Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem tudom elviselni a kedvencként tartott kisállatokat. Se... fórum

Nem tudom elviselni a kedvencként tartott kisállatokat. Se... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

23. Hansika (válaszként erre: 18. - Loch ness)
ápr. 28. 18:58

én úgy láttam, hogy 8-9 embernek mégis tetszett a humorom.

sajnálom ha te nem így látod, ezért írtam:

Minden csak nézőpont kérdése.

A humor is az.

22. Utolsó betyár (válaszként erre: 21. - Loch ness)
ápr. 28. 15:00
Sosem sikerült beleejtenem a vízbe. Így aztán felnőttem.
21. loch ness (válaszként erre: 20. - Utolsó betyár)
ápr. 28. 14:57

Ne vidd félre, amit írtam, légyszíves. Nem tudom, minek keverni a szezont a fazonnal.

Remélem, nem igaz, amit írtál.

20. Utolsó betyár (válaszként erre: 15. - Loch ness)
ápr. 28. 14:39
Olyannyira nem kedvencként tartottak, hogy a szüleim engedték, hogy egy konnektorba bedugott kenyérirítóval játszak a fürdőkádban néhány éves koromban.
19. fincsi5 (válaszként erre: 12. - Timycat)
ápr. 28. 14:38

Mi is későn, 59/60 évesen kezdtünk cicázni, már versengés van, hogy kinek az ágyán alszik!



De én már a társasházban is etettem cicát, szidtak is érte a kutyások, pedig a mi loggiánk előtt "tartottam jól".

18. loch ness (válaszként erre: 17. - Hansika)
ápr. 28. 14:04
Nem tűnt humornak, amit írtál. Szerintem van, amivel jobb nem humorizálni, és ez a téma is olyan. De annak örülök, hogy ezek szerint igazából nem úgy gondolod.
17. Hansika (válaszként erre: 15. - Loch ness)
ápr. 28. 13:57

Minden csak nézőpont kérdése.

A humor is az.

és természetesen mindenben neked van igazad.

16. globus
ápr. 28. 13:53
Miből gondolod, hogy nem tudod elviselni, ha ki sem próbáltad?
15. loch ness (válaszként erre: 3. - Hansika)
ápr. 28. 13:50

Bocs, de ez állati nagy marhaság. A gyereket nem kedvencként tartják és nem is tartják a szülők, hanem vállalják és nevelik. A kisállat egészen más kategória. Nem is tudom, hogy jutott eszedbe összemosni a gyerekkel.

És honnan tudod, hogy a fórumindító elviselhetetlen? Inkább te tűnsz annak, hogy semmi információ alapján máris ítélkezel. Abban még semmi baj nincs, ha ő nem tud elviselni kisállatot és nem is tart (vannak mindenféle fóbiák sok ember életében, légy hálás, ha a tiédben nincsenek). Az lenne a baj, ha másokat piszkálna érte vagy beszólogatna nekik, amiért nekik van.

ápr. 23. 01:01
pohon egyszeru!ne tarts otthon semilyen allatot se!
ápr. 22. 22:37
Én csak azt nem bírom, mikor valaki Maminak hívhatja magát, mert egy -rendszerint kisméretű - kutyus gazdája. Azért nem leszünk “anya”, meg “apa”, mert kutyusunk van.
12. timycat (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 22. 19:15

Egyik nem zárja ki a másikat.


Azon elgondolkodtál, hogy ha a gyereked szeretne egy kiskutyát/kiscicát, bármit akkor mit lépnél?


Férjemnek nem volt állatkája gyerekként, mert a szülei nem akartak, aztán már bőven felnőttként picit, majd rajtam keresztül elég rendesen belecsöppent a kisállat tartásba és imádja őket.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Hansika)
ápr. 22. 14:03

Haha, hogy ez mennyire vicces.



Jah, nem.



Én már csak ilyen maradi vagyok, hogy számomra a gyerekem, az a gyerekem, a kisállat, meg kisállat. Nyilván nem tartok otthon állatot, pont azért, mert nem érzem, hogy el tudnám hosszú távon viselni.

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Hansika)
ápr. 22. 14:01
n
9. Enissa (válaszként erre: 6. - Σενεκάς)
ápr. 22. 13:05

Minden állat, akit közel engedsz magadhoz, megmutatja az érzéseit.

Rohan eléd egy csirke, malac, tehén stb.

8. Enissa (válaszként erre: 5. - Hansika)
ápr. 22. 13:03

Mert ez humoros is.

Míg a vallomás, elég szomorú számomra.

7. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 22. 13:02

Mert nem érezted még, hogy milyen amikor örömtől ittasan fogad egy állat otthon, amikor az öledben nyugtatja a fejét, vagy az öledben ül, mert érzi beteg, esetleg szomorú vagy.

A kutya az életét adná, hogy megóvjon, míg egy ember lehet beléd rúg.

Ha senkinek nincs kedve hozzád, a kutyád boldogan fut, vagy sétál veled.

A kutya a hűség, a nemesség, a ragaszkodás, a feltétel nélküli szeretet mintaképe. Nem táplál a gazdája ellen gonoszságot.

Van egy mondás, nem tudom kitől. "Isten azért teremtette a kutyát, mert tudta, az emberek között ilyen odaadó barátot nem találsz."

Nekem a cicám is ilyen.

Ne viseld el, nem kötelező, de nem is kell ezt mindenáron megosztani, vagy tényleg jó ezt névtelenül, mert ez a vallomás sokat elárul a jellemedről.

ápr. 22. 12:11
Pedig kengurut is tartanak már, szerintem tök jó!
5. Hansika (válaszként erre: 4. - Levarosbukta)
ápr. 22. 11:19

Én humorosnak tartottam, te nem.

nem kell egy véleményen legyünk.

4. levarosbukta (válaszként erre: 3. - Hansika)
ápr. 22. 11:16
Ne haragudj, de ez hülyeség!
3. Hansika (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 22. 09:38

A szüleid anno téged is kis kedvencnek tartottak.

És nézz csak magadba, ma mennyien nem bírnak elviselni..-DDD

ápr. 22. 07:19
Könnyen megoldható. Te ne tarts otthon!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook