Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom eldönteni hogy szeret-e? fórum

Nem tudom eldönteni hogy szeret-e? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. máj. 29. 21:25

Kedves Anonym24!

Biztos, hogy létezik a földön olyan férfi, aki nem csak hetente egyszer akar veled találkozni ...

És Te is megérdemelsz egy olyan férfit, aki viszont szeret.

Megérdemled, hogy boldog legyél.

Mert szerintem most nem vagy felhőtlenül boldog.

Van, hogy erősnek kell lenni, de utána sokkal jobb lesz :)

2012. máj. 29. 18:41
És még mindig mellette vagyok...:/ Egyszerűen nem tudok kilépni a kapcsolatból..:S hétköznap alig beszélünk nem keres semmi.. hétvégén szol hogy jön értem én egyből ugrok.. tudom nem kéne.. de annyira jo mellette..:S minap azt írta nekem, hogy ő már nem akar állandoan összebujni csokolgatni és puszilgatni.. egyszerűen neki nem megy.. utána ezt irta...:Jó nem azt mondom hogy nem is kell adni és csak ülni 1más mellett, de akkor is..(puszira, csókra értette..).. egyszerűen nem tudok kilépni belőle.. egy héten egyszer találkozunk és akkor ő is tök normálisan viselkedik attol függetlenül hogy nem ugrik a nyakamba és nem csokolgat percenként.. de látom rajta hogy valamilyen szinten szeret..:(
36. ad0b329974 (válaszként erre: 35. - Ad0b329974)
2012. máj. 16. 18:11
vagyis..meg kell látni a rosszban is a jót.
35. ad0b329974 (válaszként erre: 34. - 342402de6d)
2012. máj. 16. 18:10

a rossz után,mikor még rosszabb jön be kell azt látni,hogy a rossz nem volt olyan rossz,mint a még rosszabb..vagyis a jó után jött a rossz és a rossz után jön majd megint a jó!

.)

34. 342402de6d (válaszként erre: 31. - 72463ef00f)
2012. máj. 16. 18:04
A rossz után jöhet még rosszabb....szerencséje van annak aki ezt nem tapasztalta.
33. 9536810fa1 (válaszként erre: 24. - Anonym24)
2012. máj. 16. 10:58
kicsinykét gyáva... meg kicsinykét Te is az vagy! :) ... nehéz döntést hozni... nagyon nehéz, de nem árt ha megtanulja az ember, elég sokszor kerülünk életünk folyamán döntéshelyzetbe. ;)
32. 9536810fa1 (válaszként erre: 30. - Necska)
2012. máj. 16. 10:56
Nekem is így volt... mindig.... soha nem csúsztam lefelé semmilyen téren. :))
31. 72463ef00f (válaszként erre: 29. - 342402de6d)
2012. máj. 16. 10:51
Ha nem így van, akkor hogyan van?
30. necska (válaszként erre: 29. - 342402de6d)
2012. máj. 16. 06:30
Akkor vannak kivételek, de nekem szerencsére eddig ez a gondolkodás bejött!
29. 342402de6d (válaszként erre: 28. - Necska)
2012. máj. 16. 05:55

"Gondoljuk azt, hogy a rossz után csak jó jöhet, és ez mindig így van!"

Sajnos ez egyáltalán nem így van!!!

28. necska (válaszként erre: 1. - Anonym24)
2012. máj. 16. 05:41

Vigasztaljon az, hogy nem vagy egyedül, én is és biztos lehetsz benne, hogy sokan mások is ebben a cipőben járunk épp.

Csak annyi a különbség, hogy én már kicsitt érettebb vagyok, és a párom is túl van egy váláson.

2éve élünk együtt, ismerkedésünk mesébe illő volt, a nagy elsöprő szerelem!Volt már pár kapcsolatom, de egyikben sem voltam ilyen boldog.....ami már a múlt:-(

És a mai napig boldog lennék, ha a párom még táplálná a tüzet, de ő már elaludt.

A munkába menekül előlem, alig látom, és ha megkérdezem miért megy ennyit észerű választ nem tud adni.Minden nap kb más a válasz rá.De a legutóbb kaptam egy valósnak tűnő választ.Nem tud magával mit kezdeni, nincs kedve az élethez, le kell kötnie magát, és élni szeretné a saját életét.Ezek a mondatok eltörtek bennem minden reményt.Nagyon fáj, de készítem fel magam a búcsúra.Szeretem nagyon, és vele akartam leélni az életem, de ő nem partner szinte már semmiben.Azt vettem észre, hogy csak a hibáimat látja már, oda az esti összebújások, csókok, ölelések.Napközben(ha esetleg itthon van)elmegy mellettem, nincs semmi közölni valója.Nem tudom mi történik vele,régen elmesélt mindent ami aznap érte.

Látszik, hogy boldogtalan, és én is!

Félek a magánytól is, kapcsolatfüggő vagyok, és sokszor benne maradok egy rossz kapcsolatban, minthogy egyedül legyek, és megnyugodjak.Rendszeressé vált a sírás is nálam.Mert próbálom magam hitegetni, miközben az eszem tudja ez a kapcsolat halott, de várom, hogy ő tegye meg az első lépést.De nem fogja ebben is biztos vagyok, inkább örlődik ő is.Pedig kettönk közül ő az erősebb jellem.

Hidd el igaz a mondás, ami nem működik nem kell eröltetni, és ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel!

Az élet megy tovább vele vagy nélküle, de megy.

El kell engedni őket, gondold azt, hogy meghalt, hiszen a kapcsolat meghalt, és meg kell gyászolni.Idővel enyhül ez a rossz érzés, lehet fél év, lehet egy év, de kijutsz belőle, mint ahogy én is ki fogok, csak pozitívan kell hozzá állni.

Gondoljuk azt, hogy a rossz után csak jó jöhet, és ez mindig így van!

27. anonym24 (válaszként erre: 25. - Aa84065182)
2012. máj. 8. 10:51
Igen.. Rettentően rossz.. Ugyanez van nála is szerintem..Én még azt sem mondanám hogy arra jó vagyok neki , mert még az sincs max havonta.....
26. ad0b329974 (válaszként erre: 24. - Anonym24)
2012. máj. 8. 08:04

hú..ezt aztán a vérbeli férfi!..((((

ilyen szemétnek lenni..az nem érdekli,hogy veled mi van..akkor miről is beszélünk?

valamennyire szeret..jah..talán baráti szinten..


légy erős,akármennyire szereted is..kitartás!menni fog,még ha most nem is úgy gondolod.


az ember vágyja a másikat,hogy minden pillanatot vele töltsön és megszeretgesse,érintse ,csókolja...ez nem a Te embered!

ne alázd tovább magadat egy másodpercig sem..legyen önértékelésed!különbet érdemelsz!

25. aa84065182 (válaszként erre: 24. - Anonym24)
2012. máj. 8. 07:38

Attól tartok, igen. :/

Nem biztos, hogy rosszindulatból, gonoszságból csinálja, de most őszintén: szeret _valamennyire_? És mégis mennyire? Mint a kutyáját? Vagy mint a közértes nénit, amiért mindig szépen szeli a párizsit? Mi az, hogy valamennyire?!


Bocsánat, de az ilyen pasiktól mentsen meg a Jóisten! Mert ha szeret, akkor szeressen, de teljes szívéből, ha nem szeret, akkor zárjuk le és lépjünk tovább. De ez, ez felőröl, téged legalábbis biztosan. A ragtapaszt le lehet tépni egy húzásra is, meg széééép lassan elnyújtva, hogy jó sokáig fájjon.


Nekem egyszer volt egy ilyen pasim. Szeretett, valamennyire, de elveszíteni nem akart, de közel engedni sem, végeredményben maga sem tudta, hogy mit is akart. Rövidre zártam, elküldtem, belehaltam. Konklúzió: nagyon jól tettem! Nem ugyanazt akartuk a másiktól. Én őt akartam, testestül-lelkestül, ő meg csak nem akart egyedül maradni, és arra jó lettem volna.

2012. máj. 7. 23:55
most kitalalta h ne szakitsunk mert nemakar es szeret vmennyire... most szorakozik velen...???
23. 25d4b44717 (válaszként erre: 16. - Anonym24)
2012. máj. 7. 21:35
Micsoda ffi:-):-)
2012. máj. 7. 21:20
Köszi szépen nektek.. Végeztem vele.. Most jelen pillanatba nem olyan rossz de orák kérdése és tuti hogy az lesz.. nemtudom hogy bírom ki hogy ne keressem.. de próbálkozom...
2012. máj. 7. 21:08
Akik ilyen helyzetben vannak azok szinte görcsösen félnek az egyedüllétől. Azt hiszik hogy a végtelenségig fog tartani mintha csak az az 1 pasi lenne a földön aztán később amikor úgy éri őket az új szerelem mint a villámcsapás akkor meg azt mondogatják az akkori párjuknak "még jó hogy vége lett különbönben nem találkoztam volna veled" stb..
20. anonym24 (válaszként erre: 19. - Kinga.)
2012. máj. 7. 20:48
szintúgy....
19. Kinga.
2012. máj. 7. 20:11
Hasonló helyzetben vagyok, de mivel nagyon szeretem a párom, nem bírok én véget vetni a kapcsolatnak, inkább várok és reménykedek. Neked kell érezni mennyit ér ez a kapcsolat, megéri-e egyáltalán a szenvedést? Én jobban szeretem a párom annál, hogy én küldjem el, bár így csak magam kínzom, mert nincs rá garancia, h így nem szakítás lesz a vége.. :S
18. anonym24 (válaszként erre: 17. - 6b006fc769)
2012. máj. 7. 20:01
köszi a választ... :( áhh rettenetesen rossz... annyira nehéz kimondani...
17. 6b006fc769 (válaszként erre: 16. - Anonym24)
2012. máj. 7. 19:59
amikor réges-régen az első szerelmemmel szakítottunk mi is végigbőgtük, de nem tudtuk folytatni, mert már csak a szerelem emléke volt meg..., de az megvolt, el kellett temetni, meg kellett gyászolni...
2012. máj. 7. 19:47
mindenkinek köszönöm a választ..! Csak egyszerűen borzasztó azt kimondani hogy vége..Bizonytalanságban lenni még rosszabb.. Csak vannak fura és érdekes dolgok, mikor rávettem magam és azt mondtam, nekiállt bőgni..
15. globus
2012. máj. 7. 18:29

"nem érzi azt amit kéne, szerinte már nincs semmi vonzalom."

Ha ezt mondta, akkor így is van. Férfiak nem szoktak virágnyelven beszélni, náluk mindig úgy kell érteni, ahogyan elhangzik.

2012. máj. 7. 18:26

"Semmihez nincs kedve, hozzámérni sem akar, sőt még egy puszit sem hajlandó adni. Megkérdeztem tőle hogy szeret- e . A válasza az volt, hogy nem érzi azt amit kéne, szerinte már nincs semmi vonzalom. . "


Ja, ezek után bennem nem maradna kérdés, hogy szeret-e maximum az érdekelne, hogy miért nem.

13. 6b006fc769 (válaszként erre: 11. - Anonym24)
2012. máj. 7. 18:25

Ne haragudj, de én úgy látom, hogy ki vagy rúgva, de mivel ő ezt nem hajlandó kimondani... ezért nem vagy kirúgva mégsem. Szünet...és te kerested, ő meg fellázadt ezen... aztán ha két hét eltelik és mégsem keres, akkor már ki lehet mondani, hogy vége? és ha utána sem keres, akkor mikor van vége?

Szerintem ennyi.

12. ad0b329974 (válaszként erre: 11. - Anonym24)
2012. máj. 7. 18:10

á ez nem így működik..az úgy a tisztességes,ha megmondja vagy Te kimondod,hogy vége.és ez azért kell,hogy mind a két fél tovább tudjon lépni.

döntsd el ,hogy mit akarsz és cselekedj aszerint.


nem szabad senkinek ezt csinálni a másikkal,hogy feleslegesen leköti,várni valakire..ettől borzasztóbb nincsen,lenni a bizonytalanságban.

várni,várni..de kire és mire?holott lehet valaki százmilliószor jobban szeretne és lehet Te is Őt.


hülye egy helyzet..(((

legyen erőd és tedd meg ,amit meg kell tenned...de komolyan..elmúlik a maga csendességeben...áh...valami vagy van..vagy nincsen.

de tudod..ez az én szerény véleményem..és én is olyant hagytam ott,akit mindennél jobban szerettem..megkinlódtam a magamét ,de nem bántam meg, ha arra lenne szükség most is ki tudnám mondani azt,hogy vége.

a szerelem nem jelenti azt,hogy valaki egymásnak is teremtetett.

amit le kell zárni azt le kell..nincs mire várni.

2012. máj. 7. 17:45
Lehet, hogy valójában ez a helyzet... Azthiszem , hogy nincs senkije, kicsit utánajártam a dolgoknak.. Aztmondta ne szakítsunk, meglátjuk mi lesz, és ő nem szereti azt ha egy ember kimondja hogy végleg vége, hanem szépen lassan elmúlik, és nem keressük egymást.. ez mind oké addig, csak hogy én biztos hogy mindig reménykednék hogy mikor hív stb stb...
10. ad0b329974 (válaszként erre: 9. - Anonym24)
2012. máj. 7. 17:41

látod?Te kerested és nem Ő téged..neki kell a szünet..szerintem ez szakításosdi..csak nem akarod belátni,hogy nincs értelme.


nem lehet egy olyan probléma,hogy "megfojtod" a szereteteddel?átestél a ló túloldalára..előbb nem aztán meg túlságosan szeretted..ez nem is lenne baj..ha a másik is ugyanígy szeret..

nem lehet,hogy valaki van a képben?vagy fél a kötöttségtől..


más tippem nincs,de amit és ahogy leírtál aszerint ez egy halott kapcsolat.

én csak azt mondom bármennyire is fáj tegyél pontot a végére, mielőtt tönkre mész.

9. anonym24 (válaszként erre: 8. - Ad0b329974)
2012. máj. 7. 17:08
Próbáltam "szünetet" tartani vele.. Megmondtam két hétig egyáltalán ne is keressük egymást, akkor talán tisztázódnak érzései, magába is el tudja dönteni mit is érez valójában.. 3 napig bírtam.. aztán megkerestem. mondtam neki semmi értelme a szünetnek ha most nem szeret, két hét múlva sem fog jobban. aztmondta igen így van, feltette magának is a kérdést, de úgy látszik én nem. most hogy találkoztunk a fejemhez vágta hogy meg volt beszélve a két hét. mondom akkor sem fogsz jobban szeretni: az volt a válasza hogy kitudja.. aztmondta ő sem tudja eldönteni mivan.. hát én sem.. kezdek teljesen idegroncs lenni ezt kb egy hónapja csinálja velem, előtte semmi probléma nem volt.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook