Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi vagy 90 napos? tanácstalan vagyok fórum

Norbi vagy 90 napos? tanácstalan vagyok (beszélgetős fórum)


2010. febr. 25. 16:01
Norbira szavazok! Én 1 éve csinálom és ez már nem is lesz máshogy! Ez 1 életmód, ami nekem nagyon bejött! Sok sikert :)
2010. febr. 25. 15:58
Én Norbi módszerét ajánlom ez sokkal egészségesebb! De úgyis te döntesz.:)
2010. febr. 25. 15:55
Egyértelműen Norbi - nekem életmóddá vált.
2008. ápr. 22. 07:45
Szerintem Norbi. Én is mióta fogyóztam, betartom, hogy mikor mit lehet enni. De ha pl. buliba vagyunk hivatalosak, ott viszont azt és amennyi jólesik. Így nincs az az érzésem, hogy na most megint csak rakódik :DDDDDD
7. Manon (válaszként erre: 6. - 7c48ee629f)
2008. ápr. 20. 19:18

Szia!

mostanában igen ezek a legfőbb elemeim a kajálásban. Főleg mivel fini zöldeket lehet kapni már! Én mondjuk néha eszem teljeskiörlésű dolgokat is. De próbálok róla leszokni. Mert így nagyon lassú a fogyás. Tojást is sokat ettem az első alkalommal, ma már keveset, mert akkor sok mindent megutáltam. főleg a puffasztott izéket, meg a virslit.:)

SOK SIKERT!

(meg persze magamnak is:)

egyébként a norbikönyvekben sok fini receptet lehet taláni, meg persze itt a portálon is vannak receptek, amiket könnyű elkészíteni, és nagyon finik!

2008. ápr. 20. 18:53

Köszönöm a válaszokat. Közben sikerült eldöntenem, ugyanis kipróbáltam a 90 napost és nem jött be. Azóta Norbizok. Már egy hete, és fogytam is kb:2 kg-ot.

Manon te mit ettél ebédre és vacsorára?

Csak zöldséget, hússal?

2008. ápr. 20. 17:59

Szia Barnika!


Én a norbit próbáltam ki két éve, 17 kilót fogytam vele, úgy hogy ritkán, de azért lecsusszant néhány falat 3-as kodó kaja is. Sajnos utánna rövididőn belül visszais tértek a kilók, sajna még több is. Most újra nekiláttam, mivel nekem ez vált be. Azt próbáld ki ami neked a legszimpatikusabb, mert csak azt tudod végigcsinálni!

Mindenesetre sok kitartást kívánok, akármelyiket csinálod szükséged lesz rá!

Manon

4. vaczila (válaszként erre: 1. - 7c48ee629f)
2008. ápr. 20. 17:37
Én kétszer is végigcsináltam a 90 napost. Mindkétszer szépen fogytam, de fél év elteltével minden kilót visszaszedtem, sőt..
2008. ápr. 18. 19:21

Szia!

én végigcsináltam a 90 napost, de nem tartottam víznapokat. A szigorú betartás mellett minden nap megittam 3 liter zöldteát, ez hajtotta ki belőlem a legtöbb salakanyagot.

Javaslom, csináld ezt, majd segítünk:)

2. b.ary (válaszként erre: 1. - 7c48ee629f)
2008. ápr. 18. 19:19
hahó,én a 90 napossal lefogytam 16kg 3 hónap alatt szerintem érdemes kipróbálni.nem nehéz betartani,végülis ehetsz mindent csak nem egy napon.nekem is volt olyan amikor majdnem feladtam,de aztán megnyugudtam mert tudtam hogy másnap már ehetem pl a sütit.egy próbát megér!sok sikert!
2008. ápr. 8. 12:44
Egyszerüen megőrít a saját tanácstalanságom! A sok fehérje a Norbinál aggaszt, és kicsit lassúnak találom a fogyást ha délig mindent eszik az ember, a kilencven napossal sok embernek fáj a gyomra (úgy olvastam), pedig szeretném valamelyiket elkezdeni,de nem tudom melyik a jobb! segítsetek!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook