Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom, mit tegyek? fórum

Nem tudom, mit tegyek? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nem tudom, mit tegyek?

1 2 3
37. k.tünde78 (válaszként erre: 36. - C2865910fc)
2010. febr. 12. 17:44

persze,hogy lehet miután jól átrágjátok magatokat rajta és újlappal kezdtek.

Egyébként arra nem is gondoltál,hogy esetleg eleve volt valami problémája amiről Te még nem tudtál,s mielőtt elmondhatta volna Te lerohantad ezzel az egész gyanusítgatással???Ha rossz passzban volt érthető,hogy így reagált.

2010. febr. 12. 17:36
nem értem amugy h miért váltotta ki ennyire belőle amit csináltam..h ilyen reakciót váltott ki..mert egyébként annyira boldogok voltunk mindketten h jobbat elsem tudok képzelni..midnig várt rám ha kellett,meglepiket hozott,rajzolt nekem ,hívott,ha késett midnig telefonált..mindent bizoynitott ezért mindig biztam benne és csodás volt együtt lenni is8abban az értelemben is)..szerintetek ezek után lehet még ugyanolyan ha változok ???
35. 7c1de072c3 (válaszként erre: 33. - C2865910fc)
2010. febr. 12. 17:05
ja, hogy ja...Ezt nagyon meg kell tanulnod visszafognod, mert marha sok bajod lesz az életben. Tudom, mert ezen én már túl vagyok. Sajnos, ahogy olvasom, ebben az okostojásban emberedre találtál, 3szorosan adja vissza, amit te beolvasol. Na ennyire esik szarul a környezetednek, mikor te szájalsz. Fáj? Nekik is! Azt írtad, pár percen belül megbánod, ha szájalsz. Próbáld meg megfordítani: számolj el 20-ig, mielött kinyitod a szád. És használd az eszed, vágj vissza a saját fegyverével. Hozzád vág dolgokat, amiket igazságtalannak érzel, kérdezz vissza, akkor miért tette? Ha elég magabiztosan és kitaróan csinálod, elöbb utóbb tudni fogja, hogy nem te vagy az, akit hülyére lehet venni
34. k.tünde78 (válaszként erre: 33. - C2865910fc)
2010. febr. 12. 17:03
hát Te is jócskán dúrva voltál vele,ezek után kár szelídszót várni .Ha engem sérteget a párom Én is hasonló dúrvaságokat vágok a fejéhez.Tudod ha adok, akkor kapok is,
2010. febr. 12. 16:55
nagyon hirtelen vagyok,ami a szivemen a számom és nem ez votl az elsö eset h hirtelen voltam vele..szóval itt nekem is kell változnom..de ö holtig bizonygatta h csak én vok hibás..ha dühös vagyok akkor meggondolatlanul csunyát mondok és neki ugrok a másiknak amit pár percen belül megbánok..de akkor már késő..akkor már ő kezd el oltani..jelenesetben nagyon durván.
32. 7c1de072c3 (válaszként erre: 30. - C2865910fc)
2010. febr. 12. 16:46
Én azért megkérdezném töle, hogy ha utál, miért akarja ujrakezdeni? Jó neki egy kurvával? Hisz ö mondta, hogy az vagy...mindenesetre neked nem jó egy f-szal, szóval inkább menjen vissza oda, ahol 9 hónapig nem fizetett kvártéjt. Én ezt tenném a helyedben, persze nem lehet ilyenkor okosnak lenni...de te mindenkivel ilyen rútul beszélsz?
31. k.tünde78 (válaszként erre: 30. - C2865910fc)
2010. febr. 12. 14:58
Az összes pasi ráolvassa a nő fejére egy nagyobb veszekedés esetén,hogy miket megnem tett és adott a nőnek.
2010. febr. 12. 14:21
Igen,nagyon jól tudom hogy én vagyok a hibás.Az a helyzet,hogy nagyon feszült is vagyok,mert most érettségizem és nyelvvizsgázom,a szüleim pedig alapbol a kapcsolat ellen vannaka tanulás miatt.Amikor ráfogtam már megbántam de késő volt.ezekután ikáá csendbe maradtam és már csak orditott velem és nagyon sértöeket mondott rám..Hogy az anyjáék utálnak,paranoiás vok és h szánalmas vagyok mint egy f@sz.és h hidegen hagyom,utál már és hogy egy hazug dög vagyok és menjek a picsába..és fájt h megse szólaltam és a fejemre olvasta hogy ő mit megnem tesz értem én meg fele annyit.egyébként amikor veszkedünk nagyon önző...csak azt hajtogatta végig h mindeért én vagyok a hibás ő pedig semmiért.a végn vágtam vissza már mert nem birtam ..akkor modntam neki hogy hülye f@sz és h h lehet ilyen..és akkor mondta h én pedig hülye kurva..nem tudom érdemes e ujra kezdeni?ő mondta h szeretné,de félek nem lenne már olyan csodás mint eddig,mert felmelegítve csak a káposzta jó,(igaz 2napja történt)nem egy kapcsolat,és a szülei sem fogadnának már el..én pedig ajándékot nem fogadnék már el tőle mert félnék hogy visszaél vele és ráolvassa a fejemre:S
2010. febr. 12. 13:47
Ha két ember nem tud kultúráltan,illedelmesen, szépen beszélni egymással, akkor baj van... Talán először el kellene ötvenig számolni és utána megszólalni! Sajnos manapság ez szinte általános. Személy szerint én nem tűröm!! Az órámon bünti van belőle mindig!! Úgy szoktam mondani, hogy hasmenése van, csak a száján jön ki... Tiszteljük meg a másikat és önmagunkat is!!
28. 7c1de072c3 (válaszként erre: 26. - C2865910fc)
2010. febr. 12. 13:39
?????? Nemár kislány! IQ hiányért mit vársz cserébe? Ha bunkó vagy, ö is az lesz...(mellesleg, ha én szeretek valakit, nem mondom neki, hogy f-sz, meg lehányom stb...se viccböl, se komolyan...), bár csak 7 év van köztünk, de nem nagyon tudom hova tenni az efféle kommunikációt...15 évesen ment, a haverokkal poénból...de még akkor sem a pasimnak...ö se mondott ilyet nekem sose (egyik se)...jaj, de öreg vagyok
27. k.tünde78 (válaszként erre: 26. - C2865910fc)
2010. febr. 12. 13:38

Neharagudj,de végig mosolyogtam az egész szitut,pedig tudom,hogy neked ez most véresen komoly dolog,és szenvedsz miatta.

Először is gondold végig,hogy amiket Te vágtál a fejéhez azokat komolyan is gondoltad,vagy csak mérgedben beszéltél össze-vissza.Amennyibn nincs valóságalapja,akkor megkeresheted egy fehérzászlós békekötési szándékkal,ahol megbeszélhetitek,hogy komolyan gondoltátok a kimondott dolgokat vagy csak a harag mondatta veletek.Miután ezt tisztáztátok,eldönthetitek,hogy-hogyan tovább.

Amennyiben komolyan is gondoltad a kimondottakat,akkor hagyd a csudába az egészet és lépj tovább.

A düh nagy úr,és képtelen dolgokat mondat olykor velünk,de ha jól működik egy kapcsolat,akkor tudja mindkét fél,hogy ezek a szavak bár bántóak,de nincs komoly jelentőségük.

Azt azért remélem tudod,hogy ezt most Te szurtad el az emelt hangú gyanusítgatásokkal,így neked kell lépni ,már ha akarsz.Legközelebb inkább kérdezz először,s csak akkor támadj,ha bebizonyosodott a gyanúd.Neharagudj,nem bántani akartalak,de sajna ez a helyzet.

2010. febr. 12. 12:44
sziasztok!szeretném a véleményeteket kérni,mert nem tudok dönteni:( 19 leszek és van egy párom akivel 1éve vagyunk együtt.nagyon szeretjük egymást ,csodásan megvoltunk,egyetértés volt köztünk,ám pár napja csunyán leorditottam öt ugyanunis ráfogtam h ö vett fel álnéven msnre,ezért felhivtam és leorditottam h mi a f-szt képzel magárol h engem szivat és h bassza meg..majd letettem..ö orditva felhívott h mit képzelek amgamrol h gyanusitgatom őt és h menjek a picsába,elege van belölem és h paranoiás vok,és h engem sose fog senki szeretni már,mert engem nem lehet elviselni.a legbántóbb pedig az volt h viszamondta h miket meg nem tett értem és h mennyi pénzt költött rám..mondtam neki erre hogy jobb pasit is talánék mint ö és fogok is.erre azt reagálta h tönkreteszi akkor bosszubol a másik kapcsoaltomat..én ezeken csak gyunyosan röhögtem és flegma voltam vele..aztán abbahagytuk a bszlgetést mert már elgem volt..másnapo felhivott h beszéljük meg..modntma haggyuk leszarom a kapcsoaltunkat..és erre azt felelte h hidegen hagyom őt,és h sose fogok önálló lenni,csak a szám nagy és hülye vagyok..akkor én pedig visszavlaszoltam h mekkora egy hüe f-sz h elötte nap felhozta h mennyi pénzt költ rám?és utáan rávágte h én meg hüe kurva vok..szörnyen esett tőle..tudom hibás vagyok, és csak vissza kontrázott de azért ilyet?utáan mdontam h undorodok töle és legszivesebben leháynnám ö pedig modnt ah nehogy meglásson ma mert összehány..ezekután nemis kerestem,szakitottam vele..ezért nem értem h ez a veszkedés h történhetett meg hisz ellötte sosem volt ilyen..ezért nem tudom h döntsek?ő vissz akar kapni de én nemtudok dönteni mert szeretem,de nem akarom magmat megalázni se h ezekután visszamenjek hozzá!szerintetek?
25. k.tünde78 (válaszként erre: 19. - Sly001)
2010. febr. 12. 11:39

Hmmmm,nálunk is 13,5 év van köztünk,még sincsenek generációs gondok.Egyidős korú párok is éreznek sokszor hasonló képp amit Te leírtál,s úgy érzik elrepült a fiatalságuk a párjuk miatt.

Szóvl szerintem ez bukta mindegyik kapcsolatban benne lehet ha az nem működik.

24. csicc
2010. febr. 12. 09:31

A szüleim házasságával ugyanez volt a probléma, édesanyán nem veszekedett, inkább mindig nyelt egyet, míg apu kiadta magából, ami bántotta... Hosszú távon neked sem lesz ez jó, hogy magadba fojtod, titokban sírsz... Ők 28 év után váltak el, nektek még bőven van időtök ezt helyrehozni, és tegyétek is azt, ha igazán fontosak vagytok egymás számára. Nem hiszem, hogy a párod ne segítene ezt valahogy megoldani neked, hiszen (ahogy írtad) nem kevés nehéz pillanatban állt már melletted.


Szóval tényleg, beszéljétek meg, és sok sikert!

2010. febr. 12. 09:10
Nincs itt olyan nagy gond,szerintem sokan örülnének ha csak ennyi gondjuk lenne.Beszéld meg vele.Ezért ne hagyd ott!
2010. febr. 12. 08:43
Szerintem mindenképp beszélj meg vele mindig mindent!!! Nem jó ha magadba fojtod!!!! Te is mond ki ami téged zavar, vagy nem esik jól!! :)
21. Nyerő
2010. febr. 12. 08:31
Nagyon fontos, hogy megbeszéld vele ami bánt másképp nem fog müködni. Lehet azért érzed, hogy egy kicsit más mert ha fontos vagy neki ( a cikkből az jött le, hogy igen ) biztosan érzi ő is a te tépelődésedet. Nem biztos, hogy le kell monndanod a gyerekről csak őszintén beszélni kell az érzéseidről mikor elkezdtetek járni tudta ő is, hogy fiatal vagy és még biztosan akarsz gyereket ezzel neki is szembe kell nézznie. Tetszik vagy nem. Légy bátor és merj az érzéseidről beszélni mert így te fogsz eltávolodni tőle a nyomasztó kérdések miatt. Ne hagyd. Sok sikert hozzá!
20. süße
2010. febr. 11. 21:56

Hát most nehéz jó tanácsot adni.Amikor az ember szerelmes nehezen tud helyes döntést hozni.

Az én szüleim 12 év korkülönbséggel éltek le 4o évet. Abba kellene belegondolnod,hogy az nem az életet és a boldogságot jelenti,hogy téged vacsival vár ,meg a tenyerén hordoz.A fontos az ,hogy ha ott van veled ,ránézel és egyszerűen csak szereted.Szereted azt hogy ott van,szereted azt hogy van neked,azt hogy hozzád jön haza,és hogy a te füledbe szuszog éjjelente (rossz esetben horkol)......stb.Ha most szülsz neki egy gyereket,és a kapcsolatotok tönkre megy,egyedül maradsz egy gyerekkel,nem azt mondom,hogy lehetetlen egy nőnek egyedül nevelni egy gyereket ,de ki......t nehéz. Én 2 évig voltam ebben a helyzetben,mikor is rátaláltam az igaz szerelemre.Mi is szoktunk civakodni,de megbeszéljük és túllépünk rajta.Tudni kell beszélgetni és megbeszélni. Ne azért akarjál szülni mert te gyereket akarsz,szülj azért mert nagyon boldog vagy és imádod azt aki azzá tesz.Csak igy lehet a gyermeked is igazán boldog.Fiatal vagy még ráérsz dönteni,ne az ő akarata szabja meg hogy te mikor vállalj gyereket.Kit érdekel hogy ő hány éves.Itt nem csak róla van szó.

Kívánok neked elég erőt ahhoz,hogy helyesen döntsél,én megtettem ezt a lépést de egy kicsit későn.A gyerekem most utazgat az anyja és az apja között.Jó vagy nem,ő már ebben nő fel,ne akard te is ezt.

Légy okosabb mint mi,akik elkéstünk a helyes döntéssel...

19. Sly001
2010. febr. 11. 21:38
Nem tudom olvastátok-e az előzményeket,de köztük 15 év a korkülönbség.Ez már egy generációnyi szakadék,amit nem lesz könnyű áthidalni gondok nélkül.Neki még buliznia kellene,nem pótanyukát játsszani meg gyorsan szülni.Ez nem ideális kapcsolat,akárhogy is szépítjük.Ezért vannak a gondok a családban is a szülőkkel.Én sem örülnék ha az egyetlen szeretett lánykám kétgyermekes idős pasival kezdene.De ez az én véleményem,nem kell egyetérteni velem.Csak nehogy arra eszmélj egy napon,hogy elment a semmibe a fiatalságod,és nem volt értelme.Ott állsz majd 25 évesen egy 40 éves pasi mellett,és nem tudod,mit keresel ott.
2010. febr. 11. 21:15
Szia! Nekem az a véleményem, hogy ez a pasi valóban a tenyerén hord, becsüld meg, mert nem szoktak ilyenek csak úgy teremni. Viszont ö is, mint te, vagy én, vagy bárki, szóból ért. Ha nem mondod, mi bánt, nem fogja kitalálni, és ö azt hiszi, minden rendben van. Aztán ha kiborulsz, szerencsétlen nem fogja érteni, mi lelt. Ne csessz ki se magaddal, se vele. Kell, hogy összeugorjatok néha, hisz két különbözö ember él egy életet. Törvényszerü, hogy nem mindenben egy az izlésetek! De ha nem értetek egyet, még nem döl össze a világ (ha mégis, akkor meg azért nem éri meg a hallgatást). Csak fel a fejjel. A gyerekkel kapcsolatban szerintem meg kell beszélni vele, mit szól hozzá, hiszen 40 évesen sem marad le mindenröl (az én családomban van, aki 56 évesen vállalt gyereket. Nagyon boldogok, az apuka életerös és a nagypapával egyidös:-))) Ügyesen, állj a sarkadra! Ne feledd, egy kapcsolat (nem kifejezetten pár-mindenféle emberi kapcsolatra gondolok) sem ér meg annyit, hogy a mélyére ásd magad, és alárendelt légy! Minden kapcsolt egy MELLÉrendelt viszony! Kitartást, és nagyon örülj, hogy egy ilyen pasival hozott össze az ég, szerintem óvd ezt a kapcsolatot!
17. dyoo
2010. febr. 11. 19:59
SZIA.Ha azt akarod,hogy megértsenek,muszály kimondanod a gondolataidat,ki kell állnod magadért,különben nem fog menni .
2010. febr. 11. 18:43
Szia én teljesen egyet értek Hellcattal és azokkal akik azt mondják ne lépj ki a kapcsolatból! igenis a beszéd az nagyon sokmindent megold beszéljétek meg a dolgokat mert csak úgy tudjátok megoldani közösen! Egy kapcsolat két emberről szól nálatok már bővült a család is úgyhogy muszáj megbeszélnetek és ne félj ha tényleg szeret megért és tudtok ketten változtani!
2010. febr. 11. 18:01
Szerintem meg nem kell mindképp mást keresnie.Nekem az jött le, hogy a párja a tenyerén hordozza őt.Szerintem meg nem elképzelhetetlen, hogy legyen közös gyermek, és attól, hogy a párjának van 2, attól még ugyan úgy örülne egy 3-nak is...mivel az is az övé lenne, ráadásul az első közös.Szóval szerintem lehetne erről beszélni, meg a másik, hogy kicsit felpezsdíteni a kapcsolatot és máris jobb minden.Persze nem mondom, hohy igazam van és jó lesz minden, de szerintem itt még nincs veszve semmi.:) remélem sikerül megoldani a helyzetet.
14. Fiatal nő (válaszként erre: 13. - K.tünde78)
2010. febr. 11. 18:00
Egyetértek veled!
2010. febr. 11. 17:49

Szia Kedves dori-miki!

gy látom izz szinte mindenki leakar beszélni erről a kapcsolatról,így hát Én is elmondom a rálátásom.

Azt gondolom,hogy a kapcsolatotokkal semmi gond,nagyon jól kiegészítitek egymást és Ő tényleg nagyon szeret,hisz meglep és kedveskedik neked.

A probléma veled van.Valószínű a szüleid kapcsolata is azért működött mert kimerték mondani amit gondoltak ami fájt nekik.Olyan egészséges kapcsolat nincs ahol nincs vita vagy hangos szó,hisz a gőzt olykor muszály kiengedni,és ez nem jelenti azt,hogy akkor most vita után pukkadás van.Mindenképp mond el neki,hogy Te eddig azért nem szoltál mert kerülted a vitát,viszont ettől szorongsz,hogy nem mered kimondani a dolgokat s olykor olykor még a sírás is elkap.Szeretnéd ha változtatnátok ezen,még pedig úgy ,hogy mindenki kimondja amit gondol ,még akkor is ha az esetleg eltérő vélemény.Beszéld meg vele hogy a viták 10 percesek s aztán mintha mi sem történt volna minden megy tovább vita nélkül szeretben.Nálunk ez jól bevált(13 év kor különbség).Jól összeveszünk,miután kitomboltuk magunkat,mintha misem történt volna minden megy tovább a normális uton.Muszály így tenni ,mert ha elfolytod az érzéseid a végén abba roppansz bele.Abba hogy nyelsz-nyelsz s a végén felszaporodik,mert ugyebár csak Te kapsz fájdalmat és vissza nem adsz belőle,tehát egyoldalú a dolog,s a végén beleroppansz.

Az előző kapcsolatomban Én is csak nyeltem s a végén idegösszeroppanással feküdtem a pszichiátrián.A jelen életem értelmével 8 éve gyűrjük egymást,s ez a módszer jól bevált(persze Én megmondtam,hogy ez így lesz mert nem akarok újra kibukni,kértem hogy Ő is tegyen ugyan így)nincsenek idegi gondok,összeröffenünk és leis zártuk ezzel az ügyet,többet nem hozzuk fel,mert értelme nincs a múltat feszigetni.

Gyerektémában meg annyit,hogy neaggódj ha 40 éves kora után jön esetleg össze a bébi akkor is örülni fog neki,ez most csak egy duma.Ha most akarja később is akarni fogja.

2010. febr. 11. 17:26
Lemondanál arról, hogy valaha is saját gyermeked legyen egy férfi kedvéért? Elég önző , ha ezt kéri tőled. Ha mellette maradsz sose fogod ezt megbocsájtani neki. Az idő múlásásval a kapcsolatotokat is megmérgezi a boldogtaLANSÁGOD. tÉNYLEG ILYEN ÉLETRE VÁGYSZ????????
11. nono72
2010. febr. 11. 16:33

Szerintem mindenképpen át kellene gondolnod:-Biztos hogy ilyen életet akarsz magadnak?

-Biztos nem fogod később megbánni hogy nem szűltél gyereket?

Lehet ha bátrabb lennél boldogabb életed lehetne?

Persze én nem mindenáron leakarlak beszélni de úgy érzem Te nem vagy boldog csak annak gondolod magad.

Az én 1.férjem is 16 évvel öregebb volt nálam.2 közös gyerkőcünk is lett-mai napig velem vannak-12 év házasság után jöttem rá :boldogtalan a házasságom.Mertem lépni.

Ma már megint férjnél vagyok van egy 2 hónapos kislányunk.3 éve vagyunk együtt és ma már tudom mi az igazi boldog házasság!!!!!!!!!

Minden jót neked!

10. 3bc5b5c25c (válaszként erre: 9. - Aidi)
2010. febr. 11. 16:30
igazad van!!!gyerek az fontos!
9. aidi
2010. febr. 11. 16:28
A gyermek egy fontos dolog egy nő életében, ha ő nem szeretne, akkor el kell gondolkozni azon, hogy megéri-e neked miatta megfosztani magad egy gyermektől? Mert később, ha megbánod, már nem tudsz mit tenni.
2010. febr. 11. 16:26
Végül is feleségül vett? Mert ez nem egyértelmű.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook