Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Novafam kapszuláról mi a véleményetek? Érdemes belekezdeni a kúrába? fórum

Novafam kapszuláról mi a véleményetek? Érdemes belekezdeni a kúrába? (tudásbázis kérdés)

4. Ágio8405 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 3. 21:31
Inozitol és méhpempö tartalmú. Leírtam róla mik a tapasztalatok vele szèles körben.
2021. dec. 3. 15:22
Nem ismerem ezt a terméket, és ismerősöm sincs aki használta volna ezért vagyok nagyon kíváncsi
2021. dec. 2. 22:19
Beírtam a googlebe. Ez inozitol? Vagy mèhpempő? Vagy mindkettő? Inozitol kb 60%-nak ront az ir-en. Akinek jó annak tényleg nagyon jó tud lenni. Orvosi kontroll mellett meg lehet próbálni. Előtte kell terhelés és 3 hónap szedés után újra, hogy kiderüljön hogy reagál rá az ember. Nekem az ino duplájára röppintette a 60-as inzulint. Abba hagyás után 6 héttel újra annyi volt mint előtte. A méhpempő pedig annak nem ajánlott akinek a pco miatt magas az AMH szint. Nekem pl az így sokat rontott. Kb 10 hónap volt mire helyre állt amit bezavart. De ismerek olyat akinek sikerült a baba tőle. Minden egyéni és persze biztosíték nincs semmire hogy ez vagy az tuti mindnekinek segít. Mindenesetre az orvosodat kérdezd meg róla ő ajánlja-e.
2021. dec. 2. 15:47
Sziasztok! Az érdekelne,hogy a Novafam pcos kapszulájáról mik a vélemények? Tényleg helyretudja állítani a menstruációt, illetve segít a teherbeesésbe? Köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook