Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Normális reakció ez a feleség részéről? fórum

Normális reakció ez a feleség részéről? (beszélgetős fórum)


1 2
32. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Hanna9898)
jan. 4. 14:49
ez most komoly?????
31. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Hanna9898)
jan. 3. 01:38
Nyilván csak mutatni próbálja.
jan. 2. 20:45
Persze, hogy normális.
29. 8a5caeb182 (válaszként erre: 25. - Channa*)
jan. 2. 19:04
A kérdés, vagy a kérdező? :D
28. Enissa (válaszként erre: 20. - Hanna9898)
jan. 2. 18:56

Tippelj!

1. Átfutja a lelkét a szerelem.

2. Tornádó fut át az agyán.

3. Ismeri a nőt, jót röhög a hanganyagot küldőn, most mennyit agonizálhat a puszilkodós fotó rejtélyén.

27. Channa* (válaszként erre: 24. - Hanna9898)
jan. 2. 18:44

Ki készítette a hang üzenetet? Tudnak e arról a szereplők, hogy hang üzenet készült?


És tudnak e arról a szereplők, hogy el lett küldve egy harmadik félnek?

26. globus (válaszként erre: 23. - 8a5caeb182)
jan. 2. 18:43
Valamint tisztáznád a méretet. Nehogy XXL-est vegyen, mert azt hiszi, hogy sok X= extra 😀
25. Channa* (válaszként erre: 23. - 8a5caeb182)
jan. 2. 18:42

Nem válaszoltál a kérdésre!


Normális vagy nem?;)

24. hanna9898 (válaszként erre: 23. - 8a5caeb182)
jan. 2. 18:42
A hangüzenet szerint egyértelmű, hogy nem a feleségének választ bugyit.
23. 8a5caeb182 (válaszként erre: 20. - Hanna9898)
jan. 2. 18:37

Nos, feleségként arra gondolnék, majd meg kell kérdezzem a férjem ha hazaér, milyen bugyi volt, pamut vagy selyem, kínai vagy minőségi-e, és milyen cuki hogy így akar megfelelőt választani nekem :D


Szívesen! :D

22. Channa* (válaszként erre: 20. - Hanna9898)
jan. 2. 18:37

Most azt várnád, hogy azt mondjuk, hogy ez a feleség nem normális!


Nem, részemről te nem vagy normális!


Röviden írom, hogy megértsd te is!;)

21. Amaunet (válaszként erre: 20. - Hanna9898)
jan. 2. 18:31

Meg kell kérdezni tőle.


Te küldted a hangüzenetet?

20. hanna9898 (válaszként erre: 16. - 8a5caeb182)
jan. 2. 18:22
Mivel nem vagyok házas, arra lettem volna kiváncsi, hogy ilyenkor mi zajlok le egy feleségben?
19. srcrss (válaszként erre: 18. - Channa*)
jan. 2. 18:08
Szerintem is ronda tehenek nyitogatják a szeretős fórumokat. 😄 Nem szép, fiatal nőket látok magam előtt, miközben olvasok...
18. Channa* (válaszként erre: 17. - Globus)
jan. 2. 17:54

Lehet, hogy félre érthető vagyok.


Ribizliként egyikre sem gondolok. Inkább gondolok egy ronda tehénre, aki azt hiszi, hogy attól lesz neki pasija, ha máséra megpróbál rátelepedni. Az ilyeneknek egy jó dugásban sem volt még részük szerintem.


Gondolok itt azokra, akik ilyen fórumot nyitnak, vagy a szeretős fórumokra, vagy azokra, akik nyitják sorba a fórumokat, amiben az után érdeklődnek, hogy mit jelent, ha egy pasi rámosolyog, megkérdezi, hogy van, vagy csak egyáltalán szóba áll vele, köszön neki.


Nincs annyi agyuk, hogy tudják ezeket? Hol nevelkedtek ezek? Nem mondom, hogy majmok között, mert még ők is megértik egymást.


Igen, roppant elkeserítő, hogy lassan vagy már most is ilyenek ülnek mellettünk a munkahelyeinken és el is kell őket viselnünk. Felháborít, hogy mit tudnak nevelni egyes emberekből, egyes emberek...

17. globus (válaszként erre: 14. - Channa*)
jan. 2. 17:44
De ha arra gondolunk, hogy a portál is átlagemberekből merítés, eléggé elkeserítő kilátások a jövőre nézve, merrefelé haladunk...50 év múlva visszasírnánk a mai ribizlit-ha élnénk.
jan. 2. 17:29
Ha meg válaszként bugyis képet tett volna ki az asszony, meg ribi lenne... ehh, semmi se jó :D :D
15. 8a5caeb182 (válaszként erre: 1. - Hanna9898)
jan. 2. 17:23
Hallgatni arany, főleg 2 db L betűvel :D
14. Channa* (válaszként erre: 13. - Enissa)
jan. 2. 17:12

Bocsánat!

Nem tettem hozzá, hogy itt a hoxán. És azt sem, hogy vannak kivételek.

Szerencsére nem akadok ilyenekkel össze a valóvilágban. Bár proli vagyok, de jól megválogatom azt akivel szóba állok;)


Itt a hoxán az ember gyomra felfordul attól, amit összehoznak.

Igen, kell hozzá a pasi is, de ugye nem pasi nyitotta látszólag ezt a fórum sem, ahogy sok más hasonló témájú fórumot sem pasik nyitnak.

13. Enissa
jan. 2. 17:07

"Az új év is azzal kezdődik, hogy a nők maradtak olyanok, mint 2023-ban. Nagyon gázok! Undorítóak egyszerűen, agyatlanok, rosszindulatúak, gonoszok, pont agyúak és még sorolhatnám, hogy mit gondolok a legtöbb nőről és természetes rólad is kedves FI."


Ez elég erős a női nemre nézve, főleg egy nőtől. A többség azért nem ribizli, legalábbis ismerőseim között nem jellemző. Nem mondom, hogy nincs ilyen, mert mindig volt, van, és lesz is akinek erősebb a viszketés csillapításának a vágya, mint a józan ész. De ehhez meg kell a férfi is, legalább a feleség tudja ki fekszik este mellé.

12. globus (válaszként erre: 1. - Hanna9898)
jan. 2. 16:59
Kaptál sok kérdést, válaszolhatnál.
11. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Hanna9898)
jan. 2. 16:49
Ha szarkeverésből csináltad, akkor no komment, ha jóindulatból, akkor legközelebb gondold át... A legjobb barátnőimről tudom, hogy ők tudni akarnák, ha a palijuk mással kavar, de vadidegennek, meg a szeretőm feleségének stb. biztos nem küldözgetnék ilyeneket jófejségből se. Ha te vagy az akivel a férj a bugyijáról beszélget, akkor ezt a kiváló mintaférfit küldd el inkább a búsba, ne az asszonyt zaklasd. ._.
10. vigyefene (válaszként erre: 9. - Tumbo2)
jan. 2. 16:30
Vajon ki a lópikula akarna egy csomagot röntgenezni?
9. tumbo2 (válaszként erre: 4. - Enissa)
jan. 2. 16:11
remélem a díszcsomagban mutatta meg,nem saját magán.
8. hanna9898 (válaszként erre: 6. - Enissa)
jan. 2. 15:56
bingo
jan. 2. 15:56

Ez a feleség, a nős szomszéd felesége?

Vagy ez új téma?

6. Enissa (válaszként erre: 5. - Andi6020)
jan. 2. 15:36
Tippelek: Nem a feleség. Nem is a férj. :D
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Hanna9898)
jan. 2. 15:34
Te ki vagy a történetben?
4. Enissa (válaszként erre: 1. - Hanna9898)
jan. 2. 15:29
Nahát, a férj megkér egy nőt, hogy mutassa meg a bugyit, amit drága pénzen vett, mert a szeretett feleségét ő is ilyennel szeretné meglepni karácsonyra. Naná én is puszikálós profilt tennék ki, lássa mindenki, mennyire szeretjük egymást az én egyetlenemmel.
3. globus (válaszként erre: 1. - Hanna9898)
jan. 2. 15:24
Kivel akart kitolni, aki hangfelvételt készített? Azt gondolta, saját malomra hajt vizet?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook