Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » November 12-től leadok 30 kilót és feljavítom az életemet fórum

November 12-től leadok 30 kilót és feljavítom az életemet (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
72. sookye (válaszként erre: 70. - Kailynwyatt)
2012. nov. 12. 15:55

Hmmm, nagyon jól néznek ki és jól is hangzanak!

Elvileg a férjemmel valamelyik nap ki fogjuk találni a heti menüt, hogy ne minden nap külön-külön kelljen kitalálni, hogy mit főzzek.

Majd beírom ide is, hogy lássátok, esetleg segítsetek javítgatni rajta.

Igazából hosszú távon gondolkodunk mi is, nem akarjuk elsietni egyáltalán a dolgot, hiszen ráérünk, nem szaladnak sehova a kilóink :D

71. kailynwyatt (válaszként erre: 69. - Xena30)
2012. nov. 12. 15:23

Gyere csak bátran! Szerintem az a lényeg, hogy az ember tartósan ne adja fel. Egy-két nap kilengés még nem a világ, de utána meg kell erőltetnünk magunkat és nem szabad hetekre visszasüppedni a mocsárba.


Én vizet úgy szoktam inni, hogy mindig van nálam egy félliteres műanyag üveg és abból kortyolgatok. Sokat sosem szoktam egyszerre inni, de szépen lassan, olyan 2,5-3 liter lemegy egy nap.

A takarításhoz gratulálok, nekem most sajna nincs időm a folytatásra, mert dolgoznom kell, pedig már őszintén szólva vágyom arra, hogy folytassam a konyhaszekrény kipakolását :-D

70. kailynwyatt (válaszként erre: 68. - Sookye)
2012. nov. 12. 15:18

Hajrá, gratulálok! Itt most minden gramm számít :-)

Én most elkezdtem dokumentálni a naplómba, hogy mit eszem (képpel, de telefonnal persze nem az igazi, szóval bocsi). Nem számolom a kalóriákat, de egyikben sem lehet túl sok, mert max ízesítésre használok olyat, amiben sok kalória van.

(Néha használok extrább alapanyagokat is, mint pl a reggelimben volt avokádó, de az csak azért van, mert nem igazán eszem húst, nem szeretem). A pörkölt szerintem is sokkal jobb salátával, mint a többi alternatívával!

69. xena30
2012. nov. 12. 14:29

Szeretnék én is csatlakozni, hasonló cipőben járok, mint ti. Sokszor kezdtem több-kevesebb sikerrel, de mostanábam abszolút nincs kitartásom. Sok csodaszert kipróbáltam, szerintem nem voltak hatásosak, az áruk annál inkább. Legnagyobb sikerem a 90 napossal volt, 3-szori ismétlés után 30 kg.

Ebből már sok visszajött.Szerintem télen nehezebb fogyózni, de ilyenkor több idő jut az embernek magára. Szeretnék 20 kg fogyni. Remélem lesznek jó ötleteitek, hogy hogyan kellenne. Hát a sport nem annyira az erőségem, de a munkám miatt sokat edzek, mozgok.Annyival előrébb járok nálatok, hogy október végén két hétig takarítottam a házat. Sok sikert és még több kitartást kívánok!!! Ja és ti mennyit isztok? Nekem ez nehezen megy, pedig azt olvastam 20kg/liter/nap.

68. sookye (válaszként erre: 67. - Kailynwyatt)
2012. nov. 12. 14:18

Na, szuper! :)

Nekem is 10 dekával kevesebbet mutatott a mérleg :D

Segítsünk már egymásnak kicsit!

Én mindig annyira bajban vagyok, mit főzzek! A kislányom mostanában a fogzás miatt alig akar enni, az itthon főzött kaják közül szinte csak a vajaskenyeret meg a krumplipürét eszi meg!

Anyósomék ígértek vacsorára pörköltet, ha vegyessalátával ennénk kenyér és krumpli helyett, az némileg diétás lenne? :o

67. kailynwyatt (válaszként erre: 65. - Sookye)
2012. nov. 12. 09:07

Persze, hogyne csatlakozhatna, the more the merrier :-) Így legalább neked is könnyebb diétás ételeket főznöd, ha a család nagyobbik része is fogyni szeretne :-)

Nekem jól indult a napom, kicsit fogytam is, szerencsére :-D

2012. nov. 12. 09:04
A diétám keményebben indul, mint terveztem... - calicivírus :(((
65. sookye (válaszként erre: 36. - Kailynwyatt)
2012. nov. 11. 22:38

Szerintem semmit nem változtattam, egyedül a kólát nem ittam, mint előző terhességem alatt. Mégsem híztam, hanem pont hogy fogytam.

A gondok csak 3 hete kezdődtek, illetve akkor derültek ki, azóta még 1 kiló lement.

A kilókat nem bánom, csak az okát :s

De most már nem akarok megállni, célom a 60 kiló :) Férjemet is benevezhetem? :) Neki a 100 lenne az elérendő, terhességem alatt velem hízott, aztán lefogyott majdnem ugyanannyit, de most nyáron visszament rá sajnos :p

Táblázatban én is benne lennék, szívesen segítek szerkeszteni is, az jó motiváció lenne mindenkinek!

64. Mohika (válaszként erre: 62. - Nissi)
2012. nov. 11. 20:48
Köszönöm tervek vannak de mégis nagyon sír a lelkem:(
2012. nov. 11. 20:21

Legyetek csak lelkesek, engem másnak a lelkesedése még jobban motivál :-)

Annyit tudnék mondani, hogy egyelőre, 3 nap után még nem kívántam meg szerencsére semmi rosszat és nem is zabáltam, egyáltalán. Ez nálam már nagy eredménynek számít, tiszta szerencse, hogy nem 250 kilósan kaptam észbe, simán elértem volna.

62. Nissi (válaszként erre: 58. - Mohika)
2012. nov. 11. 20:13
Mohika, gratulálok az eddigi eredményekhez. Szégyen hogy Magyarországon már a korházakat is igy zárják be. Probáld ugy felfogni hogy uj szakasz nyilik az életedben, uj munkahely, uj kollégák, uj dolgokat tanulhatsz. Ameddig nincs munkád addig a szabadidöd használd fel okosan. Több idöd lesz a lakást rendbe rakni, mozogni, olvasni stb. Olyan dolgokat csinálj amikre eddig nem volt idöd.
61. Nissi (válaszként erre: 60. - 53fa623334)
2012. nov. 11. 20:05
Eperke ezt én is irhattam volna:). Végig olvastam a forumot és uj motivációt kaptam. Nem csak a fogyáshoz hanem az élet egyéb dolgainak rendbe tételébe is. Már elkezdtem egy ideje de nem sok sikerrel, hamar feladom.
2012. nov. 11. 17:22
DE! majd holnaptól! Most megint olyan elszántnak érzem magam :D Jó lenne már most legalább magamnak bebizonyítanom hogy tényleg képes vagyok rá és nem csak siránkozok! Mert már ég a pofám, magam a párom, meg mindenki más előtt. Most nem is mondom senkinek :))
59. 53fa623334 (válaszként erre: 50. - Husigolyóó)
2012. nov. 11. 17:17
igen én is ezt vallom, csak az a baj én mostanság mindennap elcsábulok :(
58. Mohika (válaszként erre: 57. - Kailynwyatt)
2012. nov. 11. 15:58
Na akkor csak simogassátok az én kis lelkecskémet.Dec 1-vel megszünik a kjórház ahol dolgozom első munkahelyem 29-éve vagyok itt.Tele vagyok félszel hova menjek mit válasszak jár felmentési és végkielégítés is.Nem fogyis téma de ez is hozzám tartozik.Ebéd kelbimbó volt csirkemellel.Vacsi valami könnyú.Uzsit most eszem körtét.Mindenki ügyes legyen hajrá!
57. kailynwyatt (válaszként erre: 53. - Évanéne)
2012. nov. 11. 15:46
Szerintem ezen a fórumon a léleksimik is legalább annyit számítanak, mint az ügyes táplálkozás :-D Kávé mellé meg szerintem nyugodtan lehet 1-2 kocka étcsokit fogyasztani, alkalmasint.
56. kailynwyatt (válaszként erre: 49. - Tnde)
2012. nov. 11. 15:43
ne viccelj, ilyen gyorsan nem lehet elrontani egy napot :-) szerintem itt nem szabad feladni, hogy "ja, ha már ma ezt meg azt csináltam, akkor úgyis mindegy...". Szépen egyél vacsira gyümölcsöt (továbbra is ajánlom, hogy pici fahéjjal be a sütőbe, bármilyen gyümölcsöt szinte, és isteni egészséges vacsi lesz belőle!)
55. kailynwyatt (válaszként erre: 48. - Hanky panky)
2012. nov. 11. 15:37

De, de, de! Én benne vagyok, imádom a táblázatokat. :-)


Nyitottam egy naplót, aminek akár az is lehetne a címe, hogy kaja és kényeztetés. Most nagyon finom ebédet készítettem magamnak és kicsit extrább, persze, mint egy átlag ebédem, de mostantól a vasárnap szent nap. Illetve lófráltam kicsit, mert a vasárnap a kényeztetésről is fog szólni, úgyhogy beszereztem magamnak 2 jó kis dolgot, hogy tovább motiváljanak :-)

54. Mohika
2012. nov. 11. 15:36
Én amikor rántott husi vagy fasirt van a magamét sütőben sütöm és zabkorpába panírozom.A család meg eszi a hagyományost.Amig az övéké fent sül addig az enyém a sütőben.
2012. nov. 11. 15:30

A család rántott húst követelt, tehát az ebéd minden volt, csak nem diétás :-)

Kegyelemdöfésként bbefutott az unokatesóm, egy táska étcsokival, tudja, hogy imádom, ő meg engem imád. A baba elvesztése után azt se tudja, mivel vidítson...

Szóval fogyni ma egy dekát se fogok, de a lelkem rengeteg simit kapott...

52. Husigolyóó (válaszként erre: 51. - Tnde)
2012. nov. 11. 15:06
Nekem a sima almaecetivásról van tapasztalatom. Ittam 1,5 hónapig, semmi eredménye nem volt, első 3 napban gyorsította az anyagcserémet utána megállt az egész. Szerintem mást próbálj ki inkább.
51. tnde
2012. nov. 11. 14:55
Ja igen jut eszembe,a fc-en oldalt a reklámok helyén ki van irva almaecetkapszulla,van valakinek valamilyen tapasztalata róla? Jó vagy nem?
50. Husigolyóó (válaszként erre: 46. - 53fa623334)
2012. nov. 11. 14:54
Az akaraterőt szerintem lehet erősíteni, de néha muszáj az embernek picit kényeztetnie magát és olykor elcsábulni, mert szerintem ez is a boldog élet része.
49. tnde
2012. nov. 11. 14:53
A mai napom elcseszve.De nem fogok vacsizni.Csak almát.evvan.Az ivással is hadilábon állok.
2012. nov. 11. 12:48
Lányok! Nem csinálunk egy táblázatot, ahova a sikereinket (mert csak azok lesznek) írjuk? Aztán hetente vagy havonta frissítjük.
47. kailynwyatt (válaszként erre: 46. - 53fa623334)
2012. nov. 11. 10:51
Szerintem akkor az a legegyszerűbb, ha elmondod, hogy milyen szituációkban nincs akaraterőd és akkor jól megbeszéljük, hogy hogyan kerüld el őket, mit szólsz?
46. 53fa623334 (válaszként erre: 1. - Kailynwyatt)
2012. nov. 11. 10:30

Szia Én is szeretnék jönni! Holnapól! Csak az a baj ez már a sokadik holnapom lesz, mostanában sajnos semmi akaraterőm, gyenge vagyok :((( Tudom hogy csak rajtam múlik, de valahogy nem bírom összeszedni magam :( Pedig egyszer már lefogytam 34 kilót, úgyhogy én tényleg tudom: meg lehet csinálni, csak elszántnak kell lenni. Akkor most miért nem megy? Útálom ezt, főleg hogy csak én tehetek róla! :(

Szóval holnap kezdem újra! Remélem most már utoljára!

45. kailynwyatt (válaszként erre: 41. - Tnde)
2012. nov. 11. 10:20
Szerintem ilyenkor csináld azt, nyugodtan, hogy ki szedsz egy kis káposztát magadnak külön és azt eszed meg. Abban talán nincs olyan sok kalória. Sütit meg nem muszáj megkóstolni! Egyél helyette gyorsan egy kis reszelt almát, fahéjjal, szerintem az nagyon fincsi, esetleg előtte be is rakhatod egy kicsit a sütőbe, hogy szépen összeérjenek az ízek. Hmm?
44. Mohika
2012. nov. 11. 10:16
Hát én takarítok párom ügyel magam vagyok.Reggelire csináltam zabkását ebéd hát van kelbimbó,csirkemell,sajt valamit összedobok:)Vacsira én is tojásstés salit terveztem.
2012. nov. 11. 10:05

Sziasztok! Én úgy értékeltem, hogy a tegnapi napom remekül sikeredett, jókat ettem, elintéztem a bevásárolást (részben), dolgoztam is egy kicsit meg pakoltam is és este jutott idő egy kis olvasásra meg pihenésre is. Mozgás nagyon nem volt benne, de most az a tervem, hogy leadok valamicskét és aztán vezetem be, ha már megtorpantam kicsit. Ma megint gyümölcsöt ettem reggelire, ebédre szerintem egy kis halat fogok csinálni + párolt zöldséget, vacsorára meg salátát, tojással + egy kis reszelt sajttal, de csak az ízesítés végett.

Nektek mi a tervetek mára?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook