Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vidéki lakosként mehetek Budapestre nőgyógyászhoz a szakrendelésére? fórum

Vidéki lakosként mehetek Budapestre nőgyógyászhoz a szakrendelésére? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 11. 12:15
A fogorvoson kívűl én is mindent elintézek itt. János kórházba ilyenek csak. Amúgy a 2. kerületi sztk-ba mindent elintézhetek. Sajna voltam már ott pár szakrendelésen: bőrdoki, allergológia, sebészet, reumatológia, fizikóterápia, pajzsmirigy, nődoki, fül-orr-gége, szemészet.
13. c1e9612cd3 (válaszként erre: 10. - Jázmin85)
2010. nov. 10. 02:33

rossz helyen próbálkoztál! :)

Én körzetileg Szegedhez, és Mórahalomhoz tartoznék a bejelentett lakcímem alapján, de mindent elintézek itt Bp-n. A Fehérvári úti szakrendelőbe bementem 1szer, és megkérdeztem, h ellátnak-e, mondták, h igen, és kértem az időpontot. Azóta, ha bmi van, oda megyek fogorvoshoz, és nőgyógyászhoz. Annyit kértek, hogy mondjak 1 ideiglenes lakcímet, ahova a citológia eredményét kiküldhetik, ha vmi van. Én bediktáltam az albi címét, és már el is volt intézve minden.

2010. nov. 10. 00:19

Szia!

Én Pesten dolgoztam és választottam egy dokit de már akkor mondtam neki,hogy nem biztos,hogy itt szülök lehet vidéken,semmi gond nem volt ebből.Vidéken is volt egy választott dokim így mindent 2-szer ellenőrizhettem:))

Nekem bejött csak kicsit költséges ,a Pesti mindenképpen (2006-ban 8000 Ft volt egy orvoslátogatás a magándokimnál) és ezt párszor szorozd + még hozá csapodhatnak + költségek is...

Ja,a lényeg,hogy a végén vidéken szültem:)

Jó éjt!!!

11. Vicuus
2010. nov. 7. 20:43
Köszi a válaszokat, mindenképpen telefonálni fogok.
10. Jázmin85 (válaszként erre: 8. - Vicuus)
2010. nov. 7. 20:30
Szerintem is hívd fel őket először. Pl. itt a fogorvos sem fogad, mert veszprémi vagyok. Max ha nagyon fáj.
9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Vicuus)
2010. nov. 7. 12:17
Persze. Vidéken lakok 14éve, ide járok dokihoz, de a lakcímem a Bp-i maradt, nem vagyok ide bejelentkezve.
8. Vicuus (válaszként erre: 7. - Jázmin85)
2010. nov. 7. 12:01
Én is valami ilyesmitől tartok... :( Sajnálom.
2010. nov. 7. 11:48
Én pl 2. kerületi háziorvosom naplószámos beutalójával mentem a János kórház pajzsmirigy szakrendelésére, ahol időpont kérés ellenére is 4 óra várakozás után elkérték a lakcímkártyám, melyen veszprém áll, így azt mondta a doki, hogy ott az ajtó viszlát, ő nem fogja ellátni az egész világot. Keressem fel a veszprémben a pajzsmirigyes dokit.
2010. nov. 7. 11:19
Persze!
5. Vicuus (válaszként erre: 4. - 1d1983f461)
2010. nov. 7. 11:19
Értem, pontosan erre voltam kíváncsi. Köszönöm szépen! :)
2010. nov. 7. 11:16
Hivatalosan már nincs olyan, hogy körzetileg hozzá tartozol, ezért csak oda mehetsz. Elvileg szabad orvosválasztás van! De itt az elvilegen van a hangsúly. A gyakorlat, hogy sok kórházban, szakrendelésen, eü-intézményekben elküldenek. Tapasztalatból mondom és hiába hivatkozom erre az új jogszabályra. A legegyszerűbb az ha felhívod őket és megkérdezed:) Bár elvileg nem utasíthatnak el.
2010. nov. 7. 11:08
Nekem olyan nincs. :) Én szimplán kinéztem egy orvost a II. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikán, hozzá szeretnék elmenni rendelési időben.
2010. nov. 7. 11:00
Én is a Honvédba járok. Bár én hozzátartozói kártyával.
2010. nov. 7. 10:51
Vidéki lakosként mehetek Budapestre nőgyógyászhoz a szakrendelésére?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook