Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nőgyógyászhoz mehetek PMS miatt? fórum

Nőgyógyászhoz mehetek PMS miatt? (tudásbázis kérdés)


2020. jún. 9. 12:53
Köszönöm a válaszokat, fogom neki mondani. Reménykedem,hogy csinál hormon vizsgálatot is,de inkább említem neki..
2020. jún. 9. 09:27

Nem biztos, hogy ez PMS. Ki tudja mi van a háttérben ami miatt a baba sem jön össze. Emiatt én mindent elmondanék.

Ráadásul hajhullás... simán lehet vmi hormonális zavarod. Félni ettől nem kell, ma már tudják jól kezelni csak ahhoz tudnia kell pontosan mi történik veled.

Ezt a vitamin tesztelgetést meg máshova is írtam, nagyon nem tartom jó ötletnek. Nem tudod mi a probléma pontosan, simán tudsz vele ártani is magadnak. Az sem normális, hogy a ciklusodba így bezavart.

2. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 9. 09:12
Persze, hogy mondd el neki! Miért is hallgatnâl el bármilyen infót előle? A te érdeked, nem az övé. Nem értelek.
2020. jún. 9. 09:02

Sziasztok

Holnapra kaptam időpontot a nőgyógyászhoz. Leginkább azért megyek mert most menstruáció vége felé volt (sztem) peteérésem. Csak most tartott a fájdalom 6 napig. Ültem és nyomodott.(ahogy általában) A peteéréses fájdalom általában max 3 napig fáj,utána elmúlik. De a pms előjön akkor is. Utálom...ilyenkor mikor túl vagyok rajta tök jó kedvem van.. menstruáció előtt volt mikor 2 héttel full szar kedvem van,mindenen veszekednek stb.Nyaralást tervezünk párommal és az az egy hét pont akkorra esik és valami megoldást szeretnék találni rá.xD Félek a hormonzavar miatt is. A hajam hullik. Egy éve próbálkozunk babával nem jön össze.

Igazából félek,hogy a pms miatt a kapcsolatom is rá megy. Teszteltem a vitaminokat is. A premens jó volt valamelyest,csak abbahagytam mert 38napra húzta el a ciklosum ami általában 27-28 nap.

Nem tudom,hogy a dokinak mondjam e a pmst. Nem szeretném,hogy rá vágja ,hogy ez normális .:/

Valaszaitokat előre is köszönöm! Legyen szép napotok 😁🌈

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook