Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem vagyok egy nagy nő! :( fórum

Nem vagyok egy nagy nő! :( (beszélgetős fórum)


1 2
6. d6fd5940b1 (válaszként erre: 1. - 5f176db420)
2012. szept. 1. 15:15

elolvastam teljesen...

iylen téren én sem vagyok jó, nyugi :)

de ha szeretni tudsz,tiszta szívből,az már fél siker!

nem kell összetörnöd magad,hogy olyan légy mint az ex, vagy bárki más, mert te nem vagy olyan! és kész!

ezt el kell fogadnia a pasinak,aki veled van :)

örüljön hogy szereted!

biztos van,amit ő sem tesz meg,pedig exed megtette.. de nm kérheted tőle, hisz ő nem ő.. na ugyanez érvényes forítva is :)

2012. szept. 1. 15:12

Én sem vagyok nagy... 158 centi ;) ez van, ezt dobta a gép :D

az, hogy mekkora és milyen nő vagy,az rajtad múlik! ha eleve így vlekedsz magadról,nem is lesz jobb..annó én is csendes voltam, és nyuszi...

aztán jött 1 változás(igazából 1 film,aminek a szereplője olyan mint én/akkor még nem tudtam,hogy van ez a belső énem/, jó lelkű,de életvidám,mindenki szerette, pedig lökött a csaj,nem kicsit) és akkor jöttem rá,hogy minek rejtsem el azt aki igazából vagyok? ha én egyszer szeretek jó kedvű és lökött lenni, mások kedvéért nem fogom vissza magam..aki akar,az elfogad így,aki nem, az tehet egy szívességet..

azóta vagyok olyan,amilyen igazából vagyok..kitört a belső énem :)

4. noozimanoo (válaszként erre: 1. - 5f176db420)
2012. szept. 1. 15:11

Pörgök... Vannak elképzeléseim, céljaim, amikért küzdök. Megoldom a váratlan helyzeteket is.

De hogy mi kell a pasiknak? Gőzöm sincs... Illetve egyet tudok, csak azt tőlem egy se várja.

Semmivel se jobb nekem így, mintha csendesebb lennék... Sőt! Talán akkor nem itt tartanék, ahol...

2012. szept. 1. 15:08

Nem vagyunk egyformák!



Ezen ne rágódj!


Mért lennél átlag alatti???


Csak ha ezt elhiszed magadról.

2012. szept. 1. 15:07

Pl a mostani párom exe még a naptárjába is beírt dolgokat, h a párom ne felejtse el.

Én miért nem vagyok ilyen törődő? Nekem miért nem jut az eszembe?

2012. szept. 1. 15:06

Mindenhol azt látom, hogy határozottak a nők, saját magukkal is rendbe és tisztában vannak és "tökéletesen" tudják mi kell egy férfinek.

Mindent oda tudnak adni, mindent elintézni. Életvidámak, pörgősek, "mindenre van megoldésom" típusok.

Nem nagyképűségből, de sok udvarlóm van/volt nem egy olyan vagyok akit nem vesznek észre és van mikor kimondottan jókedvű vagyok.

De én nem tudok egy férfival így bánni én "nem tudom mi kell neki", nem vagyok tele vitalitással. Csak csendben tudom szeretni, csak sodródni az árral és nagyon kevésnek érzem magam az ilyen nőkhöz képest. Annyira szeretnék én is ilyen lenni, de mit tegyek, ha csendesebb típus vagyok. Minden férfi ilyen "nagytudású" nőre vágyik? Vagy én ezért egy átlag alatti vagyok?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook