Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem tökéletes szülők fóruma... fórum

Nem tökéletes szülők fóruma... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. márc. 8. 08:34

Csatlakoznék én is :)


23 hónapos kislány anyukája.

2011. márc. 8. 08:33

Az én problémám jelenleg az, hogy olvasok egy könyvet melyben másra kerestem a választ kislányom lelkéről. És belémhasított a kérdés egy felyezet olvasásakor ami az óvódai beszoktatásról szólt: mem elég jó a kapcsolatunk (mert persze azt tudom, hogy nem tökéletes...)? Ugyanis elismert gyerekpszichoógus azt írja, hogy amennyiben egyszerűen beszokik a gyerek az oviba, abból az következik, hogy mindegy neki ki vigyáz rá. Ez most nagyon nyomja a lelkem. Azt hittem azért szokik be könnyen mert bízik bennem, tudja, hogy érte megyek, szereti a gyerektársaságot stb....

Mi a véleményetek?

2011. márc. 8. 08:33
sziasztok.:)
2. ebba518fdb (válaszként erre: 1. - 2e0264df59)
2011. márc. 8. 08:29
megközelítőleg sem vagyok tökéletes.. :))) jöhetek??? :))
2011. márc. 8. 08:27

Sziasztok!

Szerenék egy olyan beszélgetést kezdeményezni ahol kitárgyalhatjuk az aggodalmainkat saját magunkkal kapcsolatban.

Bővebben, hogy mire gondolok:

Ahogy pici babánk elkezd cseperedni rádöbbenünk, hogy felmerülnek embert próbálóbb problémák is vele (most természetesen tekintsünk el az egészséggel kapcsolatos dolgoktól, szóval) mint mikor és mit egyen, hogyan altassam, mit adjak rá stb... Ekkor a legmagabiztosabb szülő is gondolkodóba esik és van, hogy a szakiodalomban sem találjuk meg a választ a kérdésünkre, esetleg az méginkább elbizonytalanít minket.

Próbáljunk meg tapasztalatot cserélni, bíztatni egymást, segíteni másképpen látni.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook