Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem szerelmes már belém fórum

Nem szerelmes már belém (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
72. Sommersby (válaszként erre: 68. - Teó2)
2019. jan. 20. 16:01

Sajnálom, hogy így alakult köztetek egyelőre.


Sajnos tapasztalatból tudom, ha úgy érzi egy nő, hogy elhanyagolják, akkor törés lesz a kapcsolatban (én több, mint 10 éves kapcsolat elteltével érzem azt, hogy már nem tudok a Páromra annyira férfiként tekinteni, szeretem, tisztelem, de nem érzem már a szerelmet..., na ilyenkor sajnos valóban meginoghatnak az érzelmek). De ettől függetlenül is érezhet úgy egy nő, hogy egy új férfi nagy hatást tesz rá (és ez egyáltalán nem feltétlenül szándékos, hanem megtörténik). Velem is így volt pár hónapja, álmomban nem gondoltam, hogy két férfi között kell örlődnöm - mondjuk nálam az "új" férfi lehet max. csak barátságot akart (már soha nem fogok lehet megtudni).


A barátnőd valószínű valóban megingott a kapcsolatotokat illetően, és úgy tűnik időre van szüksége.


Sajnos, van, mikor a döntést nem lehet "kikényszeríteni", hanem talán a kivárás a legjobb út. Légy türelmes, adj időt neki, gondolkozzon el kettőtökön, a közös emlékeken, stb.

71. Lotti40 (válaszként erre: 2. - Teó2)
2019. jan. 20. 15:50
El kell szomorítsalak, de nem lesz. Tapasztalat sajnos.
70. epervirág (válaszként erre: 69. - Teó2)
2019. jan. 20. 15:44
Szerintem is hagynod kène egy ideig amig eldönti mit szeretne.De szerintem már nem szerelmes belèd,de sokaig voltatok együtt ès szerettètek egymást.Amit írtál,hogy ugy èrzed,hogy ha olyan kedve van ki vesz a fiokbol ha meg ugy gondolja elővesz.Tudom nem fog tetszebi amit írok,de ez mar nem kapcsolat főleg,hogy massal is írogat.
69. Teó2
2019. jan. 20. 15:37
azért váltunk el így h majd ő keres, mert azt mondta hogy úgy érzi mikor feljön ez a téma h mi elgyen velünk akkor folyton azt érzi h lenyomom a víz alá.. nekem ezekből csak az jön le hogy ő már nem tervez velem... :S
68. Teó2
2019. jan. 20. 15:36
Tegnap azaz szombaton újra találkoztunk délután beszélgettünk néztünk együtt sorozatot amit ő nézett ki egy újat, és tök jól elvoltunk... majd elkezdett neki valaki irogatni viberen..., sosem használt korábban vibert de elvielg csak a kolléganővel használja..., vittem cuccot ahhoz h nála tudjak aludni, nem terveztem de úgy voltam vele h ha szeretné akkor ne ez legyen az akadálya, és amikor emglátta azt modnta h ő ezt nem tervezte és h én emgint hozok egy döntést anélkül h őt megkérdezném... hiba mondtam hogy én mire gondoltam nem fogalkozott vele majd rákérdeztem este 8kor h akkor mi legyen akkor azt mondta h majd ha ettünk emgbeszéljük.. majd valamin elekzdtük civakodni talán azon h irogattak neki folyton viberen és baszta a csőrömet majd beszélgettünk és vitáztunk felváltva este 11ig amikor modnta h akkor mi lesz itt alszok mert ő nem tervezte de hát akkor m1 aludjak itt, aztán másnap reggel megint feljött a téma hogy akkor mi elsz velünk és csak azt hajtogatta h nem tudja, én modntam neki türelmes vagyok, de azt érzem h engem beraka fiókba és ha akar elővesz ha nem nem és ha egyszer úgy dönt amjd h nem kellek neki akkor emg kidob és én ezt nem aakrom h játszadozzon velem ha azt érzi már ebből nem akar kapcsoaltot akkor mondja meg..., kiakadt h én azt várom tőle h én most költözzek vissza és vágjon mindenhez jópofát és legyen minden rendben köztünk...és hiába mondom neki h én megértem őt stb de a változást csak attól érezném és látom a változás esélyét, ha kibékülünk és megpróbáljuk valóban megpróbáljuk... szerinte ez nem így van...és h ő nem tud egyik másodpercről a másikra így vltani hiába szeretné... jól érzi amgát velem amikor együtt vagyunk de nem érzi úgy h vissza kellene költöznöm, úgy hogy úgy jöttem el, hogy nem fogom keresnie gy drabig sehol és majd ő keres ha úgy gondolja hogy akar beszélni... szóval én most azt érzem h ma van 20.a és legkésőbb február 4.-én ír h találkozzunk és végleg szakítani fog..., nem tudom mit tehetnék, nagyon kivagyok :S
67. Asinel 75 (válaszként erre: 63. - Barbaraaa2)
2019. jan. 20. 14:18
Az okos haver véleményére hallgatni ilyen helyzetben nem egy bölcs dolog, bár nyilván vannak férfiak, akik értelmes tanácsot tudnak adni, de ez nem az a barát volt. Mondjuk ha végképp el akarja veszíteni a barátnőjét, akkor kérjen még tőle egy-két jó tippet.😆
66. Sommersby (válaszként erre: 59. - Teó2)
2019. jan. 19. 14:46

Az érdekes, hogy írod, "ha egy nő lelki válságban van épp" - igen, ha lelki válságban van egy nő, akkor pukkadozik, megsértődhet, visszavághat Neked, pont azért viselkedik így, mert még!! törődik a férfivel, ha már nem vitatkozik, sérteget, akkor már veszett fejsze nyele.


(Nem akarom megint a saját tapasztalatomat írkálni, de akkor voltam a már említett férfire a legdühösebb, mikor úgy éreztem, hogy "taktikázik", nem tudtam mit is érez, mit szeretne. És azért bántottam, mert nem láttam tisztán az érzéseit. Persze más egy talán kezdettől reménytelen szerelem.)


De Ti együtt éltetek, tartoztok egymásnak szerintem azzal, hogy ne "taktikázzatok", ne az egotok legyen a lényeg, igen, valakinek "engedni" kell, ha mindketten a sértett fázisban maradtok, akkor nem lesztek boldogok ettől, és végül olyanokat fogtok egymás fejéhez vágni, amit azután már örökre bánni fogtok.

2019. jan. 19. 14:30

Érdekes, amit írsz a kapcsolatodról, hogy még mindig szereted a barátnődet, ennek ellenére nem a szívedre hallgatsz, hanem barát befolyásol a szerelmeddel kapcsolatos döntésben. Tudom, fontosak a barátok (én is előfordul, hogy tanácsot kértem férfi-ügyben a legjobb barátnőmtől), de ennek ellenére ésszel hoztam meg végül döntéseket. Az észérvekkel szemben viszont sokszor azt érzem, hogy a szívemre kellett volna hallgatnom.

Igaz, hogy, ha az ember a szívére hallgat inkább az "esze helyett" talán jobban sérülhet, de, ha igazán fontos számunkra valaki, akkor muszáj kockáztatni szerintem. Ha az embert fájdalmában a dühe, az egoja vezérli annak nem lesz általában jó vége. (Tapasztalatból tudom, most, hogy elvesztettem egy férfit barátként is - én számomra nagy szerelem volt -, de nem tudtam rájönni, hogy ő mit érez irántam, barátságot, vagy nőként tekint rám..., igaz, nem volt köztünk konkrét kapcsolat, de én annak ellenére bántottam, osztottam ki, hogy nagyon beleszerettem, sérülékenynek éreztem magam, nem tudtam, hogy a férfi mit érez irántam, büszkeségből vágtam a fejéhez dolgokat, és most már azt hiszem, végképp megbántottam, talán már barátként sem tudom visszaszerezni..., pedig határozottan éreztem, hogy a megismerkedésünk kezdetekor nagyon egy hullámhosszon voltunk, bókolt is, de én elkövettem egy hibát, sértettségemben fejéhez vágtam dolgokat, na attól kezdve érezhetően változó volt a hangulata velem kapcsolatban, és bánt, hogy már soha sem fogom megtudni, mi lett volna ha nyugodt vagyok, és nem szólok be..., már állítólag barátnője van, úgy, hogy bármi is volt, elrontottam mindent. Szerintem Te ne várd meg, míg a sértettséged és büszkeséged vezeti a döntéseidet a szép korábbi együttélésetekkel szemben.


Ezt csak azért írtam le, mert sokszor a büszkeség választ el két embert, a nyílt kommunikáció hiánya, hogy odaállunk a másik elé, és elmondjuk, amit érzünk, a Te esetedben odaállnék a barátnőm elé, és elmondanám, hogy "Még mindig szeretlek, szeretném, ha újra megpróbálnánk együtt, adjunk esélyt magunknak." Ti együtt éltetek szeret(ett) a barátnőd, remélhetőleg még most is szeret, és hiányzol neki. Ne "taktikázz", próbáld meg nyíltan elmondani neki, mit érzel még iránta. A "másik", idősebb kollégájával való bármilyen kommunikációjával egyelőre ne foglalkozz. Sajnos minél inkább "eltolod" magadtól a barátnőd büszkeségből, annál inkább hatással lehet rá a kollégája, mert minden nő szeretne elég figyelmet, kedvességet, ha ezt nem kapja meg a kapcsolatától, elkezdhet távolodni, ilyen egyszerű ez szerintem.


Ha az ember nem tesz meg időben lépéseket egy kapcsolatért, akkor könnyen ott találhatja magát, hogy mindennek vége, és már nem lehet helyrehozni. Ez az én véleményem.

64. Jasmine24 (válaszként erre: 59. - Teó2)
2019. jan. 19. 05:11
A józan ember a szívére hallgat nem a haverjára. 😉
63. Barbaraaa2 (válaszként erre: 59. - Teó2)
2019. jan. 19. 03:44

"Igazándiból mindenki véleményét leszarom hogy ki mit gndol körülöttünk,"


Ha mindenki véleményét leszarod akkor minek írsz ide?

A haverod irányit téged ezekszerint úgy látszik.Vannak tanácsok amiket érdemes megfogadni de nem az ilyesmiket.

Ha szereted tegyél érte,ha nem akkor meg hagyd.Nibcs mit túlragozni ezen.Tedd amit a szíved mond,nincs szükséged -e téren sem tanàcsokra.

62. beus009 (válaszként erre: 59. - Teó2)
2019. jan. 19. 02:27

Pont ugy gondolom mint az elottem szoló. Semmi bonyolult nincs a noi gondolkodasba. Kiadja az utad mert elhanyagoltad DE ez nem azt jelenti hogy menj a francba hanem hogy tegyel érte! Tobbet mint a masik pasi akivel beszelget! Haverokra hallgatni ilyenkor a legnagyobb f@szság. Ok is pasiaggyal gondolkoznak es mi nok meg pont forditva! Ilyen remek tanacsokkal epp az ellenkezojet ered el! Meg jobban azt erzi hogy teszel rá! A szakitas valoban mindig minden kapcsolatba bennevan de aki szakitani akar az nem keres illetve ha kozombos volnal nem feszegetne a multat meg csesztetne. Jegyezd meg addig jo amig egy nő veszekszik. Ha nem teszi akkor mar magasrol beletojik az egeszbe, esetleg masra koncentral.

Ne hallgass masokra! Se haverokra, se csaladra, pszichologusra se es meg veletlen se menj josoltatni!😂Vedd a kezedbe a dolgok iranyitasat es meg fogod kapni a megerositest. Ha elszurod, magad szurtad el es nem masok miatt!

Ha szereted ezt a lanyt, adj bele apait, anyait...a hoditas mar csak ilyen! Es nem eleg a kezdeti marketing, ezt folytatni kell! Ha minden nap udvarolsz egy kicsit nonek erzi magat melletted es senki mas nem rughat labdaba.. .ha kalandra vagyna reg tul volna arkon bokron de a TE üzidet lesi! Mire varsz?!

61. Lávli
2019. jan. 18. 15:52

"... este mikor hazaért hívott alig vártam egésznap h írjon vagy hívjon... de nem vettem fel haverom tanácsára ekkor írt 2 sort hogy azért hívott mert most ért haza... erre annyit váalszoltam neki írásban rá félórára hogy örülök h haza ért épségben és jóéjszakát kívánok neki majd szombaton nem hívtam nem írtam neki bár nagyon nehéz volt(szintén haverom tanácsára) ... "


Kell ehhez "női agy", hogy bárki azt mondja: figyelj, ne szórakozz velem mostmár?!

Ha én szeretek valakit, akkor felveszem a telefont, ha hív, nem szivatom a haverom tanácsára ... Tiszta dedó. Felnőtt érett kapcsolatért nyafogsz itt, de nem tudsz felnőtt módjára viselkedni. (eleve mások - haver, hoxa fórum - szerint élni, dönteni ... na de ez más kérdés)

60. Pasionella (válaszként erre: 59. - Teó2)
2019. jan. 18. 15:43

Igen, ez benne van a pakliban, hogy fájni fog, de ez minden kapcsolatban "benne van a levegőben", igazából bármikor... kérdés, hogy vállalod a kockázatot vagy sem.

Ha ennyire nem bír magával és csak az érdekli milyen lehet mással akkor megfogja tenni. Úgy gondolom ha te lennél neki az igazi akkor nem merülne fel benne ilyen.


Ezek a randizgatások jók de ha már nem menthető a dolog akkor ezek sem fogják megmenteni, ezt pedig csak az idő válaszolja meg...

59. Teó2
2019. jan. 18. 14:14

Aki elolvasta az összes kommentem alatti újabb és újabb fejleményeket mit gondol erről az egészről így?

Van egy idősebb ismerősöm (30F) pszichológus...

Szerinte nincs jövőnk jelenleg... a páromnak arra van valójában szüksége, hogy kipróbálja más palikkal milyen a szex a kapcsolat... mert még nagyon fiatal...

Szerinte ez a randizgatás is csak arra kell a páromnak(vagy volt párom), hogy érzelmileg leépítsen engem és a randizgatás végére eljusson arra a szintre hogy végre tudjon élni nélkülem és ne érezze annyira a hiányomat, mintha valaki a cigit rakná le szépen apránként...

Eléggé beültette a bogarat a fülembe... nem tudom, hogy mit gondoljak a női agy női gondolkodás női logika eléggé egy faramuci dolog... sokszor úgy érzem, hogy ő sem tudja mikor mit akar pl.: amikor azt mondtam h elköltözök péntek reggel de ettől függetlenül szombaton elmehetnénk a megbeszélt moziba és retro pótszilveszterre azt mondta, hogy ha én elmegyek ő biztos hogy nem fog menni úgy sehova...Péntek reggel ugye eljöttem majd este mikor hazaért hívott alig vártam egésznap h írjon vagy hívjon... de nem vettem fel haverom tanácsára ekkor írt 2 sort hogy azért hívott mert most ért haza... erre annyit váalszoltam neki írásban rá félórára hogy örülök h haza ért épségben és jóéjszakát kívánok neki majd szombaton nem hívtam nem írtam neki bár nagyon nehéz volt(szintén haverom tanácsára) ekkor este felhívott a párom anyukája hogy egész délután és este a telefonját nézeggette mikor írok már, és hogy szerinte keressem fel... írtam is neki majd kiakadva kb elküldött a picsába h látja hogy én már elengedtem ezt a dolgot és hogy nem is kerestem sőt meg sem kérdeztem hogy akkor elmegyünk e moziba vagy valami... holott előtte lévő 2 nappal azt mondta hogy biztos hogy nem...

Szóval elég nehéz ki igazodni így egy nő-n ha épp lelki válságban van... minden bagatel dolgot a világ fájdalmaként élt meg, bármit amit tettem a múltban azt felhánytorgatta és mutogatott és hogy én nem szólhatok egy szót sem rá mert ő csak egyszer hibázott az is az én hibám mert a saját erkölcsi elveivel ment szembe hogy elkezdett más faszival beszélgetni...

Jelenleg ugye ott vagyunk , hogy ő mennyasszonyként céges bulin elggé összemelegedett egy kollégával aki már 2 éve udvarol neki majd elkezdetek beszélgetni olyan szintekig jutva, hogy már párom írta a faszinak hogy már csak az is jó lenne ha látná őt... és ezek után párom szerint teljes mértékben én vagyok mindenért a hibás sőt azért hogy megjavuljon a kapcsolatunk csak nekem kell tepernem és csak nekem kell tennem érte...

Nekem ez a helyzet nem tetszik, szerintem egy kapcsoaltban mindig 2 ember van akkor is ha valami rossz és ha valami jó, rossz dolgok történtek velünk...sokan azt mondták, hogy hagyjam ott a picsába ha iylet tett velem még a saját családja is... és ő ezért még jobban sértve érezte magát hogy mindenki engem sajnált vagy az én helyzetemet rosszabbnak ítélte mint a saját lányukét vagy testvéréét...

Igazándiból mindenki véleményét leszarom hogy ki mit gndol körülöttünk, Szeretem ezt a lányt elhanyagoltam és szeretném ha újra boldogok lehetnénk... csak attól félek, hogy bele teszek mindent még jobban szerelmes leszek... és ő meg benyögi 1 hónap múlva hogy ez neki nem emgy és még jobban összetörök mint amit eddig éreztem...

58. Asinel 75 (válaszként erre: 56. - Beus009)
2019. jan. 18. 11:01
Egyetértek minden szavaddal.
57. MenoPause (válaszként erre: 56. - Beus009)
2019. jan. 18. 10:02
Ezt jó olvasni Beus, főleg, hogy nálunk is hasonlóan volt, bár mi "csak" 19 évesen kerültünk össze, Sok idő ez. És sok minden köt össze a másikkal. Lehet, hogy egy kis magányos idő nem ártana néha senkinek.
56. beus009 (válaszként erre: 54. - Teó2)
2019. jan. 18. 09:33

15,5 evesen jottem ossze parommal. Most 47 vagyok, kiszamithato milyen regen vagyunk egyutt. Ez ido alatt tobb alkalom volt amikor vagy ő vagy en bedobtam a torölközőt. De a masikunk, aki epp el volt hagyva mindig kitartott. Szoval ha o ment el en nem hagytam ha en akkor meg ő. Nem gondolom hogy a "mar nem szeretlek" egy vegleges allapot. Inkabb csak az epp aktualis. Egy kis maganyosan eltoltott ido utan ratornek az emberre a kozos dolgok. Pont ahogy baratnod irta. Ha nem volt mellettem a parom, hianyzott meg az is ami elotte zavart benne. Az idő meg a megszokas nagy úr!

Lehet az uj csabito, erdekes de nem feltetlen eletkepes. Figyeljetek egymasra hiszen egy szerető tars oriasi kincs manapsag! A problemak nem csak szetvalaszthatnak hanem megoldasuk ossze is kovacsolhat! Keresd ot minel tobbet. A nok szeretik ha figyelmet kapnak mert az az erdeklodes jele. Bombazd ot cuki dolgokkal mint ez a felirat a jardan. Otletelj meg sok hasonlot. Akar a lakasba elrejthetsz meglepi uzeneteket esetleg szivecsket a kedvenc csokijaval. Tudod addig kell utni a vasat.....

Szurkolok neked mert en ugy latom fontosak vagytok egymasnak. A parkapcsolat olyan mint a hullamvasut. A szerelem mulik de ujra éledhet es egy egy egymasra talalas utan forobban eghet es tartosabb mint előtte valaha 💑

55. ikres_anyu (válaszként erre: 54. - Teó2)
2019. jan. 18. 09:22
Végül is akkor ez jó hír. Csak így tovább.
54. Teó2
2019. jan. 18. 08:54

Nem fogok képet feltölteni... itt nem ez a lényeg de ti ezt ragadjátok ki...


Másik téma... tegnap találkoztunk...

Felvittem a város tetejére autóba bekészítettem lassúzós zenéket hangerő fel sötétség város fénye és tánc... meghatódott(még én is)

haza mentünk , kinézett egy új sorozatot amit szeretett volna ha együtt nézzük, de nem siekrült összehozni valamiért szarakodott az okostv........

maradt a beszélgetésre több idő és elcsattant egy csók is végre így a 2. randin majd azt követte még vagy 10-15...,ezután vacsit készített, megettük ,beszélgettünk még ...

Egyszer csak felhuppant h kicsit nyomkodjam meg a vállát, mondtam h akkor legalább húzza le a válláról a felsőtjét mert krémmel jobb masszírozni mint anélkül és ős mondta h de nem jó ruhán keresztül is...de hát mondtam h akkor csináljuk már rendesen... mire megfogtam a krémet meztelen volt már felül de háttal volt nekem majd hasra feküdt a kanapén megmasszíroztam a hátát majd mondtam hogy üljön fel h a vállait is megtudjam... ebből az lett h amikor végeztem szabadutam volt a melleihez, aminek a vége az lett hogy egy órán át gyűrtük egymást... (bár első két alkalommal amikor leakartam venni a naciját mindig mondta h neee NEM EZÉRT JÖTTÉL!, és tényleg igaz hogy nem azért mentem én úgy voltam vele ha már kapok egy csókot az siker. hiszen csak a 2. randink szex egy hónapig nem is számítottam...)

Ezután még feküdtünk kb egy 1 órát az ágyaban és beszélgettünk, rákérdeztem hogy megbánta e mert én igazándiból tényleg nem így terveztem... és mondta hogy ő sem tervezte nem bánta meg mert nagyon jó volt, de tényleg nem akart ilyen hamar már megint lefeküdni(ilyen hamar már emgint= anno mikor összejöttünk 2 hete voltunk együtt mint egy pár mikor lefeküdtünk egymással és szerinte anno ezért nem értékeltem őt eléggé mert nem kellett küzdenem érte...)

Ezután haza jöttem ... úgy váltunk el hoy szombaton délután találkozunk... jelenleg itt tartunk...

53. Barbaraaa2 (válaszként erre: 47. - Teó2)
2019. jan. 17. 19:03
Egy képet mutathatnál magadról mégis..
52. Pasionella (válaszként erre: 51. - Lávli)
2019. jan. 17. 12:39
:-D :-D
51. Lávli (válaszként erre: 50. - Pasionella)
2019. jan. 17. 11:38
Ez a "jól nézem ki ..." ... Hát na ... 😀 Jól nézünk mi ki 😂
50. Pasionella (válaszként erre: 47. - Teó2)
2019. jan. 17. 10:13

"Sőt párizsi út után 15 nappal már a faszi képét lájkolgatta... magam sem értem... minden ujjamra kaphatnék gyönyörű lányokat mindenem meg van jól nézem ki autó lakás...de én őt szeretem... fura az élet..."


nem írtad sehol???? nem véletlenül kapsz támadásokat...

49. dd9dec5381 (válaszként erre: 47. - Teó2)
2019. jan. 17. 09:37

Hs nem tetszenek a fefigyülölő nők (muhhaha) akkor menj a férfihang-ra vagy a prohardverre, de a pua is pont neked való.

És de, az az ember, aki többedszer is kihangsúkyozza hogy bárkit megkaphat, ő mégis a közepes nőjével van, egy nagyképű barom.

Tanulj a kollégájától, valószínűleg szerényebb és többet tud a nőkről mint te.

2019. jan. 17. 09:33
Van valami előrelépés? Mondott valamit a legutóbbi beszélgetéskor?
47. Teó2
2019. jan. 17. 09:26

1. sehol nem írtam h bárkit megkaphatok...

2. nem vagyok egoista amit írtam azért írtam h biztonságos mellettem az élet ilyen téren, nem felvágásból.

3. elhanyagoltam amikor otthon voltunk leírtam ezt is nem azt írtam h nem foglalkoztam vele egyáltalán semit hanem h amikor otthon voltunk... főleg a hétköznapokon... sok helyre vittem el kirándulni túrázni mozizni shoppingolni nyaralás párizs pesti hajókázás margitsziget körül stb stb... de amikor otthon voltunk akkor nem igazán voltak közösen töltött idők sajna...

4. férfi gyülőlő nők meg ne irogassanak , egyáltalán nemv agyok nagy képű, és írhattok 100negatív kommentet úgy sem érdekel és vitázni sem fogok senkivel nem ezért tettem fel kérdéseket...

köszönöm az eddig pozítív válaszokat és a többit is előre!

46. Pasionella (válaszként erre: 45. - Dd9dec5381)
2019. jan. 17. 09:17
:-D :-D :-D
2019. jan. 17. 08:55

Arcod befér egy átlagos autóba, vagy Hammer kell hozzá?

Ritka nagy seggfej vagy, remélem a csaj lelép mellőled, te meg mehetsz a gyönyörű nőidhez.

2019. jan. 17. 08:51

Teó!

Kicsit elvagy szállva magadtól nem gondolod? :-)

Rossz helyen viselkedsz így... nagyon sokan segíteni próbáltunk volna de van egy stílusod ami már nem igen vált ki senkiből sem együttérzést.

Lehet a párod ettől sokallt be mennyire oda meg vissza vagy magadért és mert azt gondolod pusztán azért mert jó csávó vagy majd Ő örökké fog téged szeretni...


A férfi ha normális, törődik egy nővel és szereti akkor nem a jóképűsége miatt "győz"... kissé elvagy tévedve...

43. Barbaraaa2 (válaszként erre: 32. - Teó2)
2019. jan. 16. 20:51
Tegyél már ki magadról 1 képet,kíváncsi vagyok,hogy tényleg olyan jó pasi vagy.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook