Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Női gondok, elkeseredve :( fórum

Női gondok, elkeseredve :( (beszélgetős fórum)


1 2
2011. júl. 7. 19:47

Sziasztok..

Nagyon elvagyok keseredve, kérlek adjatok tanácsot, mert már kezdek nagyon belefáradni.

Évek óta küzdök a felfázás tipikus tüneteivel havonta (ha szerencsém van "csak") 2 havonta elő jön. A tünetek, folyamatos vizelési inger, égő-csípő érzés vizeletürítéskor és utána.Volt, hogy véres volt a vizeletem, a doki szerint a durván begyulladt hólyagomról leváló hámsejtek okozták. Jártam urológusnál kenetet vettek többször, ultrahanggal megnéztek és nem találtak semmiféle baktériumot, mindig csak annyit láttak az ultrahangon, hogy be van gyulladva a hólyagom. Jártam nőgyógyásznál is, ő is megvizsgált, kenetet vett többször is, az eredmény: ugyanúgy semmi. Azt mondják minden rendben van, nem bakteriális. De én már lassan megőrülök, hogy havonta át kell élnem ezt a szenvedést, ez nem normális. Mindig mindenhol papucsban vagy zokniban járkálok még a kánikulában is védem magam a felfázástól mégis folyton előjön. Volt valakivel hasonló? Rájöttek mi okozhatta? Szerintetek létezik, hogy lelki eredetű lenne? Köszönöm a válaszokat.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook