Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nőgyógyászom ajánlotta a spirált, de még nem szültem. Állítólag létezik ilyen. Van valakinek tapasztalata? Mennyibe kerülhet? fórum

Nőgyógyászom ajánlotta a spirált, de még nem szültem. Állítólag létezik ilyen. Van valakinek tapasztalata? Mennyibe kerülhet? (tudásbázis kérdés)


1 2
6. mandy (válaszként erre: 4. - Smile:))
2009. júl. 14. 14:08

Hát persze. Mindig van valaki, aki ismer valakit, aki ismert valakit, akinek a szomszédjának az unokatestvére így vagy úgy járt....

Én ismerek valakit, akit elütött egy autó a zebrán. Mégsem mondom azt hogy nem lépek többé zebrára!

2009. júl. 14. 10:37

Szia Monika, vannak ún, "mini spirálok" amiket szülés előtt is feltesznek annak, aki semmilyen más módszerrel nem tud védekezni.

Én nem ajánlom, mert az arra hajlamosaknál krónikus kismedencei gyulladást okozhat, ami a késöbbi teherbeesést nehezíti, vagy gátolja.

2009. júl. 14. 09:07
A spirálnak semmi értelme azt tuti ne használj amellettt simán teherbe eshetsz nem egy ismerős,volt így vele,hogy amellett bejött egy vagy több bébi.Meg mondjuk én tv-be is láttam olyan nőt aki spirállal esett teherbe.
3. ddadf0eb14 (válaszként erre: 2. - Mandy)
2009. júl. 10. 21:19
Én viszont igen, pedig szerettünk volna egy harmadik gyerkőcöt. :((
2009. júl. 9. 17:49

[link]

és

[link]

és

[link]

és

[link]


Ezekbe olvass bele :)

Én amúgy spirál-párti vagyok. Nekem is volt, és utána szültem két gyerkőcöt, tehát nem lettem meddő :)

2009. júl. 9. 17:23
Nőgyógyászom ajánlotta a spirált, de még nem szültem. Állítólag létezik ilyen. Van valakinek tapasztalata? Mennyibe kerülhet?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook