Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem kapok pozitív visszajelzést a munkámról fórum

Nem kapok pozitív visszajelzést a munkámról (beszélgetős fórum)


1 2
2023. febr. 15. 18:33

Az első munkahelyemen 6 évet dolgoztam. 6-an voltunk kollégák + a csoport vezető, én voltam ott legrégebb óta. Sosem késtem, elvégeztem a munkámat. Ha új ember jött, engem kért meg a vezető, hogy tanítsam be. Ha újítás volt, én is ötletem a vezetővel. Aztán amikor kellett egy projekt vezetőt választani, nem engem választottak. Akkor úgy döntöttem, nekem itt nincs helyem.


A jelenlegi munkahelyemen 5 éve vagyok. A szitu kb. ugyanaz. A csoportvező kikéri a véleményem, adok ötlet ha újítás van. Ha megkér valamire SOS intézem. De tudom, hogy ha valakit át kellene adjon másik osztálynak (szóba került), engem adna át. Azzal indokolta, hogy a közvetlen kolléganőm nem jön ki senkivel + neki nincs végzettsége. És ezért maga mellett tartaná, mert jaj máshol nem bírna beilleszkedni.


Szerintetek mivel lehet kitűnni? Milyen a jó dolgozó? Túlórázzak? Csináljak plusz feladatokat, ne csak a kötelezőket?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook