Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nincs kedvem rokonlátogatásosat játszani, de már bejelentkeztünk. fórum

Nincs kedvem rokonlátogatásosat játszani, de már bejelentkeztünk. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

21. libikóka (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 25. 18:52
Jól tetted 😊
20. libikóka (válaszként erre: 19. - Tumbo2)
2023. okt. 25. 18:51
Legalábbis amit eladásra szán.
19. tumbo2 (válaszként erre: 17. - Libikóka)
2023. okt. 25. 18:50
hiába rendeltünk háztól,szerintem mindenki már táppal etet.
2023. okt. 25. 17:46
Végül mentünk és nagyon jó volt látni őket.❤️
17. libikóka (válaszként erre: 16. - Tumbo2)
2023. okt. 25. 12:35
Igen a friss házi hús,,más az íze.
16. tumbo2 (válaszként erre: 15. - Libikóka)
2023. okt. 25. 12:30
a nagyanyám kacsája,olyat sosem tudunk sütni,vaslábosban sütötte a sparhelt tetején.igaz tömte előtte kukoricával.meg mikor az első csirkét levágta,akkor már friss borsó is volt.elmúlik minden.
15. libikóka (válaszként erre: 12. - Tumbo2)
2023. okt. 25. 11:18

Jaja:))Jó kis sült kacsa:))

Nálunk,,illetve az anyósomnál a kacsa paprikás volt a nyerő ,,mindenki azt várta.

Most sem tudom úgy főzni ,, csak majdnem,,mint ahogy a pörköltem sem lesz olyan.

14. birebora (válaszként erre: 9. - Globus)
2023. okt. 25. 11:18
Én csomagolok is.
13. tumbo2 (válaszként erre: 8. - Libikóka)
2023. okt. 25. 11:16
nekem is borzasztó príma volt,az anyámhoz jöttek,én meg sütöttem,főztem,ő meg csevegett velük.utána elmosogattam,elegem volt az egészből.
12. tumbo2 (válaszként erre: 8. - Libikóka)
2023. okt. 25. 11:10
a búcsú az tényleg más,nálunk sosem volt,lévén egy gyártelep,meg pár ház.de a nagyanyámnál a sült kacsa,igaz süteményt nem sütött.mikor már öreg volt,mi vettünk a szomszédtól kacsát,megsütöttük.jött Pestről az egész pereputty,az egész falu sült kacsa szagú volt.
11. libikóka (válaszként erre: 9. - Globus)
2023. okt. 25. 10:57

Akkor ez nem okozott gondot,,ha jöttek elég volt,,ha nem akkor megettük mi,,persze voltunk hozzá elegen.

Most már hogy ketten vagyunk,,nálam is más a helyzet.

2023. okt. 25. 10:54
Miért nem mondod le? Nem érzed, mennyire tiszteletlen, hogy készülnek rátok, miközben a hátad közepére se kívánod az együtt töltött időt?
9. globus (válaszként erre: 8. - Libikóka)
2023. okt. 25. 10:43
Azért jó dolog előre tudni, hogy 2 főre főzzön az ember ünnepi ebédet, vagy 8-ra :) Egyáltalán ebédre jönnek, vagy vacsorára. Nekem inkább az okoz fejtörést, ha többfélét készítek, hogy vajon melyiket fogják szeretni, jobban enni? Akkor melyikből legyen több? Végül mindegyikből túlgyártás történik és utána ketten egy hétig esszük a maradékokat :)
8. libikóka (válaszként erre: 7. - Tumbo2)
2023. okt. 25. 10:02

Hát ez a temetőzés külön kategória,,van akinek program,megszokás,,,van akit a szíve visz.

Olyan is aki csak otthon gyújt gyertyát.


Bennem nagyon megmaradt,,és nem csak gyerekkorból,,mikor pl. búcsúkor jöttek a rokonok,,telefon nem volt.

Bejelentkezni sem volt szokás,,találgattuk vajon jönnek e,,az anyósommal sógórnőmmel hajnaltól főztünk.

Baromi fárasztó volt,,mégis volt hangulata,,

7. tumbo2 (válaszként erre: 4. - Libikóka)
2023. okt. 25. 09:52
látjuk a síron,hogy voltak ott,az apám,anyám,a két öcsém van eltemetve.a volt sógornőm,az unokahúgom hoznak valamit a sírra.a fia sosem jön,a feleségét tán csak a temetéskor láttam.nem mintha hiányozna.
6. vigyefene (válaszként erre: 5. - Tumbo2)
2023. okt. 25. 09:46
Elhiszem.
5. tumbo2 (válaszként erre: 3. - Vigyefene)
2023. okt. 25. 09:45
de jó,hogy nincs több rokonom.a lányoméknak muszáj megmondani,mikor jönnek,mert akkor sütök,főzök.a húgomhoz meg nem kell.igaz,hogy nem is enni megyünk oda.az unokatestvéreimet meg sem ismerném az utcán,ha szembejönnének velem.bár két kivétel van.de őket sem láttam ezer éve,de az egyik nagyon hasonlít rám,a másik meg,akinek az unokája Prágában nyerte a távgyalogló versenyt,őt megismerném.az apám testvére nagyon szép lány volt, a húgom szerintem rá hasonlított,hozzáment egy nem annyira jó külsejű,de jópofa alakhoz,és jól megvoltak.de hát már mindegyik meghalt.
4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 25. 09:38

Menj csak,,valóban tud nyűg lenni,,még akkor is ha az ember kedveli akihez megy.

Mégis addig kell ápolni (a jó) kapcsolatokat amíg lehet.

2023. okt. 25. 09:31
A rokonlátogatás nem játék. A kártyázás, sakkozás, stb az.
2023. okt. 25. 09:28
Máskor ne jelentkezz be.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook