Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem jön a baba...mert nem elég, ha csak az egyik fél akarja... fórum

Nem jön a baba...mert nem elég, ha csak az egyik fél akarja... (beszélgetős fórum)


1 2
38. youlcsi (válaszként erre: 35. - Basset)
2010. jún. 11. 14:51

értem ám én ezt is...

hát én így gondolom, ahogy leírtam... :)

37. youlcsi (válaszként erre: 36. - FairyJ)
2010. jún. 11. 14:50
akkor hajrá!
36. FairyJ (válaszként erre: 32. - Youlcsi)
2010. jún. 11. 12:56
Igazad van:) Amúgy olyan jól bánik a gyerekekkel a párom, és mindig ki is jön velük:) Jó apa lenne/lesz.:))
35. Basset (válaszként erre: 34. - Youlcsi)
2010. jún. 10. 21:49

Nem tudom, talán ha a csaj látná rajta, hogy kapar a gyerekért, ő se félne annyira... Mert szerintem fél...

De végülis ők tudják, csak gondoltam, megkérdem, ti, mint kívülállók mit gondoltok az esetről...

34. youlcsi (válaszként erre: 33. - Basset)
2010. jún. 10. 21:43

értem.


de én ez mellett még mindig azt látom, hogy minek is tenne bmit (leszokás) a srác a babáért, ha nem is megy a dolog élesben???

33. Basset (válaszként erre: 30. - Youlcsi)
2010. jún. 10. 21:38
igen, tesznek...
32. youlcsi (válaszként erre: 31. - FairyJ)
2010. jún. 10. 21:38

de hát lesz nagyon bő fél éve a felkészülésre.


onnantól hogy kiderül, mire még megszületik... nagyon sok idő. aki fiúból van, mindeközben meg csak készülgessen felfelé :)

31. FairyJ (válaszként erre: 27. - Youlcsi)
2010. jún. 10. 21:35
Ezzel egyetértek. Csak a páromban még túl nagy a félelem... Habár legutóbb mikor rákérdeztem, azt mondta, hogy már fel van készülve rá. Tény, hogy anyagilag lehetnénk sokkal jobb helyzetben, na de ki nem?
30. youlcsi (válaszként erre: 28. - Basset)
2010. jún. 10. 21:35

nem is gondoltam, hogy tudatos... hiszen akkor minek csinálná ezt az egészet???


egyébként tesznek is valamit azért, hogy ne jöjjön a baba, amíg ezt nem jáccák le? vagy csak szó van róla... de ha jön, hát várni fogják...

29. Basset (válaszként erre: 27. - Youlcsi)
2010. jún. 10. 21:31
Ez szerintem is így van! A férjem mondta egyszer, hogy ha mindenki arra várna, hogy minden megfelelő legyen, egy gyerek se születne...
28. Basset (válaszként erre: 25. - Youlcsi)
2010. jún. 10. 21:29
Gondoltam erre is, de ha így van, szerintem nem tudatos nála, hanem inkább a mélyben...
27. youlcsi (válaszként erre: 26. - FairyJ)
2010. jún. 10. 21:28

sztem mindig lesz mitől félni.

olyan úgysincs, hogy minden klappol.

először lakás nincs... albérletbe/szülőkhöz nem kell gyerek...

van lakás, de hitel is... tartozásba nem kell gyerek...

nincs hitel, de idő sem a meló mellett... ha nincs rá idő, nem kell gyerek...


lehetne a végtelenségig fokozni.


sztem bele kell vágni. még akkor is bő 7-8 hónapja van az embernek, hogy hozzászokjon a gondolathoz...

26. FairyJ
2010. jún. 10. 21:24
Hmm, nálunk a következő a helyzet: mindketten szeretnénk gyereket,de félünk. Én már úgy vagyok vele, hogy vágjunk bele, de párom még nem jutott el idáig szerintem. Ő azt hiszi, hogy akárhány évesen szülhet egy nő, pedig nekem ketyeg az óra. Tudom, hogy akar gyereket,de annyira fél... Nem is tudom. Kényszeríteni nem akarom.
25. youlcsi (válaszként erre: 24. - Basset)
2010. jún. 10. 21:19

igen... de látod, azért, mert ő nem tudott leszokni amikor terveztétek/vártátok a babát, attól ő még ugyanúgy szerette volna a kicsit...

szóval továbbra is állítom: ez csak kifogás a csaj részéről

(utána mi jön? ne egyen zsírosat, mert nem egészséges... és majd csak akkor csinálnak gyereket, ha apa-jelölt reformkonyhán él?)

24. Basset (válaszként erre: 22. - Youlcsi)
2010. jún. 10. 20:56
Persze, persze, nyilván, csakis saját akaratból! Az én férjem is nagyon sokáig cigizett, aztán, amikor összejöttünk volt nagyon sok próbálkozása, hogy leszokjon, pl. amikor "gyereket gyártottunk", amikor terhes voltam, de amikor a kicsi nagyobb lett, valahogy visszaszokott, sőt, sutyiban csinálta (naponta ötször levitte a szemetet...) Aztán amikor ez feltűnt, akkor megbeszéltük, akkor már nem titkolta, de lényegesebben kevesebb szívott (akkor már csak naponta egyszer vitte le a szemetet...) és előttem is csinálta. Aztán egyszer a kisfiammal játszott és a gyerek úgy tett, mint aki cigizik... Na, ekkor letette végleg. Azóta nem szívja, ez már több, mint egy éve volt. De ő azt mondja, leszokni sosem fog, csak abbahagyta... Úgy sajnálom szegényt... :(
23. Basset (válaszként erre: 21. - Szemmelver)
2010. jún. 10. 20:52
Néha én is ettől félek... :( Deazt mondják, bagyon szeretik egymást...
22. youlcsi (válaszként erre: 20. - Basset)
2010. jún. 10. 20:45

mert nem megy. ennek saját akaratból kell hogy történjen.

tudom... 14 év után tettem le.

21. szemmelver (válaszként erre: 13. - Basset)
2010. jún. 10. 20:39
akkor nem kéne gyerek...ha most haverok..akkor mi lesz?
20. Basset (válaszként erre: 19. - Youlcsi)
2010. jún. 10. 20:31
miért nem jó előre kérni? miért volna muszájból?
19. youlcsi (válaszként erre: 18. - Basset)
2010. jún. 10. 15:28

az én párom is meg tudta csinálni. de nem előre, hanem akkor, amikor kész tények elé voltunk már állítva.

sztem ez így jó. ilyet nem jó előre kérni... olyan tessék-lássék muszájból volna az egész.

18. Basset (válaszként erre: 17. - Youlcsi)
2010. jún. 10. 12:27
Közösen döntöttek arról, hogy le fog szokni a terhesség előtt, csak nem csinálja... Mert olyan "stresszes" a munkahelye... Hát, kinek nem...? :S De miért olyan nagy kérés, hogy ne bagózz egy csecsemő pofájába? Az én férjem meg tudta csinálni... Bocs, nem veled morgok, természetesen, csak ez a helyzet idegesít kicsit...
17. youlcsi (válaszként erre: 16. - Basset)
2010. jún. 9. 21:03

nem... a csajnak IS kell engednie.

ez 2 emberről szól. nem arról, hogy azt akarom, hogy leszokj, hanem arról, hogy közösen eldöntjük...

16. Basset
2010. jún. 9. 08:16
De komolyan a csajnak kell engednie és a pasinak nem? Ő nyugodtan megtehet bármit, nem kell megváltoznia, nem kell tennie semmit azért, hogy egészséges gyereke szülessen?
15. Basset (válaszként erre: 14. - Youlcsi)
2010. jún. 9. 07:33
Lehetséges... Nem tudom, a srác hogy reagálna, ha a csaj terhes lenne... remélem, azt, amit ti... :)
14. youlcsi (válaszként erre: 13. - Basset)
2010. jún. 8. 21:07

mi cigiztünk, éjszakáztunk/bandáztunk rendszeresen és elég rendesen. pozitívat teszteltem, másnaptól egyértelmű volt, hogy párom sem gyújt rá többet.

ennek 2 hónapja...


én azt hiszem, hogy ha csak ez a gond, akkor ott a lány is kifogásokat keres, hogy most éppen miért és mi nem jó a párjában...

13. Basset (válaszként erre: 12. - Youlcsi)
2010. jún. 8. 19:42
A lány szeretné, ha leszokna, nem akarja így. És a srác tett is efelé lépéseket... Vagyis úgy van, hogy hétfőn tesz, kedden nem... Már jó ideje kedd van... :( Igazából ezt takarja, hogy nem hajlandó kicsit sem változni - nem csökkenti a cigit, a haverokkal éjjel 2-ig bandázást... ilyenek...
12. youlcsi (válaszként erre: 11. - Basset)
2010. jún. 8. 19:33

miért kell a pasinak előre leszoknia a cigiről?

OK... tudom, hogy káros... de ez nem akadály.


mit takar a "nem akar gyereket csinálni"?

11. Basset
2010. jún. 8. 19:31
Van egy ismerősöm, akinek hasonló a problémája... De a férje annyira nem tudom..., hogy hiába kéri a csaj hónapok óta, hogy legyen gyerek, nem hajlandó leszokni a bagóról és gyereket csinálni... A csaj gyereket akar és már 30 éves elmúlt és majdnem 5 éve házasok... Ti mit tennétek a helyében?
10. youlcsi (válaszként erre: 9. - Kittycat2)
2009. szept. 26. 20:02
a dokim csak ezzel a feltétellel akarja felírni a clostit... de határozottan puhul a zember a témában :)
9. Kittycat2 (válaszként erre: 8. - Youlcsi)
2009. szept. 25. 15:34
és miért kellene vizsgálatra mennetek? nem jön a baba? egyébként a férfiak eléggé félnek ettől, nekünk nehezen jött össze a babóca, és hát mi is túlestünk a kötelező meddőségi vizsgálatokon. a férjem is ódzkodott, de aztán elmeséltem neki, hogy melyik női meddőségi vizsgálat mivel jár (fájdalom,stb.), a meddőségi kezelésekről már nem is beszélve, és akkor belátta, hogy az ő részéről ez a legkisebb áldozat amit megtehet, ha rám még ilyesmik várnak. szerencsére aztán természetes úton teherbe estem, de ehhez is sok minden kellett, csak nem orvosi segítséget vettem igénybe, hanem "önkezeltem". :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook