Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nőgyűlölő vagyok? fórum

Nőgyűlölő vagyok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
62. 31c1daa9fa (válaszként erre: 55. - Bbfd1052c7)
2011. dec. 4. 15:58

Egy üresfejű baba lennék, azért, mert megveszem a pletykalapot, és uram bocsá a bolt előtt leállok szombatonként "infót frissíteni"? Azért, mert van akivel el tudok beszélgetni ruhákról, cipőkről, vagy egy új termékről, stb...Azt végképp bocsássa meg mindenki, hogy szeretek főzni, és erről is szívesen beszélgetek. Ezeken kívül bármikor elbeszélgetek, bárkivel, bármiről. Üres fejű lennék? A hülye nő a topikindítóval kezdődik, aki nem tud magával mit kezdeni, és másokat elfogadni.

Nézd csak meg, milyen fórumokat indított, aztán meglátjuk...

61. e32d76b828 (válaszként erre: 58. - 07c4794583)
2011. dec. 4. 15:57
nö...rövidke öööcske,ostoba aranyom...nagyon ostoba állat
60. bbfd1052c7 (válaszként erre: 57. - E32d76b828)
2011. dec. 4. 15:57
Akkor te nagyon rossz helyen kapizsgálsz.. mert az ilyeneket nem nőknek szokták mondani, csak a nők között is úgy: kavarógépek.
59. bbfd1052c7 (válaszként erre: 57. - E32d76b828)
2011. dec. 4. 15:56

A kétneműekre jellemző ez a probléma.Amennyiben az erősebb nemijelleggel nem bír az adott ember azonosulni.


Tehát kívűl nő, de mind két nemi jelleg megtalálható benne, ezért lélekben érzésben megnyilvánulásban férfi.

58. 07c4794583 (válaszként erre: 57. - E32d76b828)
2011. dec. 4. 15:55
"nő"-kvel, ez milyen állat? :)
2011. dec. 4. 15:53

Nő v nö? nem min1

én a nö-kvel nem vok kibékülve...mindent bedobnak ahelyett h mindent eltitkolnának...

2011. dec. 4. 15:53
*babának
55. bbfd1052c7 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2011. dec. 4. 15:52

Előfordulhat, hogy azért, mert igazából egyik nemhez sem tartozol igazán?


Az általad felvázolt nőtipust, én nem tartom nőnek, csak egy üresfejű abbának maximum.

54. nana06 (válaszként erre: 48. - Evawitch)
2011. dec. 4. 15:51

Szerintem nőnek lenni nem azt jelenti, hogy nyávognak, fogyókúráznak, nyafognak, stb.

Számomra nőnek lenni azt jelenti, hogy megvan egy belső békém saját magammal, nőként tudok viselkedni, megvan az a kisugárzásom amiből mások látják hogy nő vagyok. Szerintem ha ez nincs meg, csak egy ember vagy, aki nincs kibékülve saját magával....így nem lehet élni a mindennapokban, vagyis lehetni lehet,de nincs értelme...szerintem élni kell, nem pedig fenn akadni apróságokon. Mindenkinek saját magával kell törődnie, és nem azzal hogy a másik épp mit csinál.

Jó persze, nem mindenkivel lehet megtalálni a közös hangot, de ez épp ettől szép...minden ember más, csak saját magadat fosztod meg az előítéleteidet attól, hogy esetleg olyan barátnőket szerezz magad mellé akikkel bármit meg tudnál beszélni. Úgy látom rengeteg elfojtott indulat lehet benned..ezt valahogy ki kellene adni magadból sztem, és utána lehetne elindulni egy másik úton. Bár ha neked ez így jó akkor ne csinálj semmit. Én magamból indulok ki, ugyan ez volt velem is régebben, szerencsére én tudtam változni. Végre megtapasztalhatom milyen nőnek érezni magam (:

A magas sarkú cipő pedig egyeltalán nem kényelmetlen,csak meg kell tanulni benne járni. ahoz pedig idő kell (:

53. 31c1daa9fa (válaszként erre: 52. - Evawitch)
2011. dec. 4. 15:48
Egy tipikus nő főz is. :)
52. Evawitch (válaszként erre: 51. - 31c1daa9fa)
2011. dec. 4. 15:47
Bocs, de főznöm kellett és sietve olvastam a dolgokat...
2011. dec. 4. 15:44
Rohadt érdekes, hogy a kritikát sem tűröd. Kikerülted butternut, és az én hsz emet is. Most mit mondjak? Az ilyen nőket utálom! :)
50. michelle.r (válaszként erre: 48. - Evawitch)
2011. dec. 4. 15:43
Arra nem gondoltál még, hogy egy pszichológussal megbeszéld ezt?
49. Evawitch (válaszként erre: 47. - Michelle.r)
2011. dec. 4. 15:41
Már nem érdekel a magassarkú sem, mert kényelmetlen... Más kedvéért meg nem fogok csámpázni benne. :(
48. Evawitch (válaszként erre: 45. - Nana06)
2011. dec. 4. 15:40
Nő neműnek, de nem nőnek tartom magam. Nálam a nő kifejezés azt jeleni, hogy olyan, mint a többség, mint amiket leírtam. :S Nem is szeretem és szerettem, ha azt mondták nekem, hogy "ti nők!"... Aki ezt mondja, azt le tudnám köpni vagy valamit csinálnék vele...
47. michelle.r (válaszként erre: 31. - Evawitch)
2011. dec. 4. 15:36

Az egysejtűeket én is igyekszem elkerülni, de azért túlzás ahogy vélekedsz.


Bele olvastam a fórumaidba egy kicsit, megnyugodtam, azért téged is foglalkoztatnak olyan "alantas" kis nőcis dolgok, mint szemöldök tetoválás, melírozás, magas sarkú cipőben járás :))


Lazulj egy kicsit. Ha nem folyton ezen kattogsz, hidd el, el fognak kerüli azok, akik idegesítenek.

46. 07c4794583 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2011. dec. 4. 15:34

Szerintem neked komoly beilleszkedési zavaraid vannak, én részben egyetértek a 38#-ban kissé keményen megfogalmazott kritikával. Nincs azzal baj, hogyha az ember másmilyen - mi is sokat beszélgetünk azzal az 1-2 barátnőmmel, aki van, arról, hogy mennyire reménytelen és fölösleges síkhülye emberekkel megpróbálni megtalálni a hangot -, de ha nem találod meg a saját integrációs pontodat ebbe az olyan, amilyen társadalomba, akkor mindig problémás, feszült és depressziós leszel


Nem elég másokat kristálytisztán látni, magadat is annak kell, ezek után lehet kiértékelni, hogy az emberek és a nők nagy százalékával egy betű közös téma nincsen. Én valahogy így éreztem, ahogy te, mondjuk 20 éves koromban, ez a fajta önsajnálat is ott volt, meg a mások gyűlöletete, de hidd el, egy kevés ésszel és sok humorrral ma már csak visíva röhögök a "női idiotizmuson". És azt sem árt belátni, hogy a nők nagy része, ha einsteini magasságokban szárnyalna, akkor semmi kedve nem lenne a rettenetesen repetitív házimunka és a gyerekkel való szötymörgés napi szintű elvégzéséhez, valamint a pipiskedéshez, ami az emberi faj reprodukciójának egyik kulcsa, tehát jól van ez így. :)


Ha a társadalom, úgy érzed, görbén néz rád amiatt, mert másilyen vagy, hát ezt meg kell tanuljad kezelni. Nem kell ám mindenkivel jóban lenni, meg olyanokat mondani, ami mindenkinek tetszik. Lesz még konfliktusod elég - magaddal legyél békében, ne másokat utálj, és helyreáll az egyensúly.

45. nana06 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2011. dec. 4. 15:33

Igazából szerintem azért ezekről a dolgokról beszélgetünk a legtöbbet, mert ebben éljük a mindennapjainkat. Én pl barátnőmmel szeretem megbeszélni hogy a hétvégi bulikban miket csináltunk, mert ez is egy tök jó közös program volt...nem tudom, én normálisnak tartom magam, nem öltözködöm túúl nőiesen, inkább sportosabban, nem szoktam nyávogni, imádok nevetni egész nap....imádok nő lenni (:

Egy kérdésem lenne csak...te nőnek érzed magad?

44. tulipfairy (válaszként erre: 42. - D8de69025d)
2011. dec. 4. 15:22
Én erre mondtam, hogy nyilván nem ugyanaz a helyzet... És nem ítélném el én sem feltétlenül.
43. d8de69025d (válaszként erre: 39. - Tulipfairy)
2011. dec. 4. 15:19
Mint az előbb hosszabban leírtam... semmit. Csak valahol megértem. És nem jól megveri...
42. d8de69025d (válaszként erre: 35. - Tulipfairy)
2011. dec. 4. 15:18
Semmiképpen nem arra gondoltam, hogy "a nő ütve jó", mivel már láttam elég közelről magatehetetlen, bántalmazott nőt. Csak láttam egyszer olyat is, mikor egy férfi sok év után megütötte jó férfiasan a volt feleségét... És valahogy azt megértettem, a szitu teljes ismeretében... persze biztos lett volna jobb megoldás, vagyis ez sem volt megoldás, de emberileg mégis átéreztem azt a sok felgyülemlett rosszatt, indulatot, ami arra az egy ütésre vitte rá a férfit.
41. tulipfairy (válaszként erre: 40. - Evawitch)
2011. dec. 4. 15:18
Én se sajnálom őket, mert hülyék. (Mondjuk rengeteg ok is lehet a háttérben.) De attól még nem érdemlik meg.
40. Evawitch (válaszként erre: 37. - Tulipfairy)
2011. dec. 4. 15:17
Vannak sokan, akik tűrik a verést. Na, azok szerintem nagyon is megérdemlik...
39. tulipfairy (válaszként erre: 36. - D8de69025d)
2011. dec. 4. 15:16
Az apa jól megveri az anyát, mert az elhagyta a gyereküket... Szerinted azzal mit old meg?
38. 31c1daa9fa (válaszként erre: 2. - Evawitch)
2011. dec. 4. 15:15
Az a baj, te magaddal sem tudsz mit kezdeni. A nyitott fórumaid is erről árulkodnak!
37. tulipfairy (válaszként erre: 34. - Evawitch)
2011. dec. 4. 15:15
Igen, de erre mondom, hogy mindegy, hogy mit csinál, nem a verekedés a megoldás. Ha hülye valaki, akkor nem kell vele foglalkozni.
36. d8de69025d (válaszként erre: 33. - Tulipfairy)
2011. dec. 4. 15:15
(közös) gyermekek elhagyása, bántása (lelkileg), a másik, az "egykori elhagyott család" kifosztásának, teljes ellehetetlenítésének megpróbálása...
35. tulipfairy (válaszként erre: 32. - D8de69025d)
2011. dec. 4. 15:14
De ez már szőrszálhasogatás. Nem extrém dolgokról volt szó. Hanem arról, hogy sokan úgy állnak hozzá, hogy megérdemli a nő verést. Nem arról volt szó, hogy késsel megy a nő a pasijának, és az meg megpofozza. Az a baj, hogy általánosságban úgy gondolkoznak erről, hogy természetes dolog. Szerintem, ha valaki elkövet valamit a másik ellen, akkor ott kell hagyni.
34. Evawitch (válaszként erre: 33. - Tulipfairy)
2011. dec. 4. 15:14
Elszórja a pénzt. Szerintem nem rosszabb, ugyanaz, de ez is egy ok lehet.
33. tulipfairy (válaszként erre: 32. - D8de69025d)
2011. dec. 4. 15:12
Mire gondolsz?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook