Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem szerelmes már belém fórum

Nem szerelmes már belém (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2019. jan. 15. 08:03
Szerintem még lehet esély..
11. Ildi
2019. jan. 15. 07:58
El kell engedni...
2019. jan. 15. 07:25
Szerintem is vége, engedd el!
2019. jan. 14. 18:49

Szerintem, már vége..

Te elhanyagoltad, Ő kiszeretett, kiábrándult, teljesen jogosan! Addig hagyjátok ezt abba és engedjétek el, míg valaki nem sérül, ennél is jobban!

8. Asinel 75 (válaszként erre: 2. - Teó2)
2019. jan. 14. 17:08
Én úgy érzem még nincs veszve minden. Elhanyagoltad, ellaposodott a kapcsolatotok. Egy nő figyelemre, kedvességre vágyik, ezt most máshonnan megkapta, persze hogy imponál neki, de nem feltétlenül jelenti azt, hogy már nem szeret. Légy türelmes, ne kapkodj el semmit. Ha valóban összetartoztok meg fogjátok tudni oldani, de ehhez változtatni kell, mert ha minden marad a régiben nyilván nem fog működni.
7. ab3619a9cd (válaszként erre: 6. - Trapiti)
2019. jan. 14. 16:27
Semmi baj nincs azzal ha korán összekerül egy pár, függetlenül az alábbi történettől!
2019. jan. 14. 15:00
23 es 25 evesen 7.5 eve egyutt? A lany meg 16 sem volt amikor osszekerultetek, gyerekek voltatok. Nem szabad szerintem egyuttmaradni, ennyi bonyodalom egy 40 eves hazassagban is tul sok. Tanulni kell az elmult 7 ev hibaibol mindket felnek es surgosen tovabblepni.
5. Lávli (válaszként erre: 2. - Teó2)
2019. jan. 14. 14:36

Ha jól sejtem, se vagyon, se gyerek, semmi ilyesmi nem köt össze titeket, ami miatt a barátnődnek kényszerből veled kellene maradnia. - Bár azt sem értettem sosem, de vannak, akik úgy már nehezen szabadulnak.

Remélem, őszinte lesz ma, mindkettőtök érdekében.

Ha menni akar, engedd el.

4. Pasionella (válaszként erre: 2. - Teó2)
2019. jan. 14. 13:30

Ugyan végig harcoltam a kiírásod, próbálj légyszíves tördelni kicsit mert ez így nagyon tömény és nehezen olvasható...


Szóval: én azt nagyon jól tudom az állandó számítógépezés és a másikkal való nemtörődömség mit tud okozni, most teljesen mindegy ki miért ül állandóan gép előtt.


Valószínűleg nálatok nagyon ellaposodtak a dolgok, éltetek egymás mellett mint kb két lakótárs aki néha napján szexel.


Egy nő baromi egyszerűen működik csak ti azt hiszitek nagyon bonyolultak vagyunk...

mindaddig amíg megkapjuk a figyelmeteket, a kedvességetek, amíg törődtök velünk, szeretni tudtok, megleptek, netalán segítetek otthon, néha vacsit főztök stb... amíg kedvünkben jártok, amíg tudunk minőségi időt együtt tölteni és közös élményeket gyűjteni mi újra meg újra vagy folyamatosan szerelmesek tudunk lenni. Egy nőnek kell az impulzus, kell, hogy érezze a fent írt dolgokat mert ha nem elkezd vágyakozni más iránt, először az iránt, hogy olyan legyen a kapcsolat mint az elején vagy legalábbis hasonló, utána pedig esetleg más iránt...


A lényeg az, hogy habár én akkor is hűséges voltam amikor már nem voltam szerelmes... ha ezek elmúlnak akkor a kapcsolatnak kb annyi, főleg ha a punnyadás/megszokás jellemzi.


Persze a nőnek is tennie kell, fenntartania a tüzet stb... de ha megkapja azt amire vágyik automatikusan tesz érte nap mint nap.


Valószínűleg a párod nem került túl jó környezetben sem bár attól, hogy a női ismerősei elváltak még nem biztos, hogy rossz tanácsadók.


Beszéljétek meg mindenképp de ha már régóta se veled se nélküled kapcsolat túl sok jót nem tudok jósolni de meglehet próbálni. Vannak azok a szerelmek amelyek túlélnek mindent.

Szerintem ti nagyon korán kezdtétek a dolgokat, én is voltam hasonlóban, az ilyen kapcsolatoknál sajnos jellemző, hogy igen, emberi, inkább ösztönlény mivoltunkból adódóan kíváncsi vagyunk akár arra is milyen lehet mással, sok hasonló párt ismerek de vannak köztük akik 30 évesen is még együtt és boldog családot alkotnak.

3. ab3619a9cd (válaszként erre: 2. - Teó2)
2019. jan. 14. 13:24
A lány nagyon fiatal ráadásul nem élte ki magát. Most lát lehetőséget kitörni a képzelt igából. Van ilyen. Mi is 16 évesen jöttünk össze a férjemmel. Nekünk sem volt egyszerű, de 17 év eltelt és ittvagyunk. Nem tudhatom hogy a lány mit akar, de fogadd el a döntését, bármi is lesz. Ha újra együtt lesztek a sérelem, bizalmatlanság minimálisan mindig ott lesz!
2. Teó2 (válaszként erre: 1. - Teó2)
2019. jan. 14. 12:55

ITT FOLYTATOM TOVÁBB A TÖRTÉNETET!


Ez dec 17.-én volt, aztán azzal érvelt h neki ő nem jelentett semmit csak figyelemre volt szüksége mert én elhanyagoltam… aztán 22-23-án pesten töltöttünk 2 napot éjszaka szex is volt kb úgy 2 hónap után fellegekben volt(nem magamat fényezve de tényleg) aztán a faszi kirakott fb-ra egy képet 23.-án ahogy a párommal majdnem egyidős lányával csavargott párom lájkolta …majd kedves elvált kolléganő ráírt páromra h látta a kedves kollégájukat sétálni a vásoban tök cuki volt,…erre párom miután azt mondta nem érdekli lefeküdtünk pesten stb rá 2 napra azt mondta h igen és pénteken is nagyon aranyos volt h feljött elköszönni … mikor ezeket látta megint a kést éreztem a hasamba közben párom bármilyen képet ki tesz ez a fasz likeolja elsőnek kb… voltunk szilveszterezni párom unokatesójáéknál ott csináltak egy közös képet majd ezt a faszi likeolta de nem volt rest és jelölte az unokatesóját is h majd azt is becserkéssze gondolom… úgy alakult h eltelt 3 hét párom viselkedésén nem láttam változást és megmondtam neki h elköltözök egy időre h átgondoljuk mi legyen elköltöztem ha néha beszéltünk 1-2 szavas közömbös válaszokat adott mindenre, majd 1 hét után találkoztunk beszéltünk és kb5 perc után kimondta nem akar újabb esélyt adni a kapcsolatunknak, arra hivatkozva , hogy elhanyagoltam és attól tart h később megint így lenne és már nem szerelmes belém…(én meglátásom szerint az igazi indok az h 16 volt mikor összejöttünk(sztem nem volt már szűz) és velem volt 7 évig msot megérezte h kellhet rajtam kívül másoknak új impulzosokra érzésekre izgalomra van szüksége és ebben támogatja a 2 elvált kolléga nő is h lépje meg… meglépte, majd másnap kimentem hozzá h elhozza a cuccaimnak még egy részét inkább ruhákat ágyneműt stb (de ott hagyva ágyam tv-m egész konyhát hütő mikró edények asztal mindent stb…) ő szakítás másnapján este elment bulizni az elvált picsákkal… majd azutáni este ért haza és rám írt h egészhétvégén nem volt egyedül de amikor hazaért és látta h nincsenek ott a cuccaim összezuhant teljesen hiányzom neki de fél… és h alszik még 1et erre az egészre…, ma lesz a napja amikor részéről mindent megbeszélnénk…

MIRE SZÁMÍTHATOK? SOSEM BESZÉLTÜNK ANNYIRA ŐSZINTÉN KAPCSOALT ALATT A HIBÁINKRÓL ÉS AZOKRÓL AMIK FÁJTAK...LEHET EBBŐL MÉG EGY ÉLETRE SZÓLÓ JÓ ÉS BOLDOG KAPCSOALT MIND2NK RÉSZÉRE?

2019. jan. 14. 12:53

Sziasztok!

25F vagyok.

Mennyasszonyommal(23éves) 7.5 éve vagyunk együtt, és kb 6 éve élünk együtt, kapcsoaltunk elején rengeteg hülyeséget csináltam, főleg emrt rossz anyagi helyzetben voltunk, de emberielg és viselkedésielg is már az elmúlt 5 évben makulátlan vagyok de akkoriban sok kétséget és fájdalmat okoztam páromnak az elmondása szerint. Most ott tartunk h 1.5 éve a mennyasszonyom lett, anno előjöttek egészségügyi problémái ami miatt rettentően fájt neki a szex és így ez miatt jött a folytonos elutasítás és kb 2 havonta 1× voltunk együtt... itt kezdőtek a problémák sztem és kezdtünk el eltávolodni egymástól.Az elmúlt 2 évben egy súlyos műtétemnek köszönhetően otthon voltam félévig mozgáskorlátozottan és egésznap a számítógép előtt ülte míg ő dolgozott stb... életem részévé vált a gépezés amiben új sikereket értem el mind elismérést mind pénzbeli juttatást így egyre komolyabb és magasabb szinten kezdtem el ezt űzni... és így pl az elmúlt 1 évben eljutottunk oda , hogy amikor nem volt valami programunk otthon töltött időnek a 80%át gép előtt páromnak háttal töltöttem.Elhanyagoltam tudom, közben náluk a cégnél mesélte, hogy van egy idősebb kolléga(43éves) akinek bejön és ezt hangoztatják, a kolléga nők is pl miután kiment az irodájukból hogy nahh már megint csak a párom miatt jött fel h őt meggnézze meglátogassa megköszöntse stb, és irigykedve mondták a 35 40 éves elvált megkeseredett kolléganők...szinte 2 éven keresztül ez volt náluk heti szinten, majd 2018.december 7.-én céges bulijukon párom elég sokat ivott elmondása szerint, a csávó elkezdett rá nyomulni beszélgettek majd táncoltak... az volt megbeszélve hajnal2re megyek érte, hívtam nem értem el írtam sms-t nem értem el majd hajnal 5kor írtam egy sms-t, h itt vagyok érte semmi reakció majd félóra folyamatos hívogatás után felhív h na merre vagy???Éreztem valami nincs rendben. majd másnap megkérdeztem h történt e valami a bulin mert h fura azt mondta h nem.Eltelt kb 4 nap és éreztem h valami nem okés egyre tol el magától majd kifakadt h nem érzi már azt amit régen nem szerelmes belém és h nem boldog velem, kiakadtam én is... tudtam h történt valami a bulin de tagadta, aztán eltelt 2 nap és szombat este leültünk és emgbszéltük h mik voltak a problémák a kapcsolatban és h nem szeretne szakítani oldjuk emg meg lehet javítani stb... vasárnap felkeltünk átrendeztem a nappalit míg ő főzött kitakarítottam stb.. egész jól töltöttük a napot szinte turbékolva, este mondta h bemegy a hálóba ott a telója a töltőn néz rajta egy rész a sorozatából.Tudtam h kb 45 perces a rész , 45 perc múlva bementem hozzá és azt látom h a telefonba be van dugva a füles a fülébe nincs… ránéztem a telefonjára és muttatta h kb 5perc telt el a filmből amire azt mondta h elkezdett egy új rész kb 25 perc és vége, majd 25 perc múlva mikor visszamentem kb 5 perccel volt arrébb a film… megkérdeztem h akkor most mit is csinált valójában erre kiakadt és lefeküdt aludni. Mivel ismertem a fb jelszavát beléptem h megnézzem de nem láttam semmit.Másnap hétfőn reggel 9 órakor értekezleten ülök és pittyeg a telom, ránézek nem is kaptam üzenetet majd pittyeg megint… okos kistelefonomnak hála rájöttem párom kap üzenetet de nekem is jelzi valamiért az app megjegyezte a készülékem újra belépte és azt látom h egy faszi azt írja neki „Tündér vagy! 😊” nem tudtam mire vélni kb 20 percel később ránézek látom eltűnt az üzenet mondom biztos valami vén fasz írt neki ő meg minden nélkül törölte… csak újra pittyenés újra ő írt… akkor láttam h beszélgetnek csak végig törli, egyből néztem hát ugyan annál a cégnél dolgozik kerek 20 év van köztük… olyan mélységekben beszélgettek, h a csávó mikor mondta h nem bírja h ne lássa, akkor párom azt írta h igen már az is jó lenne ha láthatnálak majd a csávó erre h most azonnal felmegyek és megpuszilgatlak mindenki előtt erre párom azt reagálta h egyszer mindennek eljön az ideje…. mikor ezt láttam mintha kést forgattak volna bennem főleg úgy h velem meg párhuzamosan beszélte h akkor 11.30ra menjek érte és mehetünk ebédelni… mentem is érte 11.33kor még beszélgettek majd lejött beszáll a kocsiba ad egy csókot és mosolyog…elmentünk enni én nem rendeltem falatot sem tudtam enni.. ő jóízűen ebédelt majd azt mondtam neki, figyelj szeretlek annyira h ha történt valami a bulin akár egy csók megtudjuk beszélni…. azt mondta h nem történt semmi… majd mikor kiértünk a kocsihoz azt mondta annyi van h beszélget egy FIÚVAL… kérdezgettem stb, eljutottunk oda hogy elismerte h cégnél van és h idősebb de nem is jelent neki semmit néha beszélnek a céges telefonon meg a céges uli másnap reggelén írt neki h megköszönje az estét de azt kitörölte h ne h félre értsem…. itt fakadtam ki és közöltem vele h kurvára láttam miket is írogattak egymásnak pl vasárnap este is míg engem hülyének nézett úgy h szombaton megbeszéltük h megjavítjuk a kapcsolatunkat… össze voltam törve…

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook