Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem kell se férj se gyerek! fórum

Nem kell se férj se gyerek! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
426. timycat (válaszként erre: 419. - Hello Titti)
2012. febr. 26. 15:51
de nem ám, hogy esetleg megtartod a neved; szigorúan "-né"-ként :)
425. moonlight13 (válaszként erre: 405. - 17edc27aec)
2012. febr. 26. 15:50
Azért ha figyelmesen nézted volna a filmet, az is arról szól, hogy keresik az Igazit, és nem arról, hogy nem kell férj, sem gyerek!
424. timycat (válaszként erre: 421. - Moonlight13)
2012. febr. 26. 15:49

Nem foglalkoztam vele, csak érdekes társadalomképet fest ez is.


(egyébként a gyerek az apja nevén van, sőt vagyunk olyan galádak, hogy együtt is élünk vadházasságban)

423. Hello Titti (válaszként erre: 405. - 17edc27aec)
2012. febr. 26. 15:49

imádom a szex és new yorkot..

és ami lényeg az valós események alapján lett csinálva...és homokba dughatjuk a fejünket..de akkor is bármikor bármelyik házasság is tönkre mehet és..voálá..hopp...ott egy szingli nő...

422. andi6020 (válaszként erre: 405. - 17edc27aec)
2012. febr. 26. 15:47
Nagyágyúk. Vagy nem a sorozatra gondoltál? Bár abban ne is ez a téma, tehát bocs.
421. moonlight13 (válaszként erre: 418. - Timycat)
2012. febr. 26. 15:46
Ugyan, ne is törődj vele! Tudod, hogy egy szülői értekezleten a jelenléti íven hány helyen szerepelt ugyanaz a név, mint a gyereké? Talán egy-két helyen! Ma már szinte mindenki elvált, vagy mással él, mint akié a gyermek. (Sajnos)
420. Hello Titti (válaszként erre: 412. - 98338d9c88)
2012. febr. 26. 15:46
háhá..látom te is már mzprx-nek hívod :DD
419. Hello Titti (válaszként erre: 418. - Timycat)
2012. febr. 26. 15:45

jó nagy baromság..ha terhes az ember akkor kötelező mellé egy férj...??!!


istenem...barmok!!!

418. timycat (válaszként erre: 410. - M0ncsa)
2012. febr. 26. 15:43

Ez tök igaz, de nem csak a gyermekteleneket nézik le, hanem a nem házasságban élőket is :)

Tudod hány lesajnálást kaptam mikor szemmel látható volt már a hasam és kiderült, hogy nincs mellettem férj? Persze tettem rá, de akkor is

417. timycat (válaszként erre: 415. - E3786dd7b2)
2012. febr. 26. 15:40

Ugyanolyan kegyetlenek voltak akkor is az emberek, mint most, most épp a szomszédoddal, akkor meg mással történt hasonló


Persze a kilátástalanság, munkanélküliség szüli a megélhetési bűnözést. De miért tartunk itt? Miből voltak akkor a munkahelyek? (egyébként voltak munkanélküliek is kmk-nak titulálva)

2012. febr. 26. 15:39
Úgy látom, egyeseknek sikerült megint eltéríteni mindenkit a fórum témájától! Nem tilos itt véletlenül politizálni?
415. e3786dd7b2 (válaszként erre: 406. - Timycat)
2012. febr. 26. 15:31
Mivel mindenkinek volt munkája, nagyszámban nem történtek hasonló megnyilvánulások! Dehogynem tudhatom..soha nem hallottam, hogy a szomszédom kirabolták, ..leszúrták pár ezer forintért az öreg egyedülélő nyugdíjast..stb..most igen! Ehhez nem kell sem tévé, sem rádió!
2012. febr. 26. 15:24

Ez nem így van.. Feljelentések nagy számban előfordulnak még napjainkban is!

És miért volt baj, hogy a munkásörség megfékezte a csavargást? ..esetleg a naplopóknak..

A 30-as években is volt gazdasági válság...és nemcsak Magyarországon. Az tény, hogy rossz gazdaságpolitikát folytattak. ..De mint tudjuk, Magyarország hagyományos energiaforrásokban szegény, ezért logikus, hogy a talpraállása is sokkal nehezebb más országokkal szemben. Nem hiszem, hogy ez a kommunisták bűne lett volna. Nekik is az volt a céljuk, hogy fellendítsék az ország gazdaságát.

Biztos vagy benne, hogy itt csak a kommunisták loptak? Én nem hiszem!

413. M0ncsa (válaszként erre: 411. - Spinneli)
2012. febr. 26. 15:20
Igen, pontosan.
2012. febr. 26. 15:17
MzperX,inkább visszaadom,nekem nem kell!
411. spinneli (válaszként erre: 410. - M0ncsa)
2012. febr. 26. 15:13

igen, ma ilyen videós napom van.

:)


Igen, lehet nyugatabbra nem a gyerekvállalást tekintik a megvalósítás netovábbjjának...illetve az egyéni döntéseket is jobban tiszteletben tartják.

410. M0ncsa (válaszként erre: 409. - Spinneli)
2012. febr. 26. 15:10

spin, neked mindenre van egy vidid :)))

amugy sztem se para. Ami para, az a magyarorszagon divo paratlan elutasitas, ami a gyerekmentes noket tamadja. Ez azert nyugaton nem jellemzo (utanaolvastam a temanak tegnap :))

2012. febr. 26. 15:07

A legtöbb nő ma is csak két dolgot akar férjet/párt és gyerekeket, szerintem.


Vannak akik meg nem, nincsenek olyan sokan, hogy azt valami visszafordíthatatlan folyamatnak kellene venni, vagy rémüldözni rajta.


...és végezetül:


[link]


:)

408. M0ncsa (válaszként erre: 405. - 17edc27aec)
2012. febr. 26. 14:57
fogalmam sincs, szex es new yorkrol annyit tudok, hogy 4 csaj a foszereplo, a masikrol meg most hallok eloszor. Majdnem 20 eve nem nezek tevet, oszt le vagyok maradva, en bunko :) Nem tudok erdemben nyilatkozni, sajnalom.
407. M0ncsa (válaszként erre: 1. - 309310c237)
2012. febr. 26. 14:55

es vegul a lenyeg, a topikindito hsz :)

Kedves larina!


A problemad szerintem eleg sok ertelmisegi no problemaja. Szeretik az eletuket ugy, ahogy van, nem unatkoznak, szeretik a partneruket is, nem akarozik viszont elkotelezni magukat. Nem vagy egyedul, nagyon sokan vannak.

Sokaig en is igy ereztem, hogy persze, szeretem, imadom az aktualist, de nem voltam rola meggyozodve, hogy az illetovel ohajtom leelni az eletemet. Aztan 32 evesen ismertem meg azt a ferfit, akinel egy szikranyi ketelyem sem volt. Nem volt semmifele dramai langolo szerelem, szenvedely, csak csendes, kolcsonos megbecsules, szeretet es csodalat. O most a ferjem, es meg igy, 3 ev tavlatabol is minden nap egyre jobban es jobban szeretem. Amig nem erzel hasonlokepp, tenyleg nem erdemes hazasodni, teljesen igazad van. Tetszik hogy vagy olyan intelligens, hogy felismerd ezt. Langolo szerelembol szereny velemenyem szerint szigoruan tilos hazasodni :))))) No, nem vagyok egy romantikus alkat, sokan maskepp gondoljak ezt.


Gyerek temajat meg mar eleg alaposan kiveseztetek. EN sem vagyok nagy gyerekparti, szamomra a csecsemok nem aranyosak, hanem idegesitoek, es meg sorolhatnam a "miert nem" erveket; ennek ellenere nem zarkozom el teljesen a gyerekvallalas gondolatatol, mert ez ket ember dolga, es nem dontketek kizarolag en, egyedul. Az eletvitelem helyhez kotott, nem utazgatos, mint neked; rengeteg tervvel a megvalosulas utjan, amely terveket szvsz egy csecsemo csak hatraltatna. Szandekosan hasznalom a csecsemo kifejezest, mert egy iskolaskoru gyerek mar joval erdekesebb, kezelhetobb es elviselhetobb, kevesbe zavaro, mint egy csecsemo. :)


Summa summarum, kivanom neked, hogy akarhogyan is, de megtalad a boldogsagod az eletben. Szerintem meg is fogod, mert nem elsz illuziokban, igy nem fogsz nagyot koppanni sem ;)

406. timycat (válaszként erre: 400. - E3786dd7b2)
2012. febr. 26. 14:48
gyilkosság, rablás, betörés... ezt nem tudhatod, hogy akkor több vagy kevesebb volt... abban az időben minden "szép volt és jó" a csúnya, rossz dolgokról meg hallgattak... a híradó (ami volt, azt nem is nevezném annak) és a statisztika a hatalom által leginkább manipulálható dolog
405. 17edc27aec (válaszként erre: 403. - M0ncsa)
2012. febr. 26. 14:44

Nem vagyok nőellenes, csak azokkal szemben, akik a sztárokéhoz hasonlító életszínvonal látszatát tartják fent. Egyébként észrevettem én is, hogy eltértem a témáktól. De akkor felteszek neked egy kérdést, hogy témánál maradjunk.


Szerinted a mai média mennyire járult hozzá ahhoz a mai divatossá vált felfogáshoz, hogy nem kell férj, se gyerek? (Pl. Sex és New York, Nagy Ágyúk stb.)

404. timycat (válaszként erre: 402. - 17edc27aec)
2012. febr. 26. 14:43
sem prosti nem volt, sem meg nem állították... csak egy egyszerű titkárnő volt, aki igyekezett nem belefásulni a "rendszerbe"
403. M0ncsa (válaszként erre: 395. - 17edc27aec)
2012. febr. 26. 14:39

Mx-3i7cp:

Most nem konkretan erre a hsz-edre reagalok, hanem altalaban a hsz-eidre.

Sok dologgal egytertek, amit irsz, sokkal meg nem. Maga a talalas viszont botranyos. A legfontosabb eszrevetelem viszont az, hogy szanaszet offolod a topikot a noellenes maganproblemaiddal, es ez - engem legalabbis - nagyon zavar. Szivesen nyitok neked uj topikot, ahol folytathatod, ha neked nem megy :) :p

402. 17edc27aec (válaszként erre: 398. - Timycat)
2012. febr. 26. 14:36
Ez azért igencsak nehezen hihető. Hacsak nem volt hivatásos prosti. (Bocsánat, nem sértésképp írom, de voltak ilyenek abban a rendszerben) Egyébként nehezen hinném, hogy az utcán nem állította volna meg a rendőr miniszoknyában.
401. 17edc27aec (válaszként erre: 400. - E3786dd7b2)
2012. febr. 26. 14:31

Jobb a helyzet, mert nem kell attól félnem, hogy a szomszéd följelent, vagyhogy a munkásörség kőröz. És nem ítélnek el koholt vádak alapján, mert kimondom az igazságot.

Addig kell nyújtozkódni amíg a takaró ér, nem kell hiteleket fölvenni. Sajnos épp a kommunisták lopták szét, tették élhetetlenné ezt az országot. Agyon privatizálták. Semmi keresnivalójuk nem lenne már 22 éve a parlamentbe. Erről az életszínvonalról is ők tehetnek. A kommunistákból nekünk a legalja jutott.

400. e3786dd7b2 (válaszként erre: 395. - 17edc27aec)
2012. febr. 26. 14:27
..ezzel azt akarod hangsúlyozni, hogy most jobb a helyzet?! Nézel híradót néha? ...Van demokrácia, de munka az nincs, az emberek nagyrésze éhezik, hogy kifizethesse a rezsijét és egyéb tartozásait...Sőt, ennyi gyilkosság, rablás, betörés az életben nem volt, mint most!
399. M0ncsa (válaszként erre: 363. - 1b0de372a7)
2012. febr. 26. 14:26

Eddig csak olvastam a forumot, most szolnek eloszor hozza (tobbekhez is, sorjaban)


Hannusbaby: "A nem kell férj és nem kell sem gyerek nekem egyenlő,nem kell az élet sem."

Micsoda?! Eletet rengeteg modon lehet elvezni, es teremteni, megovni is. Ennek nem csak a sajat genjeink tovabborokitese az egetlen modja. Igen, tudom, osztonok, meg minden - de az (allitolagos) Gondolkodo Ember aka Homo Sapiens azzal emelkedett az allat- es novenyvilag fole, hogy a szelleme elkezdett uralkodni az osztonei felett.


"A gyerek vállalás értelmet ad az életnek a szürke hétköznapoknak."

Ha neked szurkek a hetkoznapjaid, akkor nagyon sajnallak. Az enyemek nem azok. Sot mitobb, ha arra lennek kenyszeritve, hogy egy csecsemot szolgaljak a nap 24 orajaban, pontosan akkor valnanak szurkeve es elviselhetetlenul unalmassa. Nem vagyunk egyformak, fogadd el.


"Szóval én úgy gondolom érdemes a génjeinket megörökíteni"

Akkor tedd azt, szived joga. Van, akiben nincs ilyen kenyszer. Fogadd el.


Maya naptar temajaban pedig mellekelnek egy szamomra nagyon kedves kepet :)

[link]

398. timycat (válaszként erre: 387. - 17edc27aec)
2012. febr. 26. 14:21
Nagyim 42-ben született, kb 60-80ig mást sem hordott, mint miniszoknyát; festett rókavörös hatalmas konttyal...(rengeteg fényképp maradt azokból az időkből) feltűnő jelenség volt... egyedül a származás miatt "üldözték" (sváb kulák) és nem a szoknya hossza miatt
397. 06718ca650 (válaszként erre: 395. - 17edc27aec)
2012. febr. 26. 14:20
az az 5féle gyata biztos jobb volt mint a mostani 5000, lábatmegfogó, kopottan is színét eresztő, pár évig sem hordható szemét. :)
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook