Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Több receptet elolvastam, nem tudom eldönteni, hogy a reszelt tormára hidegen/melegen kell ráönteni a levet? fórum

Több receptet elolvastam, nem tudom eldönteni, hogy a reszelt tormára hidegen/melegen kell ráönteni a levet? (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 22. 21:08
Na, sikerült döntenem. Egy tőlem sokkal tapasztaltabb háziasszony ahogy meglátta a kapott tormámat, azt mondta olyan, mint a száradt fadarab. Na én erre (mivel nincs is tapasztalatom torma ügyben)legpraktikusabbnak tartottam, hogy a komposztba rakom cukor és ecet nélkül! Azért köszönöm az észrevételeket, látom, kitartóbbak vagytok, mint én. Mert azt mondom, hogy amit összekinlódnék vele - lehet nem is szeretjük - egyszerűbb készen megvenni azt a keveset.
6. winny (válaszként erre: 3. - Bertaerzs)
2012. máj. 22. 09:51
Én soha nem adok hozzá cukrot.
2012. máj. 21. 19:04
én is hidegen töltöm fel,hisz a melegviztól sötét lesz a szine,de hideggel megmarad szép világosnak.
4. judyt640 (válaszként erre: 1. - Bertaerzs)
2012. máj. 21. 19:01
szia én rendes saláta levet csinálok rá.Fél liter viz 1 ek só 2ek ecet 3ek cukot.Elöször husdarálon ledarálom,annyi vizet öntök rá hogy jó nedves legyen aztán botmixerrel még rádolgozok.Nagyon finom és sokáig eláll.Lehet lágyitani mert nagyon erös lesz almával,vagy céklávalis .ja és én hideg vizben oldom fel és ugyis öntöm rá a levet.
3. bertaerzs (válaszként erre: 2. - Winny)
2012. máj. 21. 18:44
Tehát csak ecet, nem kell cukor?
2. winny (válaszként erre: 1. - Bertaerzs)
2012. máj. 21. 17:05

Hidegen!

Csak ecetet és nagyon keveset.

2012. máj. 21. 17:04
Több receptet elolvastam, nem tudom eldönteni, hogy a reszelt tormára hidegen/melegen kell ráönteni a löttyöt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook