Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Debrecenben melyik nőgyógyászati magánrendelés fogad a mostani helyzetben? fórum

Debrecenben melyik nőgyógyászati magánrendelés fogad a mostani helyzetben? (tudásbázis kérdés)


3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - :))
2020. ápr. 1. 18:09
Nagyon szépen köszönöm a segítséged, próbálkozom, hátha valamelyik összejön.
2. :)
2020. ápr. 1. 10:17

Szia!Szerintem attól is függ, hogy konkrétan miért mennél, mert pár helyen szerintem ez alapján szabják meg, hogy lehet-e menni.

Bár én nem jártam még itt de szerintem Józsán vannak magánrendelések most is, de nem vagyok biztos benne. Ismerősöm volt arra mostanában orvosnál de az nem nőgyógyászat volt.

[link]


Szerintem ha valami konkrét javaslat nem lesz, akkor fel kell hívni többet és érdeklődni. Én megnéztem több honlapot is és van ahol kiírják, hogy nincs rendelés, van ahol semmi sincs kiírva. Ahol semmi nincs kiírva, ott hátha rendelnek.

[link]

[link]

[link]

[link]


Láttam olyan honlapot is, ahova kiírták, hogy nincs most rendelés vagy át kell tenni az időpontot, azt direkt nem küldöm.


Nem tudtam sok konkrétumot mondani de meg lehet próbálni ezeket felhívni.

2020. márc. 31. 19:13
Tud-e valaki olyan nőgyógyászt Debrecenben, aki jelenleg, a koronavírus idején is rendel magánban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook