Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem jött be a vállalkozás fórum

Nem jött be a vállalkozás (beszélgetős fórum)


17. Napsugár8 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 5. 08:03
Értelek, ezt csak arra az időszakra mondom, ha esetleg beszorulnál anyagilag, még mielőtt a munkahelyen az első fizetést megkapnád. Éppen azért működik, mert ők is látják, hogy mindig rendesen fizettél, jobb szeretik, ha valaki bemegy és halasztást, résztörlesztést kér, mintha csak lapít. Ahogyan ők mondják.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Napsugár8)
2023. márc. 4. 19:00
Nincs tartozásunk,mindent időbe befizetek,nem nagy összeg,takarékoskodunk.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Birebora)
2023. márc. 4. 18:58

11 és 17 évesek,rájuk kapom a gyermektartást családi pótlékot,és magamra a nyugdíjat.Van egy adósom aki végrehajtón keresztül 23.00 Forintot fizet havonta.Csekkek nagyon kevesek takarékosan élünk. Akkor a félretett pénzemhez ezek még hozzájönnek. Keresztanyán szokott besegíteni pénzzel.

Gyermek védelmink van csak így ingyen étkezenek.

14. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 18:44

Gyerekek apja? Nagyszülők? Testvéred? Barátok? Szomszédok?

Májusig 200 ezer semmi. Mekkorák a gyerekek?


Próbálj segélyt és segitséget kérni.

13. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Kacsahercegno)
2023. márc. 4. 18:38

Érdemes-e keresnem az Anyámat?


szombat esti sorozat

12. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 18:25

Nem tudom, hogy hol találtad ezt ki, de már annyi a szempillást, hogy szerintem ezt nem igazán mérted fel, főleg úgy, hogy még tartalékod sincs hozzá.

Ahogy más is javasolta, ha tudsz vállaj valami alkalmi munkát (nem tudom mivel vagy leszázalékolva), és érdeklődj az önkormányzatnál, hátha tudnak valami segélyt adni.

Szerintem mondjuk kajára elég alap szinten, meg csak van otthon még valami, a csekkek meg maradnak késedelmi kamattal, csak figyelj rá, hogy nehogy valamelyiket kikapcsolják...

Szerencsére ha ilyen helyzetbe kerülnék, lenne a családban aki segít, de még barát is. Furcsa, hogy neked senki ilyen nincs...

2023. márc. 4. 18:09
Szolgáltatóknál (víz, villany, gáz) részletfizetési kedvezményt kérni, hogy amíg ismét kapsz rendszeres jövedelmet, csak rész-számlákat fizethess
10. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 18:08

Le vagy százalékolva... ezek szerint kapsz valami nyugdíjszerű ellátást?


Ha nem kapsz semmit, akkor a Munkaügyi Központnál álláskeresési járadékot igényelni??

9. globus (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 18:05

Sajnos, rossz döntést hoztál, tanulópénz ☹ Kiváltottad a vállalkozói igazolványt is? Nem végeztél előzetes felmérést? Mindenki ott spórol, ahol tud, pl. a műszempilla nem létfontosságú, lemondanak róla.

Azt tudod csinálni, hogy az elkövetkező hónapokban minden alkalmi munkát megragadsz, akár takarítást is. Kitartás!

8. rabankari (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 18:01

Próbálj meg addig valami alkalmi munkát, takarítás, vasalás...

A 200ezer nagyon kevés, valahogy ki kellene egészíteni.

Családtag esetleg nem tud segíteni?

7. andi6020 (válaszként erre: 2. - Kacsahercegno)
2023. márc. 4. 17:59
Pont ez jutott eszembe 😳
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - 8d00a82c06)
2023. márc. 4. 17:56
Igazad van :(
5. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 17:53

2 hónapra ha enni is akartok az èdes kevès lesz.

Egyedülállókènt ezt nem ezerszer hanem tìzezerszer is át kellett volna gondolnod.

Sajnálom,de remélem tanultál belőle ès nem fogod azt hinni hogy minden arany ami fénylik!

Tanácsot nem tudok adni,mert a fizetni valókat mindig fizetni kell.

Ne tologasd,mert az egy örök lejtő.

2023. márc. 4. 17:51
Dehogy is,szempilla építő.
3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 4. 17:49
Úgy néz ki, h a megspórolt pénzedből kell élnetek.
2023. márc. 4. 17:43
Ugye nem fodrász vagy? 😳
2023. márc. 4. 17:21
Sajnos elbaltáztam az életem,beindítottam egy vállalkozást,de nem jött be. Szinte semmi munkám nincs hiába hirdetem. Áprilisban tudnak vissza venni a munkahelyemre ahol régebben dolgoztam le vagyok százalékolva. Minden pénzemet bele fektettem,de nincs kereslet a munkámra. Ha áprilisban vissza vesznek akkor csak májusban kapok fizetést először,addig van 200.000 Ft megtakarított pénzem. Hogyan vészeljem ezt át? Két kiskorú gyermekem van egyedül nevelem őket. Tanácsokat szívesen fogadnék,köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook