Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Női kézilabda vb fórum

Női kézilabda vb (beszélgetős fórum)

13. f1e23b97ee (válaszként erre: 11. - A0c1361e44)
2011. dec. 19. 09:24

Jó játékossal?


3 olyan embert tudok mondani aki a nemzetközi klasszist eléri.


Pálinger Katalin, Vérten Orsi és Görbicz Anita.


Ebből a háromból Pálinger már visszamondta a válogatottságot.


Nincsen igazi átlövőnk egyik oldalon sem. Tomori Zsuzsi néha elkapja a fonalat, akkor megszórja magát, máskor viszont előadja, hogy nincs kedve játszani és akkor a hülyeségeivel hívja fel magáraa a figyelmet. Zácsik Szandrát pedig én úgy látom a vállsérülése eléggé visszavetette. Azóta csak keresi a régi önmagát.


A jobbátlövő poszton még inkább lyukas. Bár Bulath Anitának hatalmas szíve van az a probléma, hogy nem balkezes, illetve, hogy a tudást szívvel nem minden esetben lehet pótolni. Rédei Soós Viktória, pedig szerintem nagyon messze van attól a szinttől, hogy őt komolyan lehessen venni.


A jobb szélen szintén hatalmas problémák vannak. Bódi és Kovacsicz is elég rossz arányban értékesítik a helyzeteiket. Ráadásul Kovacsicz még ezt megfejeli a technikai hibákkal.


Kapus poszton sem látom hosszútávú megoldásnak sem Herr Orsit, sem Kiss Évát sem pedig Triffa Ágnest.


Van egy-egy jó meccsük, de ugyanakkor rengeteg az üresjárat is a teljesítményükben.


Egy világversenyen azt gondolom csak úgy lehet igazán jó teljesítményt elérni, ha a kapus legalább 40 % -al tud védeni az egész tornán.

2011. dec. 19. 09:13
Nézem,világ életemben néztem!Imádom is őket!De nem véletlen,hogy ide jutottunk!Ez nem csak Mátéfi-probléma.És nem elküldték,lemondott!Több értékes játékos mondta le a válogatottságot,aki maradt,azzal meg égés lett volna az olimpia!Mondjuk az is lehet,hogy ha kijutunk,néhányan talán meggondolják magukat :S
2011. dec. 19. 09:01

Nem néztek kézilabdát?

Tele vagyuk jó játékossal, csak a vezetéssel van baj.

10. a0c1361e44 (válaszként erre: 7. - 6ee0ffb012)
2011. dec. 19. 09:00

Ezt nem gondolod komolyan, ugye?

A magyar lányok nagyon jók! Mátéfival voltak a gondok és nem értem, hogy miért csak akkor váltották le, amikor már kiderült, hogy nem megyünk sehová.

Azért ha megnézzük az elmúlt bajnokságokat, a lányok mindig jól szerepeltek.

9. f1e23b97ee (válaszként erre: 7. - 6ee0ffb012)
2011. dec. 19. 08:59

Én pont így vagyok vele. Jelenleg nincsen olyan játékosállománya a női válogatottnak, ami eséllyel felvehetné a versenyt azokkal a csapatokkal akik, most a VB-n az első 6 közt végeztek.

Annak pedig nem sok értelmét látom, hogy kijutunk egy ilyen versenyre, mint az Olimpia és ott halomra vernek minket.


Rá kellene fektetni a hangsúlyt az utánpótlás nevelésre, és akkor pár év múlva talán megint lesz olyan csapatunk, mint 1995 és 2005 között.

8. db78bacc4f (válaszként erre: 5. - F1e23b97ee)
2011. dec. 19. 08:56
Általánosságban gondoltam a választ.:)
7. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 6. - A0c1361e44)
2011. dec. 19. 08:55
Számomra nem sok meglepetést hozott ez a VB. Kövezzetek meg,de örültem,hogy a spanyolok nyertek,és mi maradunk jövőre itthon a seggünkön.Ez a csapat nem érdemelt volna olimpiát!!
2011. dec. 19. 08:53

Csak az elsőt sikerült eltalálnom.

Elég érdekesen alakult...

5. f1e23b97ee (válaszként erre: 4. - Db78bacc4f)
2011. dec. 19. 08:39

Már nem lesznek, mert már vége van :-)))


A norvégok annak ellenére, hogy az első meccsükön kikaptak a végén csak a 17. helyen végzett Németországtól fölényesen nyerték a világbajnokságot.


A döntőben a franciák ellen nyertek nyertek 8 góllal


Ezzel a norvégok 3 év alatt Olimpiát az Európa bajnokságot és a Világbajnokságot is megnyerték.

2011. dec. 19. 08:36
Áh..ezt így nem lehet tudni. Mindig vannak meglepetések.
2011. dec. 17. 20:35

1.Norvégok

2.Dánok

3.Franciák

4.Spanyolok

2. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Horike)
2011. dec. 17. 20:33
Norvégok
2011. dec. 17. 20:31

Ki nyeri a 2011-s női kézilabda vb-t?

Esetleg a 3. helyet?


Tanácsokat szeretnék kérni hozzáértőktől,mivel 1 komolyabb összeget szánok a megfogadására.


köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook