Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem szerelmes már belém fórum

Nem szerelmes már belém (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
42. Lávli (válaszként erre: 30. - Teó2)
2019. jan. 16. 20:21
Miért érzem azt, hogy a célod az volt: végre eljutni ehhez a hsz-hez? 😎
41. epervirág (válaszként erre: 39. - Asinel 75)
2019. jan. 16. 20:01
Szerintem ha nem is maradt ugymond gyerek,de naiv,egoista.Főleg azt hisz mindenkit pènzzel megvehet.Na itt van tèvedèsben.
40. PöttyösPanka (válaszként erre: 32. - Teó2)
2019. jan. 16. 19:47
A gyönyörű lányokat nézed le annyira, hogy azt hiszed csak az anyagi javak számítanak nekik, vagy a saját személyiségedet tartod kevésnek ahhoz, hogy kocsi és lakás nélkül elég legyen a hódításhoz?
39. Asinel 75 (válaszként erre: 38. - Epervirág)
2019. jan. 16. 19:37
Nekem is az egoista jutott eszembe, de nem akartam leírni, pedig úgy tűnik van benne valami. Meg még arra is gondoltam, hogy a barátnője közben felnőtt, ő meg még gyerek maradt.
38. epervirág (válaszként erre: 37. - Asinel 75)
2019. jan. 16. 18:11
Igen látom vègig olvastam.Sajnos túl egoista.Azt hiszi mert beszèlgettek meg szivecskèt rajzol a köre igy vissza kapja a lányt igen lehet ideig- óráig az ember nem tud kibújni a bőrèből.Meg az higy autója,meg pènze meg lakasa van az nem minden.Meg ilyet ír,hogy bármelyik nőt megkaphatná na ez már vicc ha fiatalabb lennèk ès nem lennènek gyerekeim nekem ez a pasi akkor sem kène ha utánam dobnák.
37. Asinel 75 (válaszként erre: 36. - Epervirág)
2019. jan. 16. 18:01
Igen, ez jogos. Bár szerintem nem is érdekli igazán a válasz, mert amiket javasoltunk is lekakálja. Pedig eskü csak segíteni akartunk neki.
36. epervirág (válaszként erre: 35. - Teó2)
2019. jan. 16. 17:48
Nekem meg az a kèrdèsem,hogy ki èlt vele èvekig?Te vagy mi akik a Hoxán vannak.Te ismered a legjobban!Talán a választ neked kène tudnod!!
35. Teó2
2019. jan. 16. 17:36

Epervirág...

Semmi köze a te életednek az enyémhez teljesen más minden... nem érteme zt minek írtad le... megragadtál ki olyan rsézeket amik nem is egybevágóak...

AZ ÉN KÉRDÉSEM, HOGY HOGYAN HÓDÍTSAM MEG ÚJRA???

34. epervirág (válaszként erre: 30. - Teó2)
2019. jan. 16. 17:23
Szia! Olvasgattam a forumodat gondoltam most már hozzászolok.Teljesen mindegy ,hogy règen bomlottak èrted a csajok ès a volt barátnőd boldog volt,hogy őt választottad,de szinte gyerek volt mikor összejötettek.Tehát tini szerelem volt.Mèg a felnőteknèl is lehet ilyen.Èn 38 èves vagyok.A kislanyom apjaval 6 èvig voltunk együtt,de aztan lassan egy ève a sz....ba hagyott.mostmár hogy nem kell nekem hivogatt,hogy újra együtt leszünk meg ilyenek,de nem 6 èv alatt mindent kaptam tőle csak nem jót.Igen èn is szeretem mèg,de tudom,hogy ha újra együtt lennènk semmi sem vàltozna.Tovább kell lèpni ennyi.
33. Asinel 75 (válaszként erre: 32. - Teó2)
2019. jan. 16. 17:22
Én már semmit nem értek. Eddig azt írtad, hogy elhanyagoltad az volt a baj, most meg kiderül, hogy Párizsba vitted, meg hogy te egy igazi főnyeremény vagy.
32. Teó2 (válaszként erre: 31. - Pasionella)
2019. jan. 16. 17:10
Sőt párizsi út után 15 nappal már a faszi képét lájkolgatta... magam sem értem... minden ujjamra kaphatnék gyönyörű lányokat mindenem meg van jól nézem ki autó lakás...de én őt szeretem... fura az élet...
31. Pasionella (válaszként erre: 30. - Teó2)
2019. jan. 16. 09:59

Személy szerint szerintem teljesen jól értettem de mindegy :-)


tanács: részletes dolgokat szex-el kapcsolatban ne írj le, illetve jóval finomabban mert törölni fogják a fórumod így és igazából nem is vágyunk arra, hogy ennyire részletekbe lássunk...


Egyértelműen kíváncsi milyen lehet mással, hiába ad kitérő válaszokat. Annak idején én is kíváncsi voltam milyen lehet mással, szerintem aki csak egy emberrel volt mindig is kíváncsi lesz, kérdés, hogy elmegy-e addig, hogy ki is próbálja mással...bár szerintem ha igazán szerelmes valaki és azt érzi az az igazi akivel van akkor ez nem merül fel benne.


Az, hogy egy párizsi útnak nem tud igazán örülni...hát... erre no komment, ezek szerint el van kényeztetve a kisasszony, passz.

30. Teó2
2019. jan. 16. 09:15

Gyerekek... kicsit félre értettétek a dolgokat...

1. amikor összejöttünk nem kellett udvarolnom tény, olvaadtak tőlem a csajok...ő érezte magát szerencsésnek és ezt volt h vele egy idős lányok elmondták az anyjának pl vagy neki is... akkor ő kicsit sértve érezte magát amit emgértek, mert lehet h én jól nézek ki de neki meg olyan személyisége volt mint 100/1..

2. Romantikusnak túl romantikus is vagyok... az nem erőltetett itt a probléma az volt, hogy én úgy voltam vele annyira szeret sosem fog elhagyni és tudatalattim hátradőlt és nem ekdvskedtem neki eleget ne törődtem vele eleget nem figyeltem rá eleget... tudom és megmondom őszintén nekem is hiányzott de valahol emgrekedt a kapcsolatunk és sokszor azt éreztem mikor kedveskedtem neki akármi kicsi vagy akár nagy dolgot nem örült annyira neki mint azt vártam és ez kedvem szegte...(pl ebben volt sajátkezűleg készített karácsonyi asztal dísz, ami boltokban is ritka annyira szép volt vagy 5 napos párizsi meglepetés utazás...)

3.Bármit megtennék azért, hogy boldogok legyün újra együttde nem tudom hogy mit tegyek hiszen most elkezdtünk végre őszintén beszélgetni, úgy hogy nincs belőle sértődés... és azt mondta kíváncsi h mások , hogyan szexelnek amikor visszakérdeztem, hogy mással szeretne e lefeküdni, azt mondta hogy : "jaaaaaaaaaaaaaaaaj nem nem úgy hanem h más párok , és nem ő akar más férfival! " Nos ez azótaa fejemben van h úgy érzem ez csak ilyen mentő mondat volt és valójában erre kíváncsi mert csak velem feküdt le ami elmondása szerint 10/10 tényleg és mikor beszéltünk arról h mit kellene változtatni az ágyban elmondtam én is őszintén majd ő jött és azt mondta ne tudna ilyet mondani max ezt h mások hogy is csinálják... azt tudni kell még rólunk h párom egy idő után már csak full sterilen tudta elképzelni a szexet... ezzel megölte a spontanitását az egésznek az izgalmat belőle,... hiszen úgy csinál mint egy nyugdíjas aki csak és kizárólag az esti fürdés után hajlandó szexelni... meg értem részben mert mindig kiszoktam nyalni és marhára élvezi és ezt gondolom nem akarná elhagyni mert tényleg nagyon bejön neki és úgy meg nem szeretné ezt h ha nem friss és üde :D

4. A 43 éves kolléga elvált és van egy majdnem ugyan ennyi idős lánya mint a párom akivel nem foglalkozik, van egy ismerősöm aki velem egy idős csaj és vele kavart már 3 hónapot gondolom párszor elfeküdt vele és hagyta, +poén h párom unokatesójáékkal voltunk szilveszterezni és volt egy közös képük(unokatesó is szép lány) ami felkerült a fb-ra csávó látta lájkolta majd jelölte is az unokatesót mivel más a nevük nem tudta h rokonok... de erről párom nem tud...

5.Az hogy milyen sűrűn keressem az azért van mert nem aakrom hogy azt érezze h most nem adok neki időt megflytom és rátelepszem de azt sem akarom h megint azt érezze h nincs vele kellőképpen foglalkozva...!!!

29. Amina93 (válaszként erre: 28. - Lávli)
2019. jan. 16. 07:31
Hát h gondolom akkor még nem kellett folyton udvarolnia neki.. Es ennyire kedveskedni..
28. Lávli (válaszként erre: 27. - Amina93)
2019. jan. 16. 07:26
Ezt nem értem, mire gondolsz.
27. Amina93 (válaszként erre: 26. - Lávli)
2019. jan. 15. 13:57
Hat bakker..gondolom 15 meg 18évesen nem kellett tul sokat udvarolnia a lanynak..
26. Lávli (válaszként erre: 20. - Amina93)
2019. jan. 15. 13:21
Na látod, pont ezzel a közel 8 évvel kapcsolatban vannak kétségeim, ami (ahogy írta már valaki) a problémákkal 40-nel is felér, de a fórumindító megkérdezi idegen emberektől, hogyan és milyen rendszerességgel kedveskedjen annak, akivel közel 8 évig együtt élt. Nonszensz, na ...
25. Asinel 75 (válaszként erre: 17. - Amina93)
2019. jan. 15. 09:58
Ez így igaz.
24. Asinel 75 (válaszként erre: 13. - Teó2)
2019. jan. 15. 09:55

Ez nagyon jó hír. Szorítok nektek. Nem kell elkapkodni semmit, csak lazán, már amennyire lehet ebben a helyzetben. Érezze, hogy szereted, de ne csak a szavaidon keresztül, hanem tettekben is nyilvánuljon meg. Beszélgessetek azokról a dolgokról, amik összekötnek benneteket, amik szép emlékek. Kerülni kell a sérelmek felhánytorgatását. Legyél türelmes vele és igen meg kell változnotok azokban a dolgokban, amik miatt nem működött már a kapcsolat. Ez mindenképpen hasznos dolog, mert ez a saját érdeketek is, hisz ezáltal jobb emberré váltok. Sok sikert és boldogságot nektek😉


Ui.:Érdemes elolvasni a Merj Szeretni című könyvet

23. Amina93 (válaszként erre: 22. - PöttyösPanka)
2019. jan. 15. 09:42
Sose tudni..
22. PöttyösPanka (válaszként erre: 21. - Amina93)
2019. jan. 15. 09:37
Azért az embernek van elképzelése, hogy egy negyvenes férfi mit akar egy fiatal lánytól, és általában az nem a családalapítás.
21. Amina93 (válaszként erre: 19. - Lávli)
2019. jan. 15. 09:29
Es amugy azt se tudjuk a kolléga nős e,van e családja.lehet ő is csak egy kis törődésre vágyik,egy lángra,egy kalandra,es legfőképp azért neki is imponáló lehet,hogy egy 20evvel fiatalabb lány "oda van érte "
20. Amina93 (válaszként erre: 19. - Lávli)
2019. jan. 15. 09:27

Igen,élvezi,hogy a kolléga törődik,foglalkozik vele. Ha igazán szeretik egymást,egy kis munkával,es idővel,ujra lehetnek boldog pár. Azért itt közel 8évről van szó.


Amugy a 7.ev mindig a vízválasztó 😁 bocs ezt nem hagyhattam ki.

19. Lávli (válaszként erre: 17. - Amina93)
2019. jan. 15. 09:15

Akkor a kollégát se szereti, de élvezi, hogy törődik vele.

Van különbség a két pasi között ilyen szempontból szerinted? Szerintem nincs.

2019. jan. 15. 09:13

Szép is ez a változás de én azt tapasztaltam ez csak ideig-óráig tart ha az ember alapból nem igazán romantikus típus. Az jó ha újra lángra lobbantjátok de ezt fenn is kell tartani, az nem egyszerű.

Egyébként bármilyen apró dologgal tudsz neki kedveskedni, virág, csoki, meglepetésszerűen elmész érte a munkában, elviszed sétálni, sütizni, vacsorázni... gyakorlatilag millió kis lehetőség van.

Nem tudom milyenek voltatok korábban, próbáld a testi kontaktust is jobban erősíteni, símogasd az arcát, a hátát pl séta közbe, szorosan öleld magadhoz, egy-egy ellopott csók/puszi, a lényeg, hogy éreztesd szereted...

De mint írtam meg mások is, ez csak akkor megoldás ha fenn tudod tartani hosszútávon is.

17. Amina93 (válaszként erre: 16. - Lávli)
2019. jan. 15. 09:11
Nincs igazad.. Van amikor egy nő igy védekezik az ellen,hogy el lett hanyagolva,nincs vele törődve.a nőknél néha igy érzik,mégha valójában nem is!
16. Lávli (válaszként erre: 13. - Teó2)
2019. jan. 15. 09:08

Miután a szemedbe mondta, hogy nem szeret már és nem lát esélyt, te meg elköltöztél.

Felteszed a kérdést, hogy milyen sűrűn keressed.

Tényleg nem sok közötök volt egymáshoz a 7,5 év alatt.

15. PöttyösPanka (válaszként erre: 13. - Teó2)
2019. jan. 15. 09:01
Ezt gondold át alaposan, mivel nagyon szép dolog, hogy így igyekszel visszahódítani, de vajon menni fog ez a nagy romantikázás hosszútávon is? Egyszer már ellaposodott ez a kapcsolat. Meg tudsz változni, hogy ezentúl örökké romantikus dolgokkal rukkokj elő? Remélem, hogy igen, mert az szép lenne. De ha nem, akkor pár év múlva megint ugyanitt lesztek.
14. Amina93 (válaszként erre: 13. - Teó2)
2019. jan. 15. 09:01

Tenyleg cuki vagy 😊

En pl nagyon örülök,ha reggel mikor fellepek a netre,a párom addigra ir nekem pár sort.(jo reggelt.remélem jol aludtal.legyen szép napod!sokat gondolok rád)ilyenre gondolok..igy tudom hogy en voltam az első gondolata reggel 😊 néha 1-1 virág küldése esetleg meloba.vagy mire hazaer egy kedves üzenet csokival az ajtoba.egy meglepetés kiruccanas.elhivod sétálni,es közbe elviszed oda ahol megismerkedtetek 😊 ennyi jutott eszembe hirtelen 😃

13. Teó2
2019. jan. 15. 08:48

MEG VOLT A TALÁLKOZÓ!!!

Haza vittem majd a kocsibn beszélgettünk még kb félórát, mikor mondta h menjünk fel...

Felmentünk beszélgettünk csinált vacsit... és mivel feldobtam a elhetőségét annak 1 héttel ezelőtt h mi lenne ha randizgatni kezdenénk most feldobta ő is...

Remélem sikerül újra meghódítanom... ehhez viszont kérnék nagy segítséget mert 1 nem csajoztam 8 éve kb és azt sem tudom h h kell, 2 7 év után miylen új dolgokkal tudnám meglepni akár randin akár csak úgy...?

Tegnap a cégétől nem messze amerre emgy haza pl a járdára írtam neki pár sort h hiányzik és h legyen boldog ha lehet velem és egy szív... örült neki angyon és azt mondta h nagyon cuk aranyos romantikus dolog volt és köszöni és h nem sok férfi csinált volna ilyet... de aztán este mehettem vissza miután eljöttem tőle h lemossam mert már az egyik kolléganő rákérdezett nála este h neki szólt e és nem akarta h róla szóljon a cégnél egésznap minden... most így állunk... milyen sűrűn keressem?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook