Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem tudom hogy kezeljem, hogy a legjobb barátnőm rengeteg... fórum

Nem tudom hogy kezeljem, hogy a legjobb barátnőm rengeteg... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

25. hottie (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 24. 09:28

Ha megváltozott, és ez így neked annyira zavaró, hogy nem tudod kezelni, akkor lazíts a barátságon, adj időt magadnak, és neki is. Egy megváltozott élethelyzethez ( ha jó, ha rossz), nem igazán könnyű rögtön jól viszonyulni, előfordul, hogy torzítja a személyiséget.

Remélem azért idővel rendeződik a barátságotok!:)

24. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 24. 09:16
Nem kell kezelned a helyzetet, a legjobb barátnőd ugyanaz az ember maradt.
23. Ramcsika (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 19:27
Szívből örülni kellene neki, ha tényleg a legjobb barátnőd!
22. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 18:30
Irigy vagy?
dec. 23. 16:17

én anno le lettem hordva mindenféle szemétnek egy kvázi "rokon" által, mert nem voltam hajlandó kifizetni apósóm urnahelyét, miután lejárt 10 év. Az egy dolog, hogy nem örökölt a párom utána semmit, kapcsolatunk nem volt vele életében, gyakorlatilag csak annyi köze volt hozzá, hogy megcsinálta a gyerekét, de nem ő nevelte fel.

A temetésbe anno beszálltunk, és nagyon rosszul esett neki a közjegyzőnél, hogy a nevén kivül nem örökölt semmit, egy gombot se gyakorlatilag

20. Amaunet (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 15:40

Mindenki abból indul ki amit olvas.


Ha valaki elveszti egy szerettét sokszor megváltozik a viselkedése. Gyászol.

Neked csak türelmesned kell lenned és ha barátja vagy, akkor elfogadni őt most ilyennek.

19. andi6020 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 14:32

"Nem tudom hogy kezeljem, hogy a legjobb barátnőm rengeteg pénzt örökölt."


Ez azt jelenti, hogy nem tudod hogy kezelni, hogy a barátnőd rengeteg pénzt örökölt.


Amit most írsz, az kb az, hogy Nem tudom hogy kezelni a barátnőm megváltozott viselkedését, amit a rengeteg pénz öröklése okozott.


Én nem magamból indultam ki, hanem abból, amit írtál. Hogy a gondolataidat nem tudod megfogalmazni, arról én nem tehetek.

18. Channa* (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 14:31

Majd legközelebb írd hozzá ezt is.


Mint említettem, nekem van barátnőm, legjobb is meg sima bartánőim is. De még soha senki nem irigyelte, hogy jobban állok és én se tőlük, ha megy a szekér.

A viselkedésünk se lesz más, ha hirtelen megváltozik az anyagi helyzetünk. Mindig ott vagyunk egymásnak. Akkor is, amikor sz@rban vagyunk és akkor is, ha fut a szekér. Nem emiatt vagyunk barátok;)


Ja, és csak úgy is meglepjük egymást bármivel, ha tudjuk, hogy a másik nem teheti meg.

Én a legjobb barátnőmnek egy csomó mindent vettem, mert tudom, hogy neki nem jut rá. Annak idején DVD lejátszót pl. vagy okos órát, tabletett és még sorolhatnám, ahogy ő is teszi velem.

Amikor munkanélküli voltam, akkor szinte eltartott...

17. Miss Angel (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 14:26

erről írtál bármit is??

nem.


erre utalt az előző hozzászólásom is....ha annnyira más lett,hogy számodra elviselhetetlen,akkor lépni kell és igen,ennek kapcsán magamból indulok ki ;)

dec. 23. 14:04

A viselkedése, személyisége nagyon megváltozott, amivel még nem tudok mit kezdeni. Ennyi a vallomás. Nem akarom a pénzét, nem irigylem a pénzét

...Mindenki magából indul ki...?

15. Miss Angel (válaszként erre: 11. - Epresturmix)
dec. 23. 13:42

jól értelmeztük.

még olyan emberre se vagyok irigy,aki nem áll közel hozzám,nemhogy a barátnőmre.A barátnő ezt egy idő után érezni fogja és ha van esze,lelép,keres magának IGAZ barátot.

egyetlen esetben tudnám megérteni a kiírót:ha a barátnője elszállna,illetve éreztetné vele,hogy ő pénzes,emiatt őt lekezelné lenézné stb...ha ez történne,akkor neki is lenne arra a lehetősége,hogy megszakítsa a barátságot,de ez még nem következett be, és ha tényleg IGAZI barátság van közöttük,nem is fog....

14. 55Judit (válaszként erre: 12. - Sütikee)
dec. 23. 13:34
Arról nem írt hogy a barátnőt hogy érintette a hozzátartozó halála. Nem mindenkit rendít meg. Viszont maga a kérdés elég szégyenletes.
dec. 23. 13:21
Egy barát örül vele, és szomorú és vigasztal, ha kell. De semmi esetre se irigy. A barátság a fontos, vagy a pénz? Ilyenkor derül ki, valójában ki is a legjobb barátnője.
dec. 23. 13:16
Öröklés=hozzátartozó elvesztése!! Ezt irigyled?? Szégyen vagy!
11. Epresturmix (válaszként erre: 8. - Channa*)
dec. 23. 13:01
Nem jól értelmezitek a kérdést. Nem akarja kezelni a pénzét. Magát a tényt hogyan kezelje, hogy hirtelen pénzes lett a barátnője.
dec. 23. 12:50
Mi az hogy hogy kezeljed? Elég ha látja rajtad hogy szívből örülsz az örömének. Ez a megfelelő kezelés.
9. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 12:43
Semmi dolgod vele.
dec. 23. 12:23

Mit kell ezen kezelni? Van közöd hozzá? Ez az ő pénze, neked semmi közöd hozzá.

Azért az öröklésnek van egy szomorú oldala is! Ha hiszed, ha nem.


Te éld tovább az életedet, a barátnőd meg az ő életét.


Van legjobb barátnőm, már hosszú évtizedek óta, de soha eszembe se jutott, hogy bármilyen pénz bevételét kezelnem kellene.

Ha jutit kap, akkor örülök vele. Az örökség pedig, egy teljesen más dolog. Elvesztett valakit, ami miatt ehhez jutott. És ez csak is az övé, senkinek semmi köze hozzá!!!!

dec. 23. 12:12
Örülj neki!
dec. 23. 12:07
Örülj vele 😆 ne irigykedj
5. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 12:04
Nem a te feladatod kezelni. Te csak örülj vele együtt, ha valóban a legjobb barátnőd!
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 11:52
Kezdj el tarhálni.
3. barai (válaszként erre: 2. - Miss Angel)
dec. 23. 11:35
ja!
dec. 23. 11:31
Sehogy, nem tartozik rád!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook