Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom, mit tegyek? fórum

Nem tudom, mit tegyek? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nem tudom, mit tegyek?

1 2 3
2010. febr. 11. 16:17
Elnézést,valamit félreértettem.Ti nevelitek akkor a gyermekét is közösen?
2010. febr. 11. 16:14
Hát nehéz helyzet,az biztos.Én a helyedben keresnék egy fiatalabbat,akinek még nincs gyermeke,és te lennél az első nő,aki majd megajándékoznád egy picivel,ha eljön az ideje.Neki már nem lesz életreszóló élmény,ha gyermeket szülsz neki.Ráadásul sürget is,de te még nagyon ráérnél a gyermekvállalásra.És egyáltalán milyen dolog volt tőle,hogy elhagyta a két gyermekét,és egy 17 éves kiskorúval kezdett ki?Ne haragudj,nem téged akarlak megbántani.Csak elgondolkodtató a helyzet.
2010. febr. 11. 16:13

Belle Morte-val értek egyet.


Szerintem is el kell mondanod ,neki, ha valami nem tetszik. Fontos, hogy megtudjál nyílni, Én is ilyen voltam korábban, mint Te. Korábbi kapcsolataimban folyton csak nyeltem-nyeltem, aztán persze eljött az utolsó csepp, és véget vetettem a kapcsolatnak. A férjemmel azért vagyunk még mindig együtt, mert el tudom neki mondani, ha valami nem esik jól. Szerintem ez nagyon fontos.

2010. febr. 11. 16:10
Nem a sírás a megoldás és a csendben tűrés. Beszéljétek meg, 5 év alatt már megérett a kapcsolatotok arra, hogy igenis merd vállalni az érzéseidet és tolerálja a dolgaidat, ahogyan te is az övét. Hiszem, hogy békésen is meg tudjátok oldani, és sok sikert kívánok hozzá.
2010. febr. 11. 16:07
És honnan tudod hogy nem tudsz magadnak elképzelni nála jobbat?Próbáltad valaha is?
2010. febr. 11. 16:07
Szerintem ha már úgy érzed hogy nem kapsz teljes figyelmet inkább válts!Nem jó sokáig húzni az ilyet!
2010. febr. 11. 16:03
22 éves vagyok, 2009 novemberében volt az ötéves évfordulónk a párommal. Mostanában bizonytalan vagyok az egész életemmel kapcsolatosan. Imádjuk egymást a párommal, de valahogy úgy érzem, vannak dolgok, amiket senkivel nem tudok megbeszélni!

Ugrás a teljes írásra: Nem tudom, mit tegyek?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook