Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem úgy, ahogy terveztük, de szebb élmény, mint remélhettük! fórum

Nem úgy, ahogy terveztük, de szebb élmény, mint remélhettük! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nem úgy, ahogy terveztük, de szebb élmény, mint remélhettük!

2014. jún. 30. 23:45
Gratulálok a Kislányodhoz!!!Nagyon hasonló a szüléstörténetünk,csak sajna én 32 óra vajudás után kerültem műtőbe :(
22. littlediamond (válaszként erre: 20. - Ditti20)
2014. márc. 30. 13:33
Köszönöm!
2014. márc. 30. 11:26
Nagyon megható és szép történet! Sok boldogságot kívánok!
20. Ditti20 (válaszként erre: 19. - Littlediamond)
2014. márc. 29. 20:22
Hajrá! Sok szépet és örömöt kívánok!
19. littlediamond (válaszként erre: 1. - Ditti20)
2014. márc. 27. 17:38
Most találkoztam leveleddel, hol mosolyogva hol könnyes szemmel olvastam. De egy biztos...nagyon sok erőt adtál, mert én még szülés előtt állok. Köszönöm!!! Június 02-re vagyunk kiírva, mi is kislányt várunk, nekem az első. Gratulálok Nektek, és sok örömöt és egészséget kívánok!!! :-)
18. miluss
2014. márc. 25. 10:45

Csodálatos a történetetek!:)

Nekünk 3 hónapja született meg a kislányunk, természetes úton, és nincs olyan nap, mikor ne jutna eszembe ez a nagy kaland!

A fájdalom elmondhatatlan, de az egész mégis katartikus:)!

2014. márc. 25. 09:23
Gratulálok a kislányodhoz, gyönyörű! Végig libabőrös voltam, ahogyan olvastalak. Egy valami jutott eszembe: végig azt írtad, apa egy hős. Lehet, de tudd: te még nagyobb hős vagy! 10 óra vajúdás után császár, mégse beszélsz fájdalomról. Valóban katarzis a szülés, és a te történetedet olvasva döbbenek rá, mekkora szerencsém volt (előtted szültem 3 hónappal... és igen villámszülő voltam: 5 óra nem vészes vajúdás után megszültem). Szóval minden tiszteletem a tied!
16. sookye
2014. márc. 24. 16:18

Csodálatosan írtál!

Azt hiszem, ennél szebb császárral végződő szüléstörténetet még nem olvastam!

Remélem, a továbbiakban is komplikációmentesen alakult az életetek, és legközelebb is félelem nélkül indulsz neki a vajúdásnak, szülésnek!

Várlak szeretettel a klubomban (interaktivitásom alatt megtalálod ;)!

2014. márc. 21. 07:30
Megható történet,de a fele részét átélted,mert vajúdtál és melletted volt a Párod.Lesz alkalmad még szülni,úgy ahogy a többi anyuka és azt soha nem felejted el,hogy milyen,amikor mind a ketten akarjátok a kicsikéd és te is,hogy lássátok egymást,mert amíg benned nőtt, addig csak éreztétek egymást.Meglátni a kis csodát,ami benned nőtt gyarapodott az felejthetetlen érzést vált ki benned.Nagyon sok boldogságot,egészséget,örömet az életetekben:))
2014. márc. 21. 06:51
Köszönöm szépen a dicséreteket! Az. hogy a vége szépen sírós lett, nem az én érdemem, aki leírtam, hanem azoké, akik a sztorit alakították :D kistesó....kistesó..... egyszer igen :)
13. reva81
2014. márc. 20. 14:23

Gyönyörű cikk ! Sírtam és nevettem a soraidon! :) Isten hozta a nagyvilágban Abigél babátokat, sok boldogságot Nektek!

16 h.km. :)

2014. márc. 20. 13:11

:)))))


Sirtam es nevettem. Koszonom :)

Boldogsagot!

2014. márc. 20. 12:47
2014. márc. 20. 12:34

szép történet, meghatódtam. remélem, az én szülésem is szép lesz...(ma vagyok 36+0)

sok boldogságot nektek!!

2014. márc. 20. 11:53
Szeretettel gratulálok:)))
2014. márc. 20. 11:41

Szép, szép, csak ne maradjatok egymásnak Anya és Apa!

Egyébként pedig ketten is idézlek: "Család" voltatok.

2014. márc. 20. 11:21
Hát megkönnyeztelek! Gratulálok! Csodaszép a kislányotok, és kívánom neked, hogy átélhesd te is a természetes szülés csodáját!
2014. márc. 20. 11:14
Gyönyörű a babád:)
2014. márc. 20. 11:06
GRT!!!A szülés maga az ÉLET!!és Te ezt már tudod !
2014. márc. 20. 10:58

Szép történet volt! És teljesen igaz, amit a szülésznőd a császárról mondott, de azért drukkolok érted, hogy legközelebb átélhesd a természetes szülést, és mindazt, amit ezzel együtt szerettetek volna. Szerencsére ez manapság teljesen lehetséges.

És gratulálok a kislányodhoz!

2014. márc. 20. 10:08

Nagyon szép a történeted, és gratulálok a csodaszép kislányotokhoz!

Ezek szerint lesz kistesó? :)

2. 29
2014. márc. 20. 10:05
Nagyon szépen leírtad:) Jó volt olvasni:)
2014. márc. 20. 09:36
A kórházat elhagyva sírtam... hogy miért? A szomorúságtól, hogy sokára lesz még ilyenben részem. 6 hónap telt el, most elmesélem, hogy született meg Kislányunk és vele együtt Anya és Apa! Egy kezemen meg tudom számolni, mi volt a kellemetlen élmény és a világ összes keze sem elég, hogy meg tudjam számolni, mennyi jó volt 13 óra alatt. Család lettünk!

Ugrás a teljes írásra: Nem úgy, ahogy terveztük, de szebb élmény, mint remélhettük!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook