Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom, hogy mit tegyek! Akar valami komolyat tőlem, vagy sem? Légyszi segítsetek! fórum

Nem tudom, hogy mit tegyek! Akar valami komolyat tőlem, vagy sem? Légyszi segítsetek! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. febr. 20. 09:19
Szerintem ha valaki az első 3 hétben nem akar megcsókolni, meg ilyenek, meg beparázik azon, hogy találkozott a szüleiddel nem akar semmit, sőt gyerekes. Én nem tudom milyen komoly kapcsolata lehetett...De iigy távolállóként nem tudjuk átérezni a dolgot, lehet oda van érted, csak ezt jól titkolja.
35. Sirga
2009. febr. 20. 09:10

Szia Mylair10!

Szerintem se volt bunkóság a viselkedése. Tisztázta, hogy rosszkedve van - a jókedvet pedig nem lehet erőltetni! Kicsit könnyebben kéne felfognod a dolgot! Rossz kedve van, ennyi. Azt is megértem, ha korainak tartja a szüleid megismerését: esetleg azt hiheti, máris az esküvőt tervezed.(Bocs a határozott megfogalmazásért, azért így írtam, mert a pasik megijednek, ha azt látják, a barátnőnek hamarabb eszébe jut komolyabbra fordítani a kapcsolatot, mint nekik.)3 hete vagytok együtt, ez nem nagy idő. Türelem! Hozzá is, Magadhoz is. :)

34. Fiatal nő (válaszként erre: 30. - L.Niki18)
2009. febr. 20. 08:30

Ez az. Honnan tudjátok, hogy ez a srác nem pont ilyen és csak ki akarja használni? :-P

Én ha vacak kedvem van, akkor attól még tudok törődni a másikkal. Ez tévhit. Az már a törődés jele, ha közöljük, hogy most ne, nem érzem jól magam, rossz napom van, ez van, az van. Ha nem mondunk semmit, na az a nem törődés...

Vannak emberek, akik ha nem érzik jól magukat, csak idegesíti őket a "szeretgetés", és csak idegesebbek lesznek tőle. :-))))

33. myliar10 (válaszként erre: 30. - L.Niki18)
2009. febr. 20. 08:30
Én is így gondolom.Azért mert nem volt jó kedve azért nem kell a másik kedvét is elrontani.Szerintem...
2009. febr. 20. 08:28
Ja és pláne egy friss kapcsolatnál nehogy már akármilyen szar kedvem van, ne akarjam megcsókolni azt az embert akivel együtt vagyok! Ugyanmár! Egy friss kapcsolatnál? Az is más ha már pl. 1 éve vagytok együtt...
31. Myrthil (válaszként erre: 27. - Fiatal nő)
2009. febr. 20. 08:28

Nálunk a párom ilyen. Először rosszul esett, aztán rájöttem, hogy ő ilyen. Ha rossz kedve van, akkor csak úgy, és babusgatásra vágyik. :)

Még szerencse, hogy általában jó kedvű :D

30. L.Niki18 (válaszként erre: 27. - Fiatal nő)
2009. febr. 20. 08:27
DE nem mindenki egyforma! De szerintem attól, hogy valakinek rossz kedve van attól nem kell a másikkal úgymond nem törődni!
2009. febr. 20. 08:27
Nálunk a páromnak akkor volt rossz kedve, ha úgy érezte, előtte nap kicsit jobban erőltette a dolgot, mint ahogy illet volna, mert fél, hogy elijeszt vele :D
28. danama
2009. febr. 20. 08:26
Az idő mindent eldönt
27. Fiatal nő (válaszként erre: 26. - L.Niki18)
2009. febr. 20. 08:25
Amikor én vagyok szarul, nekem sincs kedvem "édelegni". Ilyenkor szememre is vetik, de a párom már megszokta, hogy ilyen vagyok...
2009. febr. 20. 08:25
Nekem amikor a páromnak rossz kedve volt (tényleg volt rá oka de ez mindegy) és akkor még friss volt a kapcsolatunk és még nem voltunk mi sem "úgy" együtt. De a csók vagy ölelés sosem maradt el akármilyen rossz kedvünk volt. Ez egy hülye kifogás szerintem! Ehhez nem kell nagy "ész"! :-)
2009. febr. 20. 08:23
Még mindig kitartok továbbra is a véleményemnél. :-D
2009. febr. 20. 08:23
Nem biztos, hogy nem akar tőle semmit. Egyes férfiak tényleg, ha van valami gondjuk, mindjárt a "kivégzésükre" készülnek. Rossz napja/kedve volt, ennyi. Másokkal is megesik. :-)
23. danama (válaszként erre: 22. - Myliar10)
2009. febr. 20. 08:21
Akkor főleg teperjen :-)
2009. febr. 20. 08:19
nem történt még meg
21. danama (válaszként erre: 13. - Myliar10)
2009. febr. 20. 08:15
És a dolog megtörtént már?
2009. febr. 20. 08:14

Szerintem, ne kérdezz rá, csak figyelj!

Minden mondatára, reakciójára és ha őszinte vagy magadhoz akkor ezt érezni fogod!

Lehet, hogy nincs tisztában az érzéseivel.

Soha nem fogja bevallani neked, hogy hát nem is tudom mit akarok...Ha komolyan gondolja, azért nem fog vallani, mert ilyen rövid idő után nem árulja el neked, hogy beléd zúgott, ha meg csak játszani akar akkor azért nem, mert nem fogja saját magát leleplezni előtted.

Majd idővel kiismered!

2009. febr. 20. 08:13

Maus és bnesaci!

Ugye nem gondoljátok, hogy egy pasi majd elmondja, hogy nem akarok komoly kapcsolatot, csak az ágyba akarlak vinni?


Én azt gondolom, hogy próbáld kicsit lazábban venni a dolgot!

18. Imo (válaszként erre: 14. - ELEN)
2009. febr. 20. 08:12

én is ezt gondolom

nem szabad, hogy egy nő fusson a férfi után, az sosem vezet eredményre

a férfi szeret küzdeni és hagyni is kell őket, mert ha nem megúnják a nőt

2009. febr. 20. 08:12
Én úgy gondolom, hogy ha valaki igazán akar valami komolyat a másiktól akkor nincs zavarba úgymond attól, ha már korán felengeded magadhoz, sőt! Örül neki mivel látja, hogy komoly kapcsolatot szándékaid vannak. Na jó, lehet tényleg ennyire félénk lenne? Ezt nem tudom. A másik. Ez a rosszkedvű duma ez csak egy nagy humbuk volt, kifogás. Szerintem ez a fiú nem igazán akar tőled komoly kapcsolatot vagy valami miatt elbizonytalanodott. Lehet nem is te vagy az esete valami miatt! De mindenekelőtt komolyan beszéld meg vele mert ez senkinek sem jó!
16. Fiatal nő (válaszként erre: 1. - Myliar10)
2009. febr. 20. 08:08

Szia "kortárs"! :-)


Először is, nyugi. Túlliheged a dolgot. A párodnak rossz kedve volt, van ilyen. És a férfiak mások, mint a nők. Emiatt felesleges pánikolni. Hagyd békén, mert ezzel csak azt fogod elérni, hogy megun és keres egy másik lányt, aki sokkal megértőbb és nem problémázik apróságokon.

Ami a barátod és a szüleid találkozását illeti, nos, szerintem sem lett volna feltétlenül sürgős ilyen korán bemutatni. Hiszen ennyi idő alatt - szerintem - még nem forrhat ki egy kapcsolat. 3 hét után még bármi lehet. Én például, akinek szintén a párja az első férfi az életében, szóval hogy én 2 és fél hónap után mutattam be... Nem azért, mert nem gondoltam komolynak, csak előtte nem tartottam annyira ideálisnak a dolgokat... Sőt, még 2,5 hónap után sem teljesen, csak nálunk meg az volt, hogy a párom szeretett volna már ezen túlesni... :-)

15. danama (válaszként erre: 13. - Myliar10)
2009. febr. 20. 08:07

Akkor jó, gondolt rád és kedveskedni akart.

Az én férjemhez is jobb néha nem hozzá szólni, és ő is szokta előre mondani, hogy ne haragudjak de rossz napja volt,

14. ELEN
2009. febr. 20. 08:06

Szerintem ez pont jó időszak arra,hogy egy lány megtanuljon NŐ lenni.

A fiú meg férfi.


Tehát én hagynám,hogy Ő teperjen kicsit.

Ha meg nem......:)

2009. febr. 20. 08:05
Kaptam.Meglepett a kedvenc csokimmal!!
12. danama
2009. febr. 20. 08:03

Én nem jelentkeznék nála a te helyedben, illetve ha megbeszéltetek valamit, persze menj el, de ne küldj rá smst, ne hívd, tudom nehéz, de ha egy pasi igazán akarja a nőt, akkor jelentkezik.

Tudom giccses de valentin napra kaptál valamit?

11. 40163fd81d (válaszként erre: 10. - Myliar10)
2009. febr. 20. 07:59

Vedd lazán ,ne görcsölj rá,csak mert kezded megszeretni!:))

Ha rossz kedve lesz legközelebb bohóckodj inkább ,hogy jobb kedvre derüljön!


Ha nem megy,akkor köszönj el tőle,mert nem akarsz a terhére lenni és találkoztok máskor:))

2009. febr. 20. 07:55
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat!!
9. c4da085f2b (válaszként erre: 1. - Myliar10)
2009. febr. 20. 07:52
szia!Szerintem is beszélj vele!finoman kérdezz rá!Lehet tényleg megijedt egy kicsit a korai bemutatástól....Menjetek el egy kávézóba vagy valahová üljetek be és finoman,emberi hangon kérdezd meg tőle,hogy konkrétan mivolt ez az egész!?És ha te komolyan gondolod ezt a kapcsolatot azt is mond+neki,h így 21-évesen már valami komolyabb kapcsolatra vágysz,és nem akarod,h átverjenek!Ha nem akar ő semmi komolyat,inkább most mondja meg,mint 2-3hónap múlva,amikor már sokkal jobban fáj!!!
8. eb3745168d (válaszként erre: 1. - Myliar10)
2009. febr. 20. 07:52
Szerintem nyugi. Próbálj meg vele beszélni, kérdezz rá hogy most mit is akar? Ennél többet úgysem tehetsz. És ez a legjobb és legbiztosabb mód hogy választ kapjál a kérdésedre!
2009. febr. 20. 07:51
3 hét ismeretség nagyon rövid idő! Egyébként meg a pasik nagy része szerintem nem szereti az érzéseit kimutatni, és azt sem szereti, ha ilyen hamar valaki érzelem-áradatot zúdít rájuk! Annyira az elején vagytok! Ha nehéz is megállnod, te is próbálj meg inkább kicsit távolságtartóbbnak mutatkozni néha, hogy ő se tudjon kiigazodni rajtad és akkor hasonló gondolatok fognak benne elindulni, mint most benned! Ha meg ezek a gondolatok nem indulnak be nála, akkor nem ér az egész semmit és igaza lesz Stacinak...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook