Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom, hogy mit tegyek! Akar valami komolyat tőlem, vagy sem? Légyszi segítsetek! fórum

Nem tudom, hogy mit tegyek! Akar valami komolyat tőlem, vagy sem? Légyszi segítsetek! (beszélgetős fórum)


1 2 3
6. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Myliar10)
2009. febr. 20. 07:50

Miért lett volna bunkóság?

Hisz megmondta már az elején,hogy nincs jó kedve.

2009. febr. 20. 07:46
Próbálj meg egy kicsit közömbös lenni vele, csinálj úgy mintha nem nagyon érdekelne, akkor hátha felkapja a fejét. Szerintem az a baj, hogy nagyon hajtasz rá.
4. 91b7f89e9b (válaszként erre: 1. - Myliar10)
2009. febr. 20. 07:44
Bocsi, de 21 évesen ennyire tapasztalatlan vagy? Na mindegy, szerintem a srácot különösebben nem érdekled, szerintem csak úgy unalomból próbálkozik veled, komolyat nem akar. Szerintem...
3. ELEN
2009. febr. 20. 07:43

Szóból ért az ember,persze,hogy kérdezd meg mi baja van.

De abba azért gondolj bele,ha már most ilyen ha történik valami,nem tetszik neki valami,akkor mi lesz később?

Te mindig idegeskedni fogsz,hogy vajon mi a baja?


Beszélj vele,ő meg beszéljen veled,ez az alap.

Csak nyíltan:)

2. Myrthil (válaszként erre: 1. - Myliar10)
2009. febr. 20. 07:41
Nem lehet, hogy megijdet, amiért máris bemutattad a szüleidnek?
2009. febr. 20. 07:38

Szóval 3 hete ismerem a barátomat,én még tapasztalatlan vagyok(21 éves),de neki már volt komoly kapcsolata is (22 éves).Sok dolga van egyetemre jár,meg utazik állandóan haza van köztünk vagy 140 km-nyi távolság.De minden nap beszélünk telefonon,illetve azért,eddig legalábbis heti 3-4 találkoztunk már személyesen is.Ebben a városban tanul,ahol én élek.Szóval azért tudunk találkozni.Úgy érzem kezd kialakulni valami.Kezdek érezni iránta valamit.De pl.tegnap találkoztunk és nem volt valami jó hangulata,mert az egyetemen is a tanár megszívatta,és talán ezen filózott egész nap.Mondta,hogy ne haragudjak,de most nincs jó kedve.Volt már köztünk csók,meg egy kis nyakrapuszi,ölelgetés.Még meg is masszíroztam.De amikor tegnap találkoztunk,olyan fura volt!!!A kezemet sem fogta meg és csak az arcomra adott 2 puszit.Semmi csók.És mikor elbúcsúztunk akkor sem kaptam csókot,hanem én adtam neki puszit a szájára.És csak annyit mondott,hogy ne haragudjak,de most nincs kedve.Nem értem,hogy miért nincs.Ha nekem rossz lenne a hangulatom,akkor sem bántanám meg ezzel.Ti hogy vagytok ezzel,mit gondoltok erről.Ja és ha még valami fontos lenne,2 napja elhívtam hozzánk a lakásra,ahol már találkozott a szüleimmel is.Tudom,hogy nagyon korai volt.Én sem akartam még,de így alakult,mert mondta,hogy eljön felénk és kint esett a hó,meg iszonyaton hideg volt,így azért hívtam fel,hogy ne kint fagyoskodjunk.És tegnap ezt is említette,hogy olyan furán érezte magát,hogy már volt nálunk,de senki ne harapta le a fejét.Nem is sokat beszélt a szüleimmel,mert velem volt a szobámban.És mégis mondta tegnap,hogy zavarja egy kicsit és ezen is gondolkozott tegnap,hogy ez neki túl korai volt.

Légyszi segítsetek,most mitévő legyek????Akar vajon valamit tőlem vagy sem.Kérdezzek rá esetleg és mondjam azt neki hogy engem ez nagyon bántott hogy még egy csókot sem kaptam tőle.Még én érzem magam kellemetlenül.De szerintem ez akkor is bunkóság volt tőle.Szerintetek?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook