Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom elfogadni férjem családját, túl sok belőlük,... fórum

Nem tudom elfogadni férjem családját, túl sok belőlük,... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

13. Channa* (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 25. 12:09

De miért ül ott?

Miért nem otthon van veletek?

Nem mondom, hogy nem lehet beugorni naponta a szülőkhöz, de ott ücsörögni, minek?

2023. ápr. 25. 00:53
Az a baj, hogy ő nem húzta meg időben a határokat a családdal, és most te szívod meg, meg a házasságotok... Nem tudlak mivel biztatni, ha nem akarsz belemenni a vitába vele. Ezt csak fájdalmasan lehet, mert neki kell elszakadnia a családtól, már nem oda valók, már nem kis gyerek. És nem, az sosem elég indok erre a belepofátlankodásra, hogy "dehát mi is a családja vagyunk és már ezt sem lehet?", ez még sose vezetett normális és egészséges házassághoz.
2023. ápr. 24. 20:27
Hú azt hittem velem van a baj, hogy nem bírom ezt elfogadni, hogy szinte nincs családi életünk, hogy mindig mindenben nekik is benne kell lenniük. Nekik ez természetes, csak sajnos férjemnek is. Sajnálom azokat akik ugyanígy vannak, n lehet ebből kilépni, mert vitatkozni sem akarok a férjemmel
10. Charlize (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 24. 20:01

Ezen kiakadnék én is.


Az én volt férjem szülei 60 km-re laktak, de minden nap maratoni telefonálás volt, azt sem tisztelték, hogy leültünk vacsorázni. Ő fölállt és otthagyott, félrevonult a telefonnal. 🤮🤮🤮


Sajnos semmi jóval nem tudlak bíztatni. Nem fog megváltozni felnőttként. Ezt egy dilidoki is megmondta nekem.

9. birebora (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 24. 18:50
Igy megértelek, hogy sok, mindenkinek az lenne.
2023. ápr. 24. 16:53
Ne ülj otthon. Ha ő elmegy, fogd a gyerekeket és menjetek el valahová. Egy moziba, játszótérre vagy csak fagyizni egyet.
2023. ápr. 24. 12:56
Ők messze élnek, ritkán találkozunk, anyósék a szomszédban, így szinte minden nap ott ül a férjem, én meg a gyerekekkel otthon, vagy azt várja el hogy én is ott üljek velük
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 24. 10:44
Gondolom, ez így volt akkor is mikor még nem volt a férjed.
2023. ápr. 24. 06:57
és mi van a te famíliáddal?
2023. ápr. 24. 05:32
Ebből még válás lesz sajnos
3. Burrit0 (válaszként erre: 2. - Bozsu55)
2023. ápr. 23. 18:22

a rozsa jobb lett volna, a budoske helyett.



Engen is kirutaltak egy idore. Nem mentem oda, ok nem jottek. Ennyi.

Aztan mast kezdtek utalni (volt sogoromat), es megint joban lettunk. Meg akkor sem utalatoskodtak, mikor elvaltunk.

2023. ápr. 23. 17:22
Amilyen virágot szakítottál....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook