Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan reagálnál, ha senki nem köszöntene fel a neved napján, pedig te készültél ünnepi ebéddel? fórum

Hogyan reagálnál, ha senki nem köszöntene fel a neved napján, pedig te készültél ünnepi ebéddel? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
23. globus (válaszként erre: 5. - Tumbo2)
nov. 19. 15:54
Én küldtem egy egész tortát. Diétás :)
nov. 19. 15:54

Simán megmondtam volna nekik ebédnél,,,nem szemrehányóan,,hogy ha már itt finom ebéd, akkor koccinthatunk az Erzsébetek egészségére is,, akár:))

Biztos mind a fejükhöz kaptak volna,,te meg nem lennél itt elkeseredve.

21. tumbo2 (válaszként erre: 18. - Andi6020)
nov. 19. 15:51
míg otthon laktam,nálunk sem volt szokás.
20. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 19. 15:51

Tavaly, tavalyelőtt, azelőtt mi történt? Azon csodálkozom, hogy (mivel az irásod alapján több emberről is szó van), egyiküknek sem jutott eszébe, hogy valami van a mai napon? Ha már a többi feledékeny...

A gyerekeidről is szó van? Vajon mi vezetett ide? Nagyon bántóan viselkedtek. :(

19. Icuska538 (válaszként erre: 3. - Józsibirka)
nov. 19. 15:50
És nagyon jól megy a csapatnak. ☹️
18. andi6020 (válaszként erre: 9. - Napsugár8)
nov. 19. 15:48
Értelmezésem szerint ott laknak. Nem meghívott vendégek :D
17. tien
nov. 19. 15:48
Jó hangosan felköszönteném magamat.
16. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 19. 15:35
Igazi bunkó társaság, de tanulj az esetből, semmi értelme a jövőben készülni. Ünnepelj inkább egy emberrel (aki számít) vagy lepd meg magad valamivel, tedd széppé a napot. Magadnak, ne másnak!
15. Ghost👻 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 19. 15:29

Nekem a nèvnap nem jelent semmit.

Nekik meg ezek szerint csak a kaját jelented.

Ha ilyen rosszul esik,állj be a tv elè ès világosìtsd fel őket!

14. Napsugár8 (válaszként erre: 11. - Tumbo2)
nov. 19. 15:28
Ja! A bátyáimnak egy üveg bort, amikor már saját keresetünk volt, és azt a legközelebbi vasárnapi ebédnél bontottuk fel. Egyébként pedig maradt a köszöntő és puszi.
13. Napsugár8 (válaszként erre: 11. - Tumbo2)
nov. 19. 15:27
Mi mindíg felköszöntöttük egymást, de csak apróságokkal. Nővéremmel 1-1 szál virágot, vagy 1-1 tábla csokit. Ez esetben viszont azt mindig annyi felé osztottuk, ahányan együtt éltünk családtagok. Értem ez alatt, hogy amelyik testvérünk vidéken élt, természetesen az ő részét is jó egészséggel elfogyasztottuk. Mindig, mindent egyformán osztottunk.
12. tumbo2 (válaszként erre: 10. - Józsibirka)
nov. 19. 15:23
nagyon szépen köszönöm!
11. tumbo2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 19. 15:22
bocsi,de elég bunkók.ni sem köszöntjük föl egymást a testvéremmel,de sosem szoktuk.igaz reggel megkínált egy csokis pereccel.nekem aztán nem kell.
10. Józsibirka (válaszként erre: 5. - Tumbo2)
nov. 19. 15:21

Én írtam,

Az "Üzenj neki itt"


Erzsikéknek ❤🍀🍫🍇🍦🥜🍻

9. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 19. 15:20

Lehet megkövezni, amit én tennék, ha amikor az ajtón belépnek, és nem a köszöntővel kezdik, és még minimum egy szál virágot sem nyomnak a kezembe, akkor:

én is örülnék, hogy eljöttek, kávé, tea, esetleg egy pohár bor, némi apró-süti... és ennyi! Ha nincs köszöntés, nincs zaba!

8. tumbo2 (válaszként erre: 6. - Józsibirka)
nov. 19. 15:19
látszik rajtam?pedig mindkét öcsém jól focizott,mármint a falu csapatában.
7. Amaunet (válaszként erre: 5. - Tumbo2)
nov. 19. 15:16
🌼🌸💐🍨🍰🥂
6. Józsibirka (válaszként erre: 4. - Tumbo2)
nov. 19. 15:13
Gondoltam
5. tumbo2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 19. 15:07
csoda lenne,mert engem senki nem köszönt fel.a gyerekek,majd a jövő héten jönnek,majd mondják mikor,addigra sütök,főzök.én nem is hiányolnám a köszöntést,persze,biztos rosszul esne.
4. tumbo2 (válaszként erre: 3. - Józsibirka)
nov. 19. 15:03
utálom a focit.
3. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 19. 14:57

Nézzed a meccset kezdi, !


😁

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 19. 14:54
Igazi gyökerek
nov. 19. 14:51

Hogy reagálnátok, ha egész nap készülnétek, hogy jó kajával ünnepelje meg a család a névnapodat, és eddig ( 14. 30 ) nem köszöntött fel senki, egy szál virágot, egy szem bonbont nem kaptam.

De nagyon örültek a kinai kajának és más jóságoknak, ritkaságoknak .Nem is kérdezték meg, hogy mit ünnepelünk, egyáltalán van-e valamilyen alkalom. Megették, mostmár tvznek ill. gépeznek.

Nekem vannak nagyon nagy elvárásaim hogy rosszul esett?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook