Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom eldönteni hogy szeret-e? fórum

Nem tudom eldönteni hogy szeret-e? (beszélgetős fórum)


1 2
8. ad0b329974 (válaszként erre: 6. - Anonym24)
2012. máj. 7. 17:04

figyelj csak..a megszokás nagy úr.csak azért kár maradni,mert kényelmes mind a két félnek..és bátorság is kell..egy újba belekezdeni.


menjetek szét és majd meglátjátok..lenni egy kicsit egymás nélkül,Te túl fiatal vagy még...nem mondom,hogy Ő nem lehet az igazi..mert miért ne lehetne..de két ember kell egy kapcsolathoz és tudni kell megbeszélni dolgokat és főleg azt,hogy ki hogy érez a másik iránt..és őszintén.

7. a31cf0fa6a (válaszként erre: 1. - Anonym24)
2012. máj. 7. 16:59
Nincs remény.
6. anonym24 (válaszként erre: 3. - Ad0b329974)
2012. máj. 7. 16:46
Én sem tudom, mi volt velem.. Mostanára annál jobban odavagyok érte.. Tisztában vagyok a dologgal, csak nem tudom megtenni, néha vannak kétes válaszai, szeretné hogy találkozzunk.. Egyszerűen oda vagyok érte..:/ Mikor felvetettem a témát hogy szakítsunk, elsírta magát.. nemértem egyszerűen..
2012. máj. 7. 16:42

erre nem tudok tanácsot adni...

csak azt elmondani, hogy nekem is volt egy srác pár éve én 18se voltam ő 25...nagy szerelemnek indult..és ahogy te is írod a végén hozzám se nyúlt...

elhívott a szülinapjára és sok haverja volt ott...egész nap oda se jött hozzám...azt se vette észre mikor a haverja hazahozott...

de én kidobtam...utána egy évig szarul voltam...nem ettem egy élő halott voltam sokáig...de ha vele maradtam volna akkor most egy megkeseredett 21éves lennék...ehelyett boldogan élek a mostani párommal aki megbecsül....


tudom, hogy nem kérdésedre válaszoltam...de talán hasznos volt ezt leírnom...

akár, hogy is döntesz kitartást kívánok neked..

2012. máj. 7. 16:40
Lépj tovább.Ha nem érzi amit kellene nem tudsz tenni semmit.Ne pocsékold az időd ilyen alakra.
2012. máj. 7. 16:39

" Ő sokat szeretett találkozni együtt lenni, én annál kevésbé, nekem a barátaim fontosabbak voltak mint Ő."


ne haragudj..tudod Te ennek az értelmét?

ha igen..akkor ez a valóság?

az első nem a barát..hanem az ,akit választasz.


mindenkinek meg a maga helye az ember életében..


és ha Ő sem érzi azt ,amit kellene hol a probléma?keresni kell mást..


annak aki nem akar... felkelteni az érdeklődését?időpocsékolás..keltsd fel annak az érdeklődését,aki aki téged és akit Te is érdekelsz.

2012. máj. 7. 16:33

Pfff!


Ha látod értelmét....


"nem érzi azt amit kéne, szerinte már nincs semmi vonzalom. . . "



Hát nem tudom.


Mi lesz ezek után?

2012. máj. 7. 16:29
Egy éve vagyok együtt a barátommal én 19 éves vagyok ő 27.Sokakban felmerül a kérdés a korkülönbséggel kapcsolatban. Az elején én is féltem tőle , aztán láttam hogy ebből nem lesz probléma. Elég későn érő típus ,ebből nem is volt gond. Nagyon jól megvoltunk, igaz az elején nem voltam az a nagyon szerelmes ember.. Ő sokat szeretett találkozni együtt lenni, én annál kevésbé, nekem a barátaim fontosabbak voltak mint Ő. Nagyon féltékeny típus volt, elég sokat kutakodott utánam. Volt olyan, hogy más csávóval beszélgettem és nagyon kiaakdt. De soha nem csaltam meg.. Telt múlt az idő, és körülbelül egy hónapja úgy viselkedik velem, mintha 360 fokot fordult volna. Teljesen megváltozott nemtudom mi van vele. Semmihez nincs kedve, hozzámérni sem akar, sőt még egy puszit sem hajlandó adni. Megkérdeztem tőle hogy szeret- e . A válasza az volt, hogy nem érzi azt amit kéne, szerinte már nincs semmi vonzalom... Ez nagyon brutálisan érintett. Még mindig együtt vagyunk egyszerűen én nagoyn szeretem, nem tudom kidobni.. Próbálok vele beszélni erről a témáról, de láthatóan nem akar rola dumálni. Megkérdeztem hogy miért van velem ha neki sem jó?! Ő maga sem tudja azt mondta.. Inkább úgy szeretné hogy vége legyen, hogy nem kimondjuk, hanem szépen lassan nem keressük egymást stb stb.. Egyszer aztmondja legyen vége, aztán meg azt hogy ne.. Egyszerűen nem értem..Tisztába vagyok vele, hogy rég el kellett volna hagynom, de nagyon szeretem, és nem tudom kidobni..:( Nincs valami megoldás arra, hogy az érzéseid újra felkeltsem..?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook