Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Népszámlálás 2011-Jelentkezett valaki Számlálóbiztosnak? fórum

Népszámlálás 2011-Jelentkezett valaki Számlálóbiztosnak? (tudásbázis kérdés)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
2011. szept. 13. 18:47
Köszi:) egyébként mennyi időt vett igénybe az oktatás és a vizsga? Utána rögtön megkaptátok a szerződést? Hétvégén is lehet majd csinálni? Köszi
2011. szept. 13. 18:21

megtaláltam

csak nekem van állásom


biztos nem választanának be, de azzé majd bedobom

2011. szept. 13. 18:12
és amúgy érdeklődöm, hogy ezt pld. miért nem közmunkások végzik?
2011. szept. 13. 18:12
és mennyit fizetnek?
65. syria (válaszként erre: 61. - Ágnes1984)
2011. szept. 13. 18:09
Eldőlt! "c" a helyes válasz.
2011. szept. 13. 16:30
A tesztlapot leadtuk névvel ellátva, majd visszahozták ha valami nem volt jó, kijavítottuk. nem vészes. ne úgy képzeljétek el, mint egy zárthelyi vizsgát! szerintem!
2011. szept. 13. 16:28
Én is számlálóbiztos leszek. A tesztlapon a kérdések nem egyformák!
2011. szept. 13. 16:00
Mi volt a 9-es kérdés? Én is jelentkeztem, de nem emlékszem...
2011. szept. 12. 18:11
Sziasztok! Szerintem is a "c" a helyes válasz, de kezdek elbizonytalanodni. Én csak pénteken megyek, úgyhogy kíváncsian várom a tapasztalatokat:)Légyszi írjatok
60. syria (válaszként erre: 56. - Csera)
2011. szept. 12. 16:24
Szerintem az "a". De holnap megtudod, kérlek írjad meg, hogy szerdára a jó választ jelöljem be. :D
2011. szept. 12. 14:55
sziasztok engem is fel vettek..jövő hét hétfőn megyek az oktatásra..délelött van az oktatás délután meg a vizsga?ez nagyon gáz mert én csak a délelöttel számoltam igy is el kellett cserélnem a műszakomat..délutánra ez miatt..szabadnapot biztos nem vehetek ki
58. csera
2011. szept. 10. 20:02
Ha más kérdésetek, gondotok van az anyaggal kapcsolatban, azt is megbeszélhetjük :)!
57. csera
2011. szept. 9. 11:42

Senki?!

Nem tudjátok, vagy nem akarjátok itt megbeszélni, vagy esetleg mindenki tanul és nem netezik :D

56. csera
2011. szept. 8. 19:41

Véleményeket várok;

A tesztlap 9. kérdésére melyik a helyes válasz?


Szerintem a "C", de meggyőzhető vagyok :)

55. csera (válaszként erre: 53. - Bb326e20d8)
2011. szept. 8. 19:39

Szerintem az oktatáson átvesszük az egészet, de a kérdőíveket és a tesztlapot kitöltve kell vinni, ebből esetleg kiderülhet a felkészületlenség.

A vizsga sztem nem lesz nagyon húzós, ha mindenkit kivágnának, akkor ki fog számolni? :)

54. fdóri
2011. szept. 8. 19:31

Sziasztok, én is számlálok. Az utolsó pillanatban jelentkeztünk a bátyámmal. Olyanok helyett kerültünk be, akik visszamondták.

Mi még csak bele-bele néztünk a videókba. Hétfőn-kedden délelőtt viszont csak ezzel fogunk foglalkozni.

2011. szept. 8. 18:42
Sziasztok! Én egy vidéki kisvárosban leszek számláló, de még csak egyszer olvastam át az anyagot és néztem meg a DVDT....szerintetek mennyire lesz húzós a vizsga?
52. csera (válaszként erre: 51. - F8db0709b8)
2011. szept. 7. 17:04
Ha kérdés, vagy észrevétel van írj!
2011. szept. 7. 14:53

Nálunk az történt,hogy apósom megy helyettünk.

mármint a párom jelentkezett,de ö közben dolgozó ember lett,úgy volt én megyek,de közben lerobbantam.

nem tudok részleteket,itt is lesz oktatás és vizsga.

hétfőn már a csomagért is após ment.

50. syria (válaszként erre: 49. - Csera)
2011. szept. 7. 08:47

Tegnap nekiduráltam magam, s megállapítottam, hogy a 10 file-ból 4 az, ami lényeges és érdemi információt tartalmaz. (A többi hat gondolom azért született, mert "kilóra" fizették a készítőket.) Kimásoltam őket normális névvel egy pendrive-ra, s onnan fogom őket behívogatni, ha szükségem lesz rájuk.

A nyomtatott anyagot nagyon jónak tartom, a felével már végeztem is.

49. csera (válaszként erre: 48. - Syria)
2011. szept. 6. 10:03

Akkor nem egyforma a DVD-nk, mert az enyémen szépen nevek vannak, pl. Népszámlálás története. Hát igen a bevezetőzene az elég hosszúra sikeredett. Gondolom ez lesz a TV-reklám szignálja is.

A füzetet olvastad már? Vélemény?

Én most akarok nekikezdeni, majd ha van kérdésem írok!

48. syria (válaszként erre: 47. - Csera)
2011. szept. 6. 07:08
Az, hogy egyrészt időrabló az elejükön az a reklámzene, másrészt miért nem lehetett a file-kat normálisan elnevezni, hogy lehessen tudni, melyiknek mi a témája, vagy legalább a számozásuk lenne olyan, ami a folyamatot követi.
47. csera (válaszként erre: 46. - Syria)
2011. szept. 5. 17:56

Mi a baj a DVD-vel?

Egyébként ugyanazok a kisfilmek vannak fenn a Népszámlálás oldalán, oktatófilmként!

46. syria
2011. szept. 5. 17:09
Ma elhoztam az oktatócsomagot. Hát a hozzátartozó DVD készítőihez volna néhány keresetlen szavam. :(
45. f8db0709b8 (válaszként erre: 44. - F8db0709b8)
2011. szept. 4. 17:55
nem nagy... cécó
44. f8db0709b8 (válaszként erre: 43. - Csera)
2011. szept. 4. 17:46

Köszönöm.megyei jogú város a miénk is.:)

Na holnap beszámolok mizu!remélem nagy cécó,mert kiakadunk!

43. csera (válaszként erre: 42. - F8db0709b8)
2011. szept. 4. 17:35

Indulni szeptember 27-én kell, 30-ig ki kell hordani minden címre a tájékoztató csomagot, amiben van egy lakás kérdőív és egy személyi, illetve az internetes kitöltéshez a belépő kód. Ilyen kód családonként 1 van.

Amikor kihordod a leveleket (ezekre rá kell írnod a neved és az elérhetőséged), már találkozol "adatszolgáltatókkal " (csúnyán és hivatalosan fogalmazva), megkérdezheted tőlük, hogy hogy szeretnék kitölteni és ha az internetest választják jelölöd a címlistádon, ha az önkitöltést, megkérdezed, hogy hányan laknak ezen a címen és adsz még elegendő személyi kérdőívet és leegyezteted az időpontot, hogy mikor jöhetsz érte. A 3. variáció, amikor azt kérik, hogy segíts a kitöltésben, mert így gyorsabb, vagy idősek és esetleg nem tudják a kérdéseket pontosan értelmezni, stb., ezt az időpontot is leegyezteted.

Ja, még ki kell helyezned lépcsőházanként, vagy utcákon értesítőket, hogy azon a területen mikor számítsanak a számlálásra.

Szerintem nem fogunk unatkozni, október 15-ig sem :)!


A fizetést a tájékoztatón elmondják, illetve megnézheted a www.nepszamlalas.hu oldalon, itt a jobb menüsorban, a Számlálóbiztosok-ra katt, és alul kereseti lehetőségek.

Különbség van; 1. Budapesten, megyei jogú város és külterület több a kereset,

2. egyéb települések, itt kicsit kevesebb.

Nekem szerencsém (bár nem biztos, ha nagyon esős idő lesz) van, mert külterületen lakom és itt is kell számolnom.

Jót nevettem magamban, mert a mi utcánkat ugyan feltüntették a listámon, de 0 lakást és főt kell megszámolnom, holott 5 ház épült az elmúlt 5 évben és lakunk is jó páran. Na, majd felveszem a címlistára. A címjegyzékemben 113 ingatlan szerepel, de mivel fejlődő terület, szerintem több lesz.

42. f8db0709b8 (válaszként erre: 41. - Csera)
2011. szept. 4. 15:29

ezt nem tudom,holnap megmondom hogy megy itt.

Viszont okt 16 án kezdődik a dolog,mert előtte neten kilehet tölteni és a biztosok csak oda mennek,ahol neten nem töltötték ki.

Kérdésem viszont az lenne,ha a végleges eredmény csak jövő év végére várható,aktuálisak lesznek e még a számok?


na és a fizetés?sehol nem találni semmit.

41. csera (válaszként erre: 40. - F8db0709b8)
2011. szept. 4. 15:23

Aznap lesz az oktatás, amikor megkapjátok a csomagot?

Mi megkaptuk a csomagot, a körzetbeosztást (utcanevek, házszámok, számolandó lakásszám) és van 2 hetünk, hogy az oktatásra már legyen fogalmunk a dolgokról. 13-án délelőtt, kb. 5 órás lesz az oktatás és délután vizsga! Na, itt dől el minden!

A tartalékosok, kapnak pénzt az oktatáson való részvételért.

2011. szept. 4. 12:46
Nekünk hétfőn kell menni valami csomagot átvenni az okmányirodába,és kezdődik az oktatás...ez mailben jött csütörtökön.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook