Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem tetszenek a feltöltött szájú nők. fórum

Nem tetszenek a feltöltött szájú nők. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
nov. 22. 10:07
azért jó saját zsírral mivel kb 5 évig tart hiaruvonsavas meg 6 hónap
nov. 22. 10:06
☹️
nov. 22. 10:05
Nekem nőként igen ha nem túl nagy illetve van olyan ami hiaruvonsavas illetve van olyan ami saját zsírral lehet feltölteni ha lenne elég pénzem rá én a saját zsírral csináltatnám de ugyan annyiba kerül mind a két fajta mint a permalipes se több se kevesebb
9. ,zumba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 22. 10:00
Nekem sem. Csináltatja egyik a másik után: nehogy elmaradjon a divattól. Önelfogadás hiánya is szerepet játszik sok esetben. Én az eredeti, örökölt külsőmmel élek, így is maradok.
8. tumbo2 (válaszként erre: 7. - Ghost👻)
nov. 22. 09:59
kinek tetszik ez?mint a kacsa feneke.
nov. 22. 09:52
Nem règ az egyik üzletben egy ilyen kacsa száj amerre fordultam ott volt. Nem tudtam tőle normálisan vásárolni. Negyed óra múlva rendesen kèsztetèst èreztem szájba verni...
6. tumbo2 (válaszként erre: 3. - Timycat)
nov. 22. 09:52
nekem fiatal koromban szép volt a szám,bár akkor sem vastag.most meg egy vékony vonal.de hát akkor nem is volt divatban a feltöltés.de örültünk,ha megéltünk,nem hogy ilyesmire költsük a kevés pénzünket.
nov. 22. 09:42
Jajj nekem se, és már mindenki ugyanúgy néz ki, annyira gáz!!
4. 3066f49f9a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 22. 09:39
Miért? Van, amelyik szép.
3. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 22. 09:35

Nem lehet általánosítani, van akinek szép a feltöltött szája, mert természetes, mert alapból vékony volt a szája vagy idővel veszített a volumenből és csak egy normál állapot elérése náluk a cél.

A szélsőségesen feltöltött száj nekem sem tetszik, főleg amiket még anno szilikonnal, "csomósra" töltöttek fel.

nov. 22. 09:31
Általában nekem sem,mert nagyon mű és szerintem a többség átesik a ló túloldalára...mintha nem látnák mi a szép és mi az ,ami már ciki.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook