könnyebben fogy :-)

25. évanéne (válaszként erre: 21. - Kailynwyatt)
2012. nov. 10. 19:37

Én vagyok az igazolása annak, hogy mennyire jó úton jársz! :-)

Amikor lefogytam valamennyire, teljesen feldobódtam, sminkeltem, rámjött egy régi szoknyám, valószínűleg életörömöt sugároztam, pedig nem is sokat fogytam. És hopp! Megismertem a férjem, aki 6 évvel fiatalabb nálam :-)

Az én lakásom is szingli-lakás volt, simán elnézegettem a mosogatóban a reggeli koszos bögréket egy hétig is... Aztán persze jött a lovag, és takarítottam ezerrel :-)

Most fiatalasszonyként a lakás rendbentartása... őőőőőőőőőőőőőő... hát, határeset, maradjunk annyiban, a szinglikéróhoz képest nett, és rendezett :-))))))

A hízás problémás... pontosabban a fogyás, de a baba érdekében le kell fogynom, és kész.

24. évanéne (válaszként erre: 19. - Maruszja)
2012. nov. 10. 19:28
Ezek szerint az elszántság nem kor kérdése;-)Gratula!
23. tnde (válaszként erre: 21. - Kailynwyatt)
2012. nov. 10. 19:27
Ez jó ötlet.Az hogy adunk magunkra az is.De sokszor az embernek még élni sincs kedve.Nem hogy hajat száritani és sminkelni.
22. tnde
2012. nov. 10. 19:25
Nekem a mozgással van baj.Boltban dolgozom,megyek annyit mint egy szakadt ló,a lában már teljesen kivan.Hogy nekem milyen mozgás is jönne be?Talán be kellene szereznem egy elliptikus trénert.
2012. nov. 10. 19:24

Csináljuk azt, hogy minden héten egyszer beszámolunk arról, hogy hogy ment az aktuális hét, oké?


Nekem ez a hét ugye még nem volt az igazi, de tegnap meg ma már kevesebbet (és finomabbat) ettem. Nálam sokszor az a probléma, hogy egyszerűen lusta vagyok bevásárolni, nincs itthon semmi ehető és amikor már farkaséhes vagyok, akkor leugrom a sarki giroszoshoz és mindent megeszek. De ma rávettem magam és beszereztem egy csomó zöldséget, gyümölcsöt.


A lakásomban szerintem az ország legnagyobb kuplerája uralkodik, de karácsonyig mindent ki fogok takarítani. A konyhával kezdtem, tegnap meg ma sikerült 5 darab fiókot és egy hűtőszekrényt lerendezni, ami nem sok, de tényleg minden fiók tele volt dobálva minden vacakkal. Most viszont, ha kicsit elkedvtelenedek a sok lom láttán, csak kinyitom az elrendezett fiókokat és feldob a látvány :-)


A másik dolog, amit megfogadtam, hogy kerül, amibe kerül, mindig be fogom szárítani a hajam és mindig használok szemspirált. Az is a bajom, hogy a hízás miatt tökre nőietlennek érzem magam és nehéz volt ráébredni, hogy a sok loncsoskodás azért sokat ront a helyzeten. :-/

20. Filona9 (válaszként erre: 1. - Kailynwyatt)
2012. nov. 10. 19:19

Szia!

Én is szívesen csatlakozom, mert nagyon szeretnék leadni vagy 15 kg-ot. Igaz, most, hogy nincs munkahelyem, egyre nehezebben veszem rá magam az aktív mozgásra. Ki kell billentenem magam ebből a helyzetből, ezért gondoltam, hogy elkezdem Veled!

2012. nov. 10. 19:16

Sziasztok!

Talán egész eddigi életemben fogyókúráztam és mégis kövér vagyok. Szeretném tudni, hogy ki mivel fog fogyókúrázni? Én már szinte mindent kipróbáltam. Volt, hogy lement 22 kiló, aztán volt, hogy 17, persze ezek között szépen mindig fel is ment. Néha elkap a lelkesedés és olyankor nagy elhatározásban vagyok, aztán egy idő után újra eszek és hízok.

Én már kipróbáltam a 90 napost kétszer is, a Gastroyalt, amit egy idő után anyagi okok miatt hagytam abba, majd a Norbit legutóbb. Jelenleg nagyon rámférne a fogyókúra és szívesen Veletek tartanék.


Azt hiszem, hogy a rangidős én vagyok köztetek a magam 62 évével.

2012. nov. 10. 19:15

Mit nem adnék érte, ha nyolcvanvalahány kg lennék :-)))))

14 évesen voltam utoljára 85... jelenleg 113 kg vagyok, 180 cm magas:-(

Szívből útálok minden sportot, imádom a jó kajákat, ráadásul szorongás, stressz, szóval bármi, ami kilendít a nyugalmamból, azonnal a hűtőszekrényhez "taszít"...

Egyszer le tudtam fogyni Insumeddel, most egy vetélés után vagyok, formába akarom hozni magam...

2012. nov. 10. 19:09
Ha mé lemegy 6 az nekem bőven jó, 170 cm-hez elég lenne csak 63-64-nek lenni.
2012. nov. 10. 19:08
Én is veletek tartok, 2 hónap alatt lement 8 kg és most folytatnám, ha valaki szeretné tudni hogyan ment le szívesen megosztom. 78-ról kezdtem, ma reggel 70.1 voltam. én nagyon örülök...
15. kailynwyatt (válaszként erre: 11. - Sookye)
2012. nov. 10. 19:04
Igen, a rendszertelen evés nagyon rossz :-/ Nekem az a legjobb, ha 4-5 alkalommal eszem egy nap, az nagyon jól felpörgeti az anyagcserét + nem leszel farkaséhes.
14. tnde
2012. nov. 10. 19:03
Én is csatlakoznék.Én már egyszer 25 kg-tól megszabadultam,csak az életem helyrerázódott úgy ahogy,és visszajött 10 kg.Na ettől akarok még megszabadulni.
2012. nov. 10. 19:02

Én ösztönből akarok fogyókúrázni most, úgy, hogy nem eszem egészségtelen ételeket, mert az utolsó 6 kiló most úgy szaladt fel, hogy mindent megettem, ami nem szaladt el előlem és most nem túlzok.

A mai menü az volt, hogy reggelire ettem gyümölcsöket (reszelt almát meg egy fél banánt, kis fahéjjal megszórva). Ebédre főztem magamnak zöldség levest (zöldségkocka, kókusztej, citrom leve, friss kapor, brokkoli, gomba, kalifornia paprika, lila hagyma, sárga répa). Vacsorára meg most ettem jégsaláta + bébi spenót + paradicsom + pár szem olíva bogyó + olívaolaj salátát + 2 kis magos kenyeret hummusszal és uborkával.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook