Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Névnapodon, szülinapodon, hogy köszönt fel a párod? Csak virágot kapsz, vagy ajándékot is?Férfiak, ti hogy hogy köszöntitek fel a párotokat? fórum

Névnapodon, szülinapodon, hogy köszönt fel a párod? Csak virágot kapsz, vagy ajándékot is?Férfiak, ti hogy hogy köszöntitek fel a párotokat? (tudásbázis kérdés)

2008. nov. 1. 17:40
Virágot mindég kapok de ajándékot is .
2008. okt. 1. 07:21

A virág is van mikor elég.

Elég nehéz nekem ajándékot venni, a virág mindig jó.

2008. szept. 30. 21:11
nem ünnepeljük egymás szülinapját, névnapját ajándékkal.
2008. szept. 30. 18:10
Nálunk a születésnap az igazi, közös családi ünnep, teljes létszámmal, tortával,- a gyertya már nem fér el rajta- ajándékkal, énekkel. A névnapomra megbeszéltük a párommal. hogy a fogorvosi számla felét fizeti. Mind a ketten elfeledkeztünk róla. Ha már eszembe jutott, behajtom.
2008. szept. 30. 17:42

Változó abszolut,viszont a virágot én nem értelmezem "csak virág"nak...

többnyire nem vásárolunk nagy ajándékot egymásnak ilyen alkalmakra,az is ritka ha olyankor együttvagyunk...

2008. szept. 30. 17:36
Nálunk szülinapkor jár a torta, amúgy csak mondjuk egymásnak, hogy Boldog névnapot, Boldog szülinapot, már az is elég.Ha veszünk is netán valamit az közös megbeszéléssel megy.
2008. szept. 30. 17:30
Én névnapkor és szülinapomkor kapok virágot és más ajándékot is.
2008. szept. 30. 17:29
Névnapodon, szülinapodon, hogy köszönt fel a párod? Csak virágot kapsz, vagy ajándékot is?Férfiak, ti hogy hogy köszöntitek fel a párotokat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook