Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Neten rendelhető "csodaszerek" fórum

Neten rendelhető "csodaszerek" (beszélgetős fórum)


1 2
7. globus (válaszként erre: 6. - Nyamitörp)
2019. febr. 9. 19:56
Az még a jobbik eset, ha nem használ. De van, amelyik kifejezetten káros, egészségre ártalmas.
6. Nyamitörp (válaszként erre: 1. - Lily012)
2019. febr. 9. 19:49

Ezek legtöbbje szerintem átverés, a legjobb esetben is bőven alulmarad az eredmény a vártnál.

De tényleg nagyon ígéretesnek tűnnek. Azt mondom, ha nem sajnálod rá a pénzt, akár ki is próbálhatod, csak ne éld bele magad, hogy tényleg csodát tesz.

Meg a másik probléma a reklamációknál szokott előfordulni. Hiába ígérnek pénzvisszafizetési garanciát, valahogy nem sok embernek sikerül eljutni odáig, hogy ezt érvényesíteni tudja.

2019. febr. 9. 15:34
Még nem rendeltem,nem szántam el magam rá.Egyébként nem hiszek a csodaszerekben🙃
2019. febr. 9. 15:22
Még nem rendeltem ilyeneket.
2019. febr. 9. 14:37

Én se rendelnék csodaszereket.


Ha megfigyeled, akkor a lefogyott ember az előtte-utána képeken ugyan abban a bikiniben/ruhában van lefotózva és semmivel sem áll rajta rosszabbul, mint a nagy fogyás előtt:)

Pedig, ha valaki lefogy 20 kg-ot, akkor ugyan az a bikini pl. tuti nem lesz rá jó.


A fiatalítószereket jellemzően olyanokkal reklámozzák, akiknek nincs is szükségük rá. Zoltán Erikával is reklámoztak valami csodaszert, de neki ugye nem sok ránca van, így elég nehéz kisimítani.

2019. febr. 9. 13:53

Volt már kozmetikum, amit neten rendeltem, de előtte alaposan utána olvastam az összetevőinek. És persze a kiszerelést és az árat is szem előtt tartva döntöttem.


A csodaszerekben nem hiszek. Nincs olyan, hogy egészségkárosodás nélkül valaki 20 kg-ot fogy egy hónap alatt. Vagy este felkeni a pakolást és reggelre ő lesz Hófehérke. Nőjünk fel! Ezek a pénzről szólnak.

2019. febr. 9. 13:47
Annyi mindent reklámoznak a neten amivel gyors fogyást vagy 10 évvel fiatalabb külsőt ígérnek. Szinte minden nap belefutok ilyenbe és nagy a kísértés hogy rendeljek valamit, csak nem tudom hogy kamu vagy valóban működik e? Nektek mik a tapasztalataitok ezügyben, van e valaki aki rendelt ilyesmit és hozta azt a hatást amit írtak róla?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook