Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Női gondok, elkeseredve :( fórum

Női gondok, elkeseredve :( (beszélgetős fórum)


1 2
31. ina87 (válaszként erre: 1. - Bebszem)
2011. aug. 10. 15:13
sajnos ki gyogyulás eböl nincs aki sajnos egyszer felfázott ugy rendesen annak mindég lesznek tünetei
2011. júl. 23. 22:58
barátnőmnek volt ilyen, neki azt mondták, hogy szex után menjen pisilni, mert mit tudom én mije nem zár jól és a hüvelyben amúgy ártatlan bacik szexszel bejutnak a húgycsőbe és kúsznak felfele, de ha pisil szex után akkor a bacik a vizelettel kiürülnek még mielőtt elérnék a hólyagot
29. @ngika
2011. júl. 23. 22:35
Sziasztok! Nekem is voltak ilyen felfázásos időszakaim. Én a mezei zsurlófüves teát iszom, amikor már kezdem érezni hogy "már megint kell mennem pisilni - pár cseppekre"! Bevált, ajánlom nektek. Sőt még cickafark-ot is keverhettek mellé, így még hatásosabb.
2011. júl. 7. 20:55
Sokan a tamponra, betétre is érzékenyek...
27. kakukkfű (válaszként erre: 26. - Cef15f164f)
2011. júl. 7. 20:42
Igen, ez végül is logikus!
26. cef15f164f (válaszként erre: 22. - Kakukkfű)
2011. júl. 7. 20:36
Nekem azt ajánlotta az orvosom, hogy a menstruáció végén a pangó anyagokat öblítsem ki, aztán a hónapra annyi. Én ezt szoktam is, mert 1-2 nap alig-alig pettyezéstől is megszabadít.
25. kakukkfű (válaszként erre: 23. - 07c4794583)
2011. júl. 7. 20:35

Bizony! :)

A nyár meg aztán különösen kedvez a gombás fertőzésnek...

Strandok, koszos tavak, vizes fürdőruhában való napozás,stb.....

2011. júl. 7. 20:34
Mivel tablettát szedsz, gumit nyilván nem használtok. Ezek a nyűves húgyúti fertőzések rohadt alattomosak, mert pl. lehet, hogy a partnered péniszén ott vannak a kis rohadékok, de mivel a húgyhólyagja távolabb helyezkedik el, a baktériumok nem tudnak feljutni a hólyagig, és nem tudják megbetegíteni. Mondjuk ilyen hosszú távon ez a verzió nem valószínű (főleg, hogy a baj előbb megvolt, mint a fiú). Mindenesetre azért leírom, hátha segít valamit: ennek a kockázatnak a csökkentésére aktus előtt, után mosakodni kell, aktus után vizelni és a gumi is csökkenti az ilyen fertőzések esélyét is.
23. 07c4794583 (válaszként erre: 22. - Kakukkfű)
2011. júl. 7. 20:32
naugye
2011. júl. 7. 20:30

Egy időben én is rendszeresen irrigáltam. Azt hittem, hogy ezzel megelőzök és kimosok minden kezdődő női problémát.

És persze nem értettem, hogy miért ülök 2-3 havonta a nőgyógyászati váróban.

Idős ember volt a nőgyógyászom..... mikor huszadszorra mentem, megkérdezte, hogy irrigálni szoktam e? Büszkén válaszoltam, hogy igen!

Majd mondta, hogy dobjam a szemétre, mert a hüvelyemből kimosom a természetes védekező bacikat.........

Ahogy hazaértem kidobtam! Azóta köszönöm jól vagyok! :) Ez kb. 6-7 éve volt.

21. 07c4794583 (válaszként erre: 20. - Tavaszilány)
2011. júl. 7. 20:14
tényleg,gomba is lehet, amit a partner mindig visszafertőz
2011. júl. 7. 20:13
Szerintem a gomba is szóba jöhet akkor...Tőzegáfonya tea nekem segített...
19. 07c4794583 (válaszként erre: 16. - Bebszem)
2011. júl. 7. 20:06

az én nőgyógyászom rendkívül ellenzi az irrigálást, szerinte az vált ki egy csomó nyavalyát. én nem csinálnom, és azt mondta, ilyen tiszta nyákot rég látott. :)



ezek az intimgélek meg nemtommi ezek is a kozmetikai ipar termékei. szerintem maradj csak a jó kis gyógyszertáras fürdőkenőcsnél. nincs levelendulaillata, az igaz, de nem is kell. az ember nem virágbolt, se nem gyümölcsöskert. én a helyedben kizárólag semleges gyógyszertári kenőcsöt használnék, azt is olyan keveset, amennyire csak lehet.

2011. júl. 7. 20:04
Van valakinek tapasztalata a tőzegáfonya kapszulával? Jövőhéten elkezdem szedni kúraszerűen.
17. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 14. - Bebszem)
2011. júl. 7. 20:03
A vőlegényem szerelmes volt belém-csak én nem tudtam őt elfogadni eleinte tudat alatt, később már fizikálisan sem.És ugyan olyan prblémáim voltak mint neked.
16. bebszem (válaszként erre: 8. - 07c4794583)
2011. júl. 7. 20:02
ecettel? A nődoki javallatára szoktam irrigálni tejsavas pezsgőtablettás vízzel. És intim mosakodógéllel mosakszom.. a pamut bugyit nem mindig tudom megoldani, viszont ha nem olyan a bugyim, mindig rakok be egy tisztaságibetétet.
2011. júl. 7. 20:01
Zárt, pamut fehérnemű, a napon száradjon most; éjszakára natúrban aludni, tusolás és csak langyosvizes lemosás. A fehérneműket elég havonta egyszer mosógépben kimosni legalább 40 fokon. Erős csalántea, cékla, zeller, fokhagyma, méz, olajos magvak.
14. bebszem (válaszként erre: 11. - 47c83fb9f3)
2011. júl. 7. 19:59
Több éve tart a gondom, a párommal pedig 1éve vagyok együtt és szerelmesebb mint valaha, ezt a részét kizárnám
13. melindike (válaszként erre: 6. - 6839e5f61e)
2011. júl. 7. 19:59
Bocsi, de ha vesekő miatti elzáródásról van szó, akkor aztán mentálisan kiüríthetsz, amit csak akar, akkor is görcsölni fogsz, fájdalmaid lesznek, mert pusztán gondolatokkal nem tudod megmozdítani a követ!
12. bebszem (válaszként erre: 3. - Tavaszilány)
2011. júl. 7. 19:57
A hólyaggyulladásra kapott antibiotikumoktól folyton kijön, amit egyből ki is kezelek, lehet hogy körforgás lenne?A gomba okozza a gyulladást a gyulladásra kapott antibiotikum meg a gombát újítja ki?
11. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 9. - Bebszem)
2011. júl. 7. 19:56
Nekem sem volt, csak egyszerűen mint ffi-t nem tudtam elfogadni az illetőt.
10. bebszem (válaszként erre: 4. - Szindike)
2011. júl. 7. 19:55
Nincs, gyógyszert szedek.
9. bebszem (válaszként erre: 2. - 47c83fb9f3)
2011. júl. 7. 19:54
Ettől félek én is.. Bár nincs semmi problémám az életemmel amit kivetíthetnék így szerintem, vagy legalábbis nagyon tudat alatt kell lennie.
2011. júl. 7. 19:53

próbáltad már, hogy ecettel öblítesz, és alul nem tusfürdővel, hanem gyógyszertári fürdőkenőccsel mosdasz?


nem mindenki bírja a tusfürdőkben, öblítőkben levő vegyi anyagokat. ezek az arra érzékeny embereket rendkívül irritálják. és hiába nem szexi, de 100% pamutalsó.

7. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 1. - Bebszem)
2011. júl. 7. 19:52
Szakítottam vele, és az azt követő 2 hónap mulva eltünt az egész.
2011. júl. 7. 19:52

VESE-VIZELETELAKADÁS

A vizeletelakadás azt jelenti, hogy a vese vizelettermelése leáll. Ha ez a betegségem, akkor az lehet az érzésem, hogy „meztelen" és védtelen vagyok az élettel szemben. Az átlagosnál erőteljesebb félelmeket érzek (vese = a félelem központja) és hajlamos vagyok régi hiedelmekhez ragaszkodni. Ezenkívül a vizelet olyan régi érzelmeket is jelképez, amelyeket ki kell ürítenem a testemből. Ha ragaszkodom régi javaimhoz, hiteimhez, félelmeimhez, kétségeimhez és mániáimhoz (amelyek nagyon hatalmasak metafizikai síkon), akkor vizeletelakadás alakulhat ki, amely a vizelet kiválasztás megszűnését jelenti (általában azt mondjuk: a vesék elzáródtak). A szorongásom olyan nagyfokú lehet, hogy a fájdalmaim kiengedésétől való félelmemben mintha vissza akarnám magamat tartani, ezt a fájdalmat bennem gyakran az a folyadék képviseli, amelyet hagynom kell áramolni. Ennek a leállásnak, zavarnak a mértéke (a teljes leállás halált jelent), arról ad felvilágosítást, hogy milyen régi dolgot, gondolatot kell elengednem azért, hogy kinyílhassak új gondolatok felé. Kitakarítok, és megszabadulok minden olyan érzelemtől, kapcsolattól, amely nemkívánatos a számomra, és ezeket új, pozitív dolgokkal helyettesítem. Bízom az életben, akinek gondja van arra, hogy biztosítsa számomra azokat a dolgokat, amikre szükségem van.

VESEKŐ

2011. júl. 7. 19:51
fehérnemű???
2011. júl. 7. 19:50
Van spirálod?
3. tavaszilány (válaszként erre: 1. - Bebszem)
2011. júl. 7. 19:50
Gomba?
2011. júl. 7. 19:50
Igen ekem volt ilyen. Kiderült, hogy lelkiek miatt volt. 19-23 ées koromig
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook